|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
23.2.2010 16:39:26   
Snelle
Žene, znate li nekog proizvodjača dušeka za dečije krevece i kolevke kome bih mogla da se obratim? Imam kolevku koju sam planirala da koristim prvih par meseci po rodjenju bebe, ali je bez dušeka i potpuno je nestandardnih dimenzija, što znači da bi dušek morao da se pravi baš po njenoj meri. Pojma nemam koga bih mogla da kontaktiram. Imate neki savet, predlog?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: kakav krevetac?
23.2.2010 17:00:18   
NadaR
Mislim da bi trebalo da mozes naruciti dusek u dimenziji koja ti je potrebna!
Kod nas je moguce u svim ovim vecim prodavnicama, valjda moze i kod vas!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: kakav krevetac?
23.2.2010 17:38:04   
Snelle
Nado, verujem da može i kod ns, samo ne znam koga da kontaktiram, ne znam ko su proizvodjači user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: kakav krevetac?
3.3.2010 20:19:57   
Shishica
Koliko dugo mogu bebe biti u kolevci i te stranice se ne spustaju zar ne? A mogu se fixirati i ne ljuljati se, a moze i da ljulja..

Ne znam da li je istina da samo tri meseca mogu tu..a dimenzije su skoro metar sa skoro 60.cm i visoko je skoro metar..

Bas sam se zdala, ali sad vise ne znam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: kakav krevetac?
3.3.2010 20:36:42   
Anoniman
Shishice, bebe sa tri meseca pocinju da se okrecu, pa im bude tesno, Nesi je sa 6 meseci i krevetac postao maliuser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: kakav krevetac?
3.3.2010 20:42:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Koliko dugo mogu bebe biti u kolevci i te stranice se ne spustaju zar ne? A mogu se fixirati i ne ljuljati se, a moze i da ljulja..

Ne znam da li je istina da samo tri meseca mogu tu..a dimenzije su skoro metar sa skoro 60.cm i visoko je skoro metar..

Bas sam se zdala, ali sad vise ne znam..

Sto kaze Nedja vrlo brzo postaje malo user posted image !Nama je vec sada krevetac knapac,sto se tice okretanja naravno,nije mi beba dugacka metar i 20 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 0:18:30   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Snelle

Žene, znate li nekog proizvodjača dušeka za dečije krevece i kolevke kome bih mogla da se obratim? Imam kolevku koju sam planirala da koristim prvih par meseci po rodjenju bebe, ali je bez dušeka i potpuno je nestandardnih dimenzija, što znači da bi dušek morao da se pravi baš po njenoj meri. Pojma nemam koga bih mogla da kontaktiram. Imate neki savet, predlog?


Uguglaj dusek za krevet, pa ce ti izbaciti proizvodjace u Srbji.

Ja sam kod nas narucila takodje po mjeri jer nam je krevetac 140*70, bio je gotov za kratko vrijeme a odlican je user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 8:55:53   
*Alexx*
Shishice, moj Andrej noću ponekad stigne sa jednog kraja krevetca na drugi (puzi na leđima, tako nekako), i onda udara glavom u ivicu kreveta. I to je radio još pre mesec dana, dakle sa pet meseci.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 4.3.2010 8:56:18 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 9:03:54   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Shishice, moj Andrej noću ponekad stigne sa jednog kraja krevetca na drugi (puzi na leđima, tako nekako), i onda udara glavom u ivicu kreveta. I to je radio još pre mesec dana, dakle sa pet meseci.

Meni Una nemirno spava malte ne od rodjenja.
Jos sa nepunih mesec dana je znala da se okrene u krevecu za 180 stepeni,i tako lezi poprecno.
A juce sam je zatekla kako je cele noge protnula izmedju onih resetki i tako joj viseuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 9:45:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Shishice, moj Andrej noću ponekad stigne sa jednog kraja krevetca na drugi (puzi na leđima, tako nekako), i onda udara glavom u ivicu kreveta. I to je radio još pre mesec dana, dakle sa pet meseci.

