|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
23.5.2010 20:36:58   
marija32
IZVORNA PORUKA: buhla

ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image


Gde je ta radnja u BGD?


< Poruku je uredio marija32 -- 23.5.2010 20:37:36 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mider gaće i steznik
23.5.2010 20:40:22   
marija32
IZVORNA PORUKA: Tashke

Meni kada je sveki donela mider gaće, pitala sam je šta ona misli da ja u to gurnem, šaku? Kaže ona, gurnućeš šta treba i posle ćeš mi biti zahvalna, i nerado to priznajem, ali hvala joj, jer bih od pojasa verovatno odustala, a od ovoga nisam. 


A koliko manje da uzmem, ako sada recimo nosim L ves, da uzmem mider gace M ili S u Lisci?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mider gaće i steznik
23.5.2010 23:35:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: buhla

ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image


Gde je ta radnja u BGD?



jao mislim da znam..ali nisam sigurna...
Buhla, ima cini mi se jedna u bulevaru sa nekim nesrecnim izlogom (kao pre pola veka) ali sam tamo kupila brus koji je skroz ok..
mora da je to to...

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mider gaće i steznik
23.5.2010 23:47:06   
buhla
ova radnja je na novom beogradu iza pijace u 44 bloku
oti... mislim da je to ta radnja u bulevaru nisam sigurna tacno gde je (inace tu sam kupila moj prvi brus u zivotu) user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mider gaće i steznik
23.5.2010 23:49:41   
Anoniman
znam ja gde je...Izmedju DJerma i Depoa...u tom delu.
idem da vidim jedan dan!!!SAmo vise da se prolepsa vreme...
mada ja tamo sada kolicima ne mogu da prodjem...

moracu popodne kad mm dodje sa posla..
JAVicu da li ima i kakve su cene itd.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 8:34:29   
marija32
A ciji su ti mideri u Kljucu, mislim koja marka? I sta sto se velicine ticeuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 10:30:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: Tashke

Meni kada je sveki donela mider gaće, pitala sam je šta ona misli da ja u to gurnem, šaku? Kaže ona, gurnućeš šta treba i posle ćeš mi biti zahvalna, i nerado to priznajem, ali hvala joj, jer bih od pojasa verovatno odustala, a od ovoga nisam. 


A koliko manje da uzmem, ako sada recimo nosim L ves, da uzmem mider gace M ili S u Lisci?


Ne znam, meni je sveki kupila najmanje.

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 12:02:46   
pepeljuga
buhla, je l' "iza pijace" mislis na onaj drndavi tc kula pa tu negde?
a znala sam da ima negde u blokovima, ceo zivot sta god da kupujem obidjem ceo grad i na kraju sve kupim ispred kuce user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 12:13:06   
marija32
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: Tashke

Meni kada je sveki donela mider gaće, pitala sam je šta ona misli da ja u to gurnem, šaku? Kaže ona, gurnućeš šta treba i posle ćeš mi biti zahvalna, i nerado to priznajem, ali hvala joj, jer bih od pojasa verovatno odustala, a od ovoga nisam. 


A koliko manje da uzmem, ako sada recimo nosim L ves, da uzmem mider gace M ili S u Lisci?


Ne znam, meni je sveki kupila najmanje.



Hvala draga

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 14:27:52   
buhla
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

buhla, je l' "iza pijace" mislis na onaj drndavi tc kula pa tu negde?
a znala sam da ima negde u blokovima, ceo zivot sta god da kupujem obidjem ceo grad i na kraju sve kupim ispred kuce user posted image



to je u onom propalom t.centru iza pijace ka domu zdravlja. bas je na cosku u maloj radnji iza restorana. bas je neprimetna radnja.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 14:29:32   
buhla
ja imam mider gace sa i bez nogavica... i definitivno su bolje sa nogavicama! ove kao obicne gace mi se useku, pa izgledam jos ocajnije (njih nosim po kuci)


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 14:32:18   
Anoniman
Ja nisam videla sa nogavicama.... to si u kljuchu nashla?

