|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:42:55   
Verus
Bas su slatka kolica!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:43:16   
Anoniman
Aha.... onda tju morati i ja na slepo da ih kupim.... ako ne sretnem tebe ili engi pre toga ... sa sve kolicima user posted image user posted image user posted image

Inache...neki dan me u chico radnji u subotici prodavachica ubedjivala kako je chipolino bofla...a pogotovo kolica sa tri tochka jer su teshka za manevrisanje ( !?) i nudila mi neka chico kolica....za 40 hiljada...koja ne deluju nishta bolje od onih bertoni..... doshlo mi je da je katapultiram na mesec user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koja kolica za blizance?
10.2.2010 19:44:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

Ja sam moja proučavala na netu a i prijateljica koja drži beby shop gde smo ih naručili mi ih je hvalila jer je neko pre nas kupio ista.
Ako ne možeš nikgde da ih vidiš i opipaš a ti dođi kod mene na kafu pa se igraj sa njima. Mogu i bebirone da ti uvalim da malo vežbaš user posted image user posted image



hahaha....moze user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koja kolica za blizance?
23.2.2010 11:44:15   
Netke
 Fantasticna su ova domino! njih cu definitivno jer mislim da je mnogo bitnije da su stabilna nego laka. samo moram da ih pronadjem ovde u becu posto na linku vidim kontakt za bugarsku, mada ako ih ne nadjem, narucicu preko neta.
Hvala gina!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2010 11:30:55   
Anoniman
Nije ih lako ni kod nas pronatji....i ja tju morati preko neta naruchiti...poshto u Subotici npr NIGDE nema chipolino user posted image U kakvom bednom gradu zivim user posted image

(odgovor članu Netke)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2010 11:46:58   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nije ih lako ni kod nas pronatji....i ja tju morati preko neta naruchiti...poshto u Subotici npr NIGDE nema chipolino user posted image U kakvom bednom gradu zivim user posted image

Nema ih ni kod nas,nasa su svekar i svekrva doneli pravo iz Bugarske.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2010 11:51:13   
Anoniman
Glupost.... neke marke su prezastupljene....a za neke morash da idesh iza 7 gora i mora da bih ih kupio.... Da ne pominjem koliko me ljuti shto blizanachkih kolica ima malo u ponudi....a obichnih na tone.... ne daj boze da nosim trojke...imala bih da biram izmedju chak 2 modela user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koja kolica za blizance?
25.2.2010 21:00:04   
Netke
Pogledacu ja ovde po becu, pa ako treba saljem busom u turama :-) bez provizije ne brinite!:-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koja kolica za blizance?
26.2.2010 10:46:05   
Anoniman
heheh....pa bila bi fora da u Bechu ima...a u Srbiji koja je bliza Bugarskoj nema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Netke)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koja kolica za blizance?
1.3.2010 18:49:21   
Anoniman
Nashla sam danas u online shopu chipolino duo kolica za 20990.... i bash sam se iznenadila...jer mi je recheno da njih nema u Srbiji....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koja kolica za blizance?
5.3.2010 12:48:43   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nashla sam danas u online shopu chipolino duo kolica za 20990.... i bash sam se iznenadila...jer mi je recheno da njih nema u Srbiji....user posted image


Smeskice i ja sam sad nasla jos tri modela duplih kolica,lepa su sva tri modela,a domino vise nemauser posted image Mi cemo verovatno ona chipollino twiny
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koja kolica za blizance?
5.3.2010 15:13:29   
choopa choops
Ja bi tako htjela jedne blizance, ali nisam te srece user posted image

trazila sam neki dan jedna kolica, pa naidjoh i na ova za blizance, pa eto da vam pokazem. Postoje i u crvenoj boji.
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koja kolica za blizance?
5.3.2010 17:54:17   
Anoniman
Engi...a nisu ti onda bolja DUO???? Meni se chini da je Gina napisala da twini nije nishta bolji od onih bertoni koja su se njoj slomila...a i meni tako deluje user posted image

Ja tju uzeti duo ako ne bude domino kad budem kupovala....

