|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
24.3.2010 22:55:06   
dzenysa
Hmmmmm, kad malo bolje razmislim vidim da ni kod nas u BIH,Sarajevo,
nema ni jedna institucija za savjetovanje steriliteta.
Bila bi nam od velike pomoci i naravno neki vid podrske........user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Savetovaliste za sterilitet
24.3.2010 22:58:50   
Suncicabg
Moras dobro da se raspitas, sustinski ni ja nisam znala da kod nas ovo postoji dok mi dr nije rekla

(odgovor članu dzenysa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 0:02:06   
dzenysa
Kod nas ima jedna jedina institucija koja se bavi samo lijecenjem steriliteta,a Ministarstvo zdravstva ne podrzava taj rad,...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedan ,divan,drag,na sve nabolje o  njemu,prof. koji sve stigne ,i na Kliniku uraditi op. zahvata,porodzaje,sastanke i da primi nas.............user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 7:52:46   
mina@
IZVORNA PORUKA: dzenysa

Kod nas ima jedna jedina institucija koja se bavi samo lijecenjem steriliteta,a Ministarstvo zdravstva ne podrzava taj rad,...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedan ,divan,drag,na sve nabolje o  njemu,prof. koji sve stigne ,i na Kliniku uraditi op. zahvata,porodzaje,sastanke i da primi nas.............user posted image

Iskreno draga da ti kazem, nista ni mi nismo u boljoj poziciji.... Kad dodjes u savetovaliste, prvo ti urade sve briseve, sto je obavezno i to platis oko 1700 din, iako imas uput, oni to ne pokrivaju, a u mojoj labaratoriji sam sve to radila za dz., ali oni to ne priznaju, kada sam radila laparaskopiju, morala sam da plati participaciju, tada oko 300 eura je bilo, a isto sam imala uput..... tako da iako je drzavna bolnica i imas sve upute, opet moras "malo" i da iskesiras user posted image user posted image

(odgovor članu dzenysa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 10:32:52   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: mina@

kada sam radila laparaskopiju, morala sam da plati participaciju, tada oko 300 eura je bilo, a isto sam imala uput..... tako da iako je drzavna bolnica i imas sve upute, opet moras "malo" i da iskesiras user posted image user posted image



user posted image user posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 25.3.2010 10:33:13 >

(odgovor članu mina@)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 11:14:29   
mina@
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: mina@

kada sam radila laparaskopiju, morala sam da plati participaciju, tada oko 300 eura je bilo, a isto sam imala uput..... tako da iako je drzavna bolnica i imas sve upute, opet moras "malo" i da iskesiras user posted image user posted image



da, da draga moja, toliko je mene kostala participacija za laparaskopiju, sad je evro skocio pa je verovatno malo manje, oko 20000 din.

user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:11:15   
Tulija
Laparaskopija u Visegradskoj se ne placa, provereno radila sam u septembru
i nalaze sam radila gde sam htela, i mnogo manje stvari traze u Visegradskoj

(odgovor članu mina@)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:13:42   
Suncicabg
Ni u Gradskoj bolnici se nije placala prosle godine.

(odgovor članu Tulija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:28:20   
liliana
Laparoskopija se u Frontu plača, ja sam radila pre 2 god i tad je koštala 20.000din (oko 350 euro).A sve analize sam radila gde sam ja htela. VTO mi je rađena u Višegradskoj .

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:36:45   
Suncicabg
user posted image user posted image user posted image   To je strasno

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:38:13   
dzenysa
IZVORNA PORUKA: mina@

IZVORNA PORUKA: dzenysa

Kod nas ima jedna jedina institucija koja se bavi samo lijecenjem steriliteta,a Ministarstvo zdravstva ne podrzava taj rad,...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedan ,divan,drag,na sve nabolje o  njemu,prof. koji sve stigne ,i na Kliniku uraditi op. zahvata,porodzaje,sastanke i da primi nas.............user posted image

Iskreno draga da ti kazem, nista ni mi nismo u boljoj poziciji.... Kad dodjes u savetovaliste, prvo ti urade sve briseve, sto je obavezno i to platis oko 1700 din, iako imas uput, oni to ne pokrivaju, a u mojoj labaratoriji sam sve to radila za dz., ali oni to ne priznaju, kada sam radila laparaskopiju, morala sam da plati participaciju, tada oko 300 eura je bilo, a isto sam imala uput..... tako da iako je drzavna bolnica i imas sve upute, opet moras "malo" i da iskesiras user posted image user posted image



