|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 17:14:09   
minavb
Mider i steznik se posle porodjaja nose da bi se unutrasnji organi, koje je materica svojom velicinom izgurala i potisnula, vratili na svoje mesto brze i lakse. Salce se topi dojenjem, pravilnom ishranom i , malo kasnije, dobrim treningom. Takodje, steznik i mider pomazu mamama sa carskim rezom da ojacaju stomak dok se bave bebom, pa su redja odvajanja ivice rane. U svakom slucaju korisna stvar. Moja baka je posle porodjaja nosila siroku tkanicu, moj tata je jos cuva.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 17:17:38   
jance
ups user posted image

ja se duboko izvinjavam..to nisam znala...zanemarite moj post user posted image

minavb hvala na objasnjenju

izvinjavam se jos jednom

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 17:19:44   
minavb
Ma nema potrebe da se izvinjavas, opusti se! Verovatno si mislila na onaj plavi steznik sto ljudi vole da nose oko trbe misleci da ce lakse smrsati.user posted image
Nosices i ti mider gace jednog dana!user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:14:01   
ljubičica
Meni kuma reče večeras da za steznik/mider moram da se konsultujem sa lekarom user posted image  
Kakve veze ima lekar sa mojim porođajnim stomakom?
Nisam htela da se natežem... Malo mi je smor da se objašnjavam oko midera user posted image
Nemam pojma ni koji ću da uzmem, koji god da sam videla me podsetio na onaj rudo pojas na pertlanje pa mi se nešto ni ne uzima. Mada, sigurno ima neki koji nije debeo i ne steže mnogo... i koji se ne vidi iz aviona...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:21:23   
Anoniman
Ma uzmi mider gaće. user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:26:18   
ljubičica
Sve ove koje sam videla su bile onako bapske, ispod dupeta user posted image
Je l`ima onih koje su kao normalan veš, ali dublje gore gde treba da stegnu stomak?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:31:30   
Anoniman
Ne znam, i moje su bile babske, ali dobro to dođe draga, lepo izgleda guza u farkama. user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:35:41   
gagana83
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Sve ove koje sam videla su bile onako bapske, ispod dupeta user posted image
Je l`ima onih koje su kao normalan veš, ali dublje gore gde treba da stegnu stomak?

Ako mislis da ne bude model kao na boksericama vec kao obicne gace, ima, ja sam vidjala.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:36:48   
ljubičica
Joj muka mi je od tih bapskih, ovaj pojas  što ga nosim je ko za babe, pa ispod gaće, pa preko (dok je bilo hladno) bodi pa na oba guza po 3 traga. Užas user posted image  A, farmerke ja mislim da neću nositi još par meseci od porođaja jer ni u jedne neću moći da uđem. Mm mi je kao stimulaciju kupio jedne pre 15 dana kako bih što pre smršala i mogla da ih nosim  user posted image  
Pokvarenjak mali user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 23:37:15   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Sve ove koje sam videla su bile onako bapske, ispod dupeta user posted image
Je l`ima onih koje su kao normalan veš, ali dublje gore gde treba da stegnu stomak?

Ako mislis da ne bude model kao na boksericama vec kao obicne gace, ima, ja sam vidjala.



A, gde?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mider gaće i steznik
18.4.2010 16:37:53   
Anoniman
Ja neznam ni gde da trazim mider gatje??? Jel ima to u apotekama, ili samo u prodavnicama donjeg vesha? Jel se moze natji na pijaci? user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mider gaće i steznik
18.4.2010 16:41:08   
Anoniman
Meni je sveki kupila u prodavnici donjeg veša.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mider gaće i steznik
18.4.2010 16:46:43   
Anoniman
hm...predpostavila sam da tamo treba da trazim... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 16:34:06   
ljubičica
Smeškice, ja sam uzela Liscine mider gaće u prodavnici donjeg veša. Taša mi ih je preporučila i mogu ti reći da su dobre. Jes` da stežu, ali se navikneš, jer koja je poenta toga ako te ne steže. Nisu skupe, oko 1700 dinara su i vrede svaku paru. Meni se stomak skoro povukao, e da li je ok midera ili bi on sam došao na svoje mesto, nemam pojma.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 16:56:24   
Anoniman
Super, ljubičice - sigurna sam da su mider gaće imale veliku ulogu u tome ...user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 17:11:07   
Anoniman
je l kasno da ja kupim taj steznik?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 17:14:44   
Anoniman
Nije kasno! Ako ništa drugo, osećaćeš se bolje jer ti neće stomak kipiti iz farki! Meni je dizao moral! Nisam htela da pametujem, videla sam da pišete o tome u temi Posle porođaja, htela sam da vam da vam kažem da ga uzmete, ali reko neću da se trpam, dosadna sam već sama sebi. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 17:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Smeškice, ja sam uzela Liscine mider gaće u prodavnici donjeg veša. Taša mi ih je preporučila i mogu ti reći da su dobre. Jes` da stežu, ali se navikneš, jer koja je poenta toga ako te ne steže. Nisu skupe, oko 1700 dinara su i vrede svaku paru. Meni se stomak skoro povukao, e da li je ok midera ili bi on sam došao na svoje mesto, nemam pojma.


user posted image user posted image user posted image Ti kao ja, sa bebinih 6 nedelja više nećeš ni morati da ih nosiš!

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 17:26:54   
ljubičica
Mene prodavačica nagovorila da uzmem manji broj (a, broj ispod ovog je najmanji pa vi kažite zašto me je sekao user posted image ) , kao raširiće se malo, a i kad oslabim koji kilogram da mi ne budu široke. U početku sam je psovala jer su me stezale oko struka ko sam đavo, ali ova 3 kilograma koja sam izgubila u međuvremenu su mi pomogla da me ne seče toliko. Seče me, ali malo... 
A, možda nije do kilograma nego su se jednostavno malo raširile user posted image
Mada, sve u svemu, meni odgovarju pa bih ih toplo preporučila.
Taša, mila, hvala user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 17.5.2010 17:29:10 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 17:31:51   
Anoniman
Meni kada je sveki donela mider gaće, pitala sam je šta ona misli da ja u to gurnem, šaku? Kaže ona, gurnućeš šta treba i posle ćeš mi biti zahvalna, i nerado to priznajem, ali hvala joj, jer bih od pojasa verovatno odustala, a od ovoga nisam. 

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:05:33   
Anoniman
Koja je cena tog midera? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:11:06   
pepeljuga
ljubicice, a koji je to najmanji broj? ja bih isto uzela liscin, samo me zanima je l' treba uzeti manji nego sto nosis ves, da bi bolje stezao ili su oni svakako manji (ja sam jedva i pojas nasla, najmanji mi je bio veliki)


(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:12:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Koja je cena tog midera? user posted image


Eno, piše ljubičica gore 1700din.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:14:01   
Anoniman
a mene zanima jesu li gace i steznik jednoisto?
ako nisu koja je razlika i sta je bolje kupiti?
jesu ki gace-gace ili imaju i nogavice?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:16:58   
Anoniman
Gaće su gaće... imaš raznih varijanti, onih što hvataju i guzu, onih što hvataju i butine, onih što idu do pupka, do grudi, što su kao obične gaće na guzi a duboke na stomaku... tako sam ja shvatila iz priče ovde.

A pojas je traka, koju namotaš oko stomaka, što čvršće možeš.

Ja sam bila zadovoljnija mider gaćama, jer mi se pojas narolavao na gore, a stoamk ispadao ispod, kada sednem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here