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koja kolica za blizance?
5.3.2010 21:37:12   
engimengi
U Nišu postoji radnja koja prodaje samo cipholino kolica,tako da cu mozda moci i da opipam ta koja budem narucila,a ponudili su nam i spojnice ako hocemo da odvajamo kolica!Dobila sam i katalog sa novim modelima,ova tviny su ista kao duo samo sa 4 tocka,to je nova kolekcija,cvrsta su i tockovi su veći,a imaju i domino u ponudi(27500 din)

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koja kolica za blizance?
14.3.2010 13:47:40   
marija17
duo

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koja kolica za blizance?
14.3.2010 13:51:26   
Verus
marija, pogledaj ovde za pomoc kako da ubacis sliku na forum:

KLIK

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koja kolica za blizance?
30.3.2010 14:01:54   
engimengi
Danas su nam stigla kolicauser posted image user posted image user posted image

user posted image

Imaju pokrivace za zimu,torbu i pokrivac za kišu!!Mnogo su slatka i nisu teška za rukovanje!!


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koja kolica za blizance?
1.4.2010 17:20:57   
mermaid
Da li neko mozda ima hauck roadster kolica? Zanima me kakva su..

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koja kolica za blizance?
3.4.2010 14:26:34   
Anoniman
Jao.....u rebusu sam totalnom.... mada..imam josh vremena da se odluchim....al nisam pametna...

Svidjaju mi se duo....sam model, to shto je zimska navlaka ujedno, velichina tochkova, jer mi trebaju velika za ovaj pesak... i to shto je deo za bebe shiri... A ova shto je engi uzela, mi se vishe svidja boja, koju imaju za devojchice, i to shto su uza...pa ako mi bash zatreba mogu da udjem u prodavnicu sa njima... mada...to mi nije bash jako potrebno...

Iste su kilaze, cena je 2 000 razlike, tako da mi je to najmanje bitno... a izmedju ostalih stvari se jako dvoumim.... user posted image

(odgovor članu mermaid)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koja kolica za blizance?
27.4.2010 21:24:37   
Netke
Sta mislite o Twin Stroller Peg Perego Duette Sw Java?

user posted image




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koja kolica za blizance?
27.4.2010 22:19:14   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Netke

Sta mislite o Twin Stroller Peg Perego Duette Sw Java?

user posted image






Videla sam ih uzivo i uzasno su glomazna,a i nekako dugacka napred,mada lepo izgledaju!


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koja kolica za blizance?
28.4.2010 16:19:52   
Netke
Pa ne znam, odustala sam od onih gde su sedista jedno pored drugog jer necu moci da udjem ni u jedan prevoz a to mi je bitno ovde jer nemamo kola (gradski savrseno funkcionise). A kada su u pitanju ovakva kolica sa sedistima jedno ispred drugog, nemam veliki izbor.
A kazi mi jesi li ih u Nisu videla (vidim da si iz Nisa)? Ako jesi, gde? Moji zive u Nisu pa bi mogli da odu i pogledaju.
Hvala.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koja kolica za blizance?
28.4.2010 17:29:06   
Anoniman
I ja sam ih videla u Novom Sadu, u encimenci-ju...i meni deluju predugachko....

Ja sam se pomirila s tim da u javni prevoz netju motji sa decom dok ne prohodaju...poshto ovde nikad neznam koji autobus tje naitji....poshto ima nekih modela u koje bi mogla da udjem sa blizanachkim kolicima...ali ako imaju onu shipku po sred vrata....nema teorije... Inache...nekako imam utisak da ni sa ovim ne bi mogla u bus...jer su predugachka...user posted image

(odgovor članu Netke)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koja kolica za blizance?
28.4.2010 17:36:35   
Anoniman
Jao meni su ta PegPerego diiiivna!!! Ja nemam blizance, niti ću ih imati (bar za sada user posted image ), ali su mi ta kolica VRH!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koja kolica za blizance?
28.4.2010 17:43:01   
Anoniman
Nisu ti nekako glomazna? user posted image

Meni su bash ogromno izgledala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here