Ojjj mila,pa to je bas previseuser posted image user posted image
Kod nas se laparaskopija ne placa jer se radi na Klinici,drzavnoj bolnici.
Npr UZ uz uputnicu platim 10KM,a bez uputnice 45 KM,e sad je problem sto mi uvijek nedaju uputnicuuser posted image
a da i Inseminaciji i ne govorim,sve  sami smosimo troskoveuser posted image

(odgovor članu mina@)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:44:37   
liliana
Mnogo je, zaista. Ja kad sam se spremala za VTO sve sam morala plačati. U Srbiji je VTO besplatna, a pola analiza (i više) moraš obaviti u privatnim klinikama. Ispadne da je besplatno samo ljudima iz BG jer gotovo sve mogu uraditi na Frontu, Višegradskoj i drugim klinikama. Ali i oni dosta toga plačaju. Sad čujem da je nešto izmenjeno, a nisam baš u toku šta, jer sam ja radila VTO prošle godine u martu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dzenysa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:46:23   
liliana
Pograšno sam napisala: u Srbiji imate pravo na jedan pokušaj o trošku države, a nije u Srbiji besplatna VTO. IZVINITE!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:49:41   
dzenysa
Lilijana,neka frke ,skontali smo sta je pisac htio da kaze.......user posted image
Kod nas drzava ne placa ni taj jedan pokusaj,ali valjda ce i to biti u skorijoj buducnosti.......user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Nadam se da mi tad nece ni trebati user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.3.2010 15:54:10   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: liliana

Laparoskopija se u Frontu plača, ja sam radila pre 2 god i tad je koštala 20.000din (oko 350 euro).A sve analize sam radila gde sam ja htela. VTO mi je rađena u Višegradskoj .


privatno je 56000din u Jovanovoj...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Savetovaliste za sterilitet
3.6.2010 11:18:43   
Suncicabg
Evo ja malo da drmnem ovu temu.
Jel neko isao u medjuvremenu?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 9:52:15   
Suncicabg
Bila sam danas u savetovalistu Narodni front... Prilicno su ljubazni

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 9:53:30   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Bila sam danas u savetovalistu Narodni front... Prilicno su ljubazni


IIIIII kako je biloooo??? user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:02:34   
Suncicabg
Za pocetak hsg...mada ne znam da li cu tamo raditi, jer rade pod totalnom i verujem da je malo tezi oporavakuser posted image zbog same anestezije

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:03:39   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Za pocetak hsg...mada ne znam da li cu tamo raditi, jer rade pod totalnom i verujem da je malo tezi oporavakuser posted image zbog same anestezije


To su ti rekli? user posted image mislim da treba da radis hsg?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:14:23   
Suncicabg
Aha...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:17:52   
Iva979
Jel mozes od svoje dr da trazis uput za Visegradsku, Veca i ja smo tamo radile, nije pod anestezijom ali zato ides kuci istog dana. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:26:50   
Suncicabg
I boliiiiiiiiiiiiii mnogo jako....ne znam ni sama sta je gore...
Videcu sa jos jednim dr

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Savetovaliste za sterilitet
8.6.2010 10:42:25   
Iva979
Mene je bolelo kao jak menstrualni bol, nista strasno user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.6.2010 9:44:37   
jabukica
Zdravo društvo!

Ja imam PCOS, a sada bih želela . Međutim imam problem što uopšte nemogu prirodno da dobijem menstruaciju. Pet godina sam koristila tablete za kontracepciju i sa njima imala redovno menstruaciju, jednom sam pravila pauzu i onda mi je doktorka rekla da imam policistične jajnike. Sada je već godinu dana kako ne koristim tablete za kontracepciju a nijednom nisam prirodno dobila, već sve uz pomoć orgametrila (a to je isto sintetički progesteron). Probala sam razne biljne preparate EVA fit čaj puna dva meseca, pa cefanorm dva meseca, femisan a kapi (pila dva puta po pet nedelja sa pauzom od dve nedelje između, slično i preporučuju terapiju). Čaj hajdučku travu, žalfiju. Trenutno koristim peruanska maka tablete i cefanorm, interesuje me šta vi mislite da li ova dva preparata mogu da se koriste zajedno i da li će mi pomoći. Izgleda kao da svi ti prirodni preparati imaju slab uticaj na mene, a ja baš ne želim da uzimam hormone. Ima li neko neki savet, šta da radim i kako, jeli neko od vas uspeo da se izleči prirodnim putem?



_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

TARA
superm

Da li vam se dopada ime Tara?

DA (48%)

NE (52%)


Ukupan broj glasova: 140

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here