Meni Una nemirno spava malte ne od rodjenja.
Jos sa nepunih mesec dana je znala da se okrene u krevecu za 180 stepeni,i tako lezi poprecno.
A juce sam je zatekla kako je cele noge protnula izmedju onih resetki i tako joj viseuser posted image


Ha,ha,ha...to i moj beban radi,ali se nekad zaglavi i cuti,nista niti brblja niti place niti daje nekog znaka,samo ima jako zacudjenu facu u fazonu WTF user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 10:05:23   
Shishica
Hvala vam drugarice moje.. Znaci nista od kolevke.. A tako je bajkovita..a ja ceo zivot zelim da sam u bajci i od svega pravim bajku, svi me kritikuju.. user posted image

Ipak moram da mislim na prakticnost... user posted image
A tako su leeepeee....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 13:00:07   
Mimče
mm-ovoj seki je beba spavala šest meseci u kolevci domaće proizvodnje "Bambino", posle ju je prebacila u krevetac, a devojčica nije ni mirna ni mala imala je 57cm i 4400gr . Tako da ne znam šta bih ti savetovala

Mi ćemo naš verovatno praviti sami , mm je to prihvatio sa uživanjem jedino moram da vidim gde ima da se naruče dušeci bez žičanog jezgra i nestandardnih dimenzija

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 13:01:27   
Mimče
IZVORNA PORUKA: choopa choops


Uguglaj dusek za krevet, pa ce ti izbaciti proizvodjace u Srbji.

Ja sam kod nas narucila takodje po mjeri jer nam je krevetac 140*70, bio je gotov za kratko vrijeme a odlican je user posted image


Da li si to naručivala u BG ili? i koja firma je upitanju?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 13:13:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Koliko dugo mogu bebe biti u kolevci i te stranice se ne spustaju zar ne? A mogu se fixirati i ne ljuljati se, a moze i da ljulja..

Ne znam da li je istina da samo tri meseca mogu tu..a dimenzije su skoro metar sa skoro 60.cm i visoko je skoro metar..

Bas sam se zdala, ali sad vise ne znam..


Luka je spavao u kolevci otprilike tih dimenzija, naime, samo dno gde je spavao je manje, pa se korpa ka gore širi, i u tom širem delu je dimenzija kao krevetac, 110x55, dakle dno je manje. U tu korpu/kolevku je stajao do 4og meseca, sa puna 3  smo ga prebacili u krevetac.

Vidi KLIK
Luka je bio 48cm kada se rodio, sada kada gledam ovu sliku, i zamislim da isteglim Luku u dnu korpe, čini mi se baš malo. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: kakav krevetac?
4.3.2010 15:09:12   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Mimče

Da li si to naručivala u BG ili? i koja firma je upitanju?

Nisam. Ja sam iz CG, a ta firma je iz Ulcinja, oni prave duseke i inace, a prave i po mjeri.

A mozda (ako ne nadjes preko google-a) da odes u neki salon namjestaja, gdje inace imaju duseci za krevece i pitas ih da ti daju broj proizvodjaca jer ti treba po mjeri. Tako sam ja ove moje nasla user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 17:41:57   
Zoka81
Ovo je nas krevetac i kompletan namestaj takav smo narucili ali samo namestaj ostalo je u drugacijoj boji.
user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 17:47:25   
NadaR
Bas je slatko Zokouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 17:48:27   
Anoniman
prelepa sobica...user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 17:49:17   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Bas je slatko Zokouser posted image

I meni se jako svidelo, sve je jako stabilno i cisto drvo. Stize mi sve to krajem maja, ne mogu da docekam!!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 17:56:51   
Zoka81
A ovakav krevet smo uzeli za kod nas u sobu i mogu da ga guram iz sobe u sobu gde mi odgovara mada ce ostati kod nas u sobu uglavnom posto u njegovoj sobi ima svoj krevetac
user posted image
Nisam mogla da mu odolim, jako mi se svidelo i jako je prakticno.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: kakav krevetac?
12.3.2010 19:54:23   
bebuska
Bas je slatko i ja planiram jednu koljevkicu za nasu sobu a njemu cemo isto ovako narucit komplet sobicu nemogu da docekam...user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: kakav krevetac?
13.3.2010 22:26:49   
Cvorak
Jao kako ljupko izgleda ovaj krevetac na točkiće. Ja takav u Srbiji nisam videlauser posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: kakav krevetac?
13.3.2010 22:30:05   
bebuska
Ima u mothercare ovako nesto samo nije na tockice vec ova korpa gore a dole imaju dvije vrste postolja da biras jedno cini mi se moze se ljuljat a drugo ne.

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: kakav krevetac?
13.3.2010 22:33:57   
Anoniman
Ima u Kiki, ovakva, meni je prelepo

user posted image

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: kakav krevetac?
13.3.2010 22:40:37   
Cvorak
user posted image E baš ste me obradovale, obićiću ova prodajna mesta. A možda nešto bude i na dečijem sajmuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here