Ja inache imam vruce pantalone (mozda se setjate reklama za njih...stvarno su dobre...) neznam dal smem njih da nosim umesto mider gatja.... one mi idu od ispod grudi do polovine butina...i utegnu me i greju....user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 14:35:23   
pepeljuga
ee na taj sam i mislila, razumemo se user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 14:36:33   
pepeljuga
a te sa nogavicama, je l' se to ne usece? i nije ti vruce? ja sam i o tim razmisljala, mislim da ce i mojim butkicama biti potreban steznik user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 15:21:35   
buhla
ima u kljucu ovaj sa nogavicama. njega sam platila 1400din i dobre su! nisu mi se nogavice usekle, bas dobro stoje. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:50:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: buhla

ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image


Gde je ta radnja u BGD?



e ovako. Kupila sam steznik ili mider gace kako vec..
tamo gde je buhla rekla.
Kljuc (ovaj u bulevaru) se nalazi izmedju Djerma i Pizzerie Orao..medju tim buticima..Pise gore Kljuc a izlog je pomalo jadan: carape, majice, pidzame..ali nekako kao od pre 20 godina..

Steznik koji sam kupila je marke INTIMA desugn, kosta 1500 dinara i ok je.
Ima raznih velicina ali nema crna boja AAAAAAAAAAa
pa sam kupila u boji koze (ima beli).

meni je prodavacica dala velicinu koju smatra da mi je ok..
Evo sad sam u njima...steglo me jeste ali ne mogu da kazem da me BAS BAS steglo i da ne mogu da disem..

Pa se ja sad pitam da li da sutra zamenim za neke koje me BAS STEZU da poplavim ili su mi ove ok...
Lep mi je osecaj u njima...
mozda je to pogresno.

NEKO???

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:53:42   
buhla
a ja 'tela boja koze, nije bilo, pa kupih beli... ja mislilm da ne treba da te bas, bas, steze... mene ne steze, ali mi super stisne stomak, bas je razlika kad se pogledam u ogledalu sa strane... cas ga vidis, cas ga ne vidis! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:55:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

a ja 'tela boja koze, nije bilo, pa kupih beli... ja mislilm da ne treba da te bas, bas, steze... mene ne steze, ali mi super stisne stomak, bas je razlika kad se pogledam u ogledalu sa strane... cas ga vidis, cas ga ne vidis! user posted image


e pa onda mi je ovaj ok..isto mi kao tebi...lepoooooooooooo

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:56:11   
Mishica 77
OTIce i ja imam iste, bele. One do sisića? Bar ih ja nateglim toliko. user posted image
Mene stežu poprilično. Moram da ih skidam kad hoću popodne da legnem da odmorim.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:57:16   
Anoniman
nisu do grudi...
do iznad pupka

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:57:52   
buhla
jao bio je i neki od 2000 din koji ima one 'zakacke' za zabice, kao halteri user posted image nesto mi bas ne bi bilo sexy mider gace i na njih nakacene carape na haltere user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 18:58:48   
Mishica 77
qq, ja ih nateglim do skroz. Luda... pa kad može. Ovako me preseku na pola.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 19:07:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

jao bio je i neki od 2000 din koji ima one 'zakacke' za zabice, kao halteri user posted image nesto mi bas ne bi bilo sexy mider gace i na njih nakacene carape na haltere user posted image


ej bre pa moj ima te zakacke ali ja to poskidala...
ali kosta 1500dinara user posted image

ko bi stavio ONE carape na ovaj bapski steznik stvarno?

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 19:13:27   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI
ko bi stavio ONE carape na ovaj bapski steznik stvarno?


Ja bi, ali one bapske.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Mider gaće i steznik
24.5.2010 20:43:46   
pepeljuga
oti, ja kupila isti taj malopre, ista cena, sve, samo u radnji na nbgd. a posto sam pre neki dan gledala liscin u merkatoru mogu ti reci da su skoro identicni, samo je ovaj jeftiniji user posted image



buhla, hvala na pomoci, ona radnja je na najsmesnijem mogucem mestu, na cosku coska user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here