|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 11:07:51   
Iva979
Mari, pisala sam ti u crticama, ali ovde sam pohvatala sta si radila od analiza.
Drzim fige user posted image
user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 11:18:03   
NinaMandarina
Dr Bobo, tvoja prica je stvarno neverovatna user posted image . Ja ti CESTITAM od user posted image . To ce biti posebna beba, jer je i pored svega toga opstala i bas zeli da se rodi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 20:15:20   
Mari86
Devojke svi nalazi krvi su dobri...user posted image user posted image user posted image user posted image

Sad jos samo bakterijoloski user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 20:56:06   
pepino
Super Mari,cestitam!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 22:23:05   
Anoniman
Hej Mari, nisam imala pojma da planirate VTO... baš sam grozna... nisam svraćala u Crtice. user posted image  user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 22:24:08   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Hej Mari, nisam imala pojma da planirate VTO... baš sam grozna... nisam svraćala u Crtice. user posted image  user posted image


Nema veze mila eto sad znas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 22:24:53   
Anoniman
Želim vam svu sreću sveta, neka uspe iz prve. user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 22:25:36   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Želim vam svu sreću sveta, neka uspe iz prve. user posted image


hvala mila user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Vantelesna oplodnja
13.5.2010 22:55:06   
Mrvicabg
dr Bobo cestitamuser posted image
Mari draga samo napred i opusteno bice sve ok

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 11:21:01   
ksenija81
Neka ti Cipi poslalje baby prasinu onu sto je i njoj donela srecu! user posted image

< Poruku je uredio ksenija81 -- 14.5.2010 11:23:28 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 14:07:53   
NinaMandarina
Mari, bas mi je drago da su nalazi dobri user posted image user posted image user posted image . Jos malo strpljenja i stize user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 21:55:01   
dr boba
Mari samo napred i polako! Bice sve ok,videces, drzim fige i vucem te za nosic!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 21:59:02   
Mari86
Hvala devojkeeee moje user posted image user posted image user posted image pozitivna sam...user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 22:02:36   
dakana
Mari mila navijam za tebe user posted image . Kovdzice moja, bas mi je drago da je za sada sve OK....

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 22:05:12   
Mari86
IZVORNA PORUKA: dakana

Mari mila navijam za tebe user posted image . Kovdzice moja, bas mi je drago da je za sada sve OK....


Hvala ti mila moja..nadam se da cu kao i ti uskoro da setam bebu u pupi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 22:07:35   
dakana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 22:20:45   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Mari86

Hvala devojkeeee moje user posted image user posted image user posted image pozitivna sam...user posted image


Mari,draga,ja sam prošle godine u maju krenula na vto i vidi nas saduser posted image user posted image Evo saljem ti svu moju sreću,da prodjes kao ja pa da se zajedno radujemo!!!Samo napreduser posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Vantelesna oplodnja
14.5.2010 22:22:30   
Mari86
IZVORNA PORUKA: engimengi

IZVORNA PORUKA: Mari86

Hvala devojkeeee moje user posted image user posted image user posted image pozitivna sam...user posted image


Mari,draga,ja sam prošle godine u maju krenula na vto i vidi nas saduser posted image user posted image Evo saljem ti svu moju sreću,da prodjes kao ja pa da se zajedno radujemo!!!Samo napreduser posted image



Jaooo engiii user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala ti srce moje lepo user posted image user posted image dace Bog user posted image
Ljubim tebe i tvoje andjele user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Vantelesna oplodnja
15.5.2010 11:01:31   
Dudu25
Mari

samo da znas da se molim za tebe da uspije VTO, zasluzujes sve najbolje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Vantelesna oplodnja
15.5.2010 11:46:06   
Mari86
Hvala Dudu moja lepa...user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:29:11   
Mari86
Devojke prvo da kazem da sam pokusala da skniram protokol ali ne mogu da ga okacim na slikomat velika slika..pokusacu da smanjim user posted image
Ako uspem stavicu user posted image

Evo ovako,pogledala je sve nalaze zadovoljna j sto je sve u redu,i dala mi je protokol..
Posto treba da dobijem sutra od petka krecem sa stimulacijom...
Sad tu ima neki grafikon sa nazivima a dole pise..
Idemo po kratkoj semi stimulacije od drugog dana ciklusa Diferelin 0.1mg s.c (ovo ne znam sta je ovo s.c),svakodnevno os treceg dana zapoceti Merional 3 ampule dnevno prva tri dana a zatim UZ kontrola...user posted image
Dobila sam broj od te sestre koja daje inekcije,doktorka mi je rekla da mogu i sama sebi da dajem ako zelim a da ce me sestra nauciti kako user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:35:29   
bebironcic
Bravo Mari!Kako je lepo kad se desava nesto pozitivnouser posted image
Kada sam ja dobila plan stimulacije bio je bez tih ampula,samo lekici za kontracepciju?!user posted image


< Poruku je uredio bebironcic -- 19.5.2010 11:37:20 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:40:19   
Iva979
Mari, super! user posted image
Hajde draga da ti budes prva od ovih nasih "starih" crtica, pa da povuces nogu, nema smisla vise da čekamo! user posted image

Pretpostavljam da ti posle prate folikule na UZ, nego jel ces lezati dan, dva u bolnici posle VTO? ili kod kuce?
user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:43:04   
Pipi duga carapa
Mari user posted image ,neka je sa srecom i da nas obradujes velikom betom kao kucauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:51:04   
morena
Super, mari!! user posted image  

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here