|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:51:52   
Veca77
Mari, samo napred!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za mesec dana zelim da ugledas konacno svoje user posted image user posted image !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 11:53:45   
Lilly*
Bravo Mari, Snupi naš veseli user posted image user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 12:09:41   
Maza82
Bravo Mari user posted image user posted image user posted image  kakva si ti vrijednica!!! Još malkice dušice i biće ako Bog da user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 12:13:28   
indy_25
Bravo Mari zelim ti sve najbolje i da ti ako Bog da uspije VTO a hoce sigurno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 12:38:50   
janajana
Mari user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:07:45   
dr boba
Samo napred Mari!!!user posted image user posted image user posted image  Drzim palceve da sve bude kako treba i vucem za nosic jaaaako!user posted image user posted image user posted image
P.S: s.c. je potkozno, videces, jednostavno je i ne boli...

< Poruku je uredio dr boba -- 19.5.2010 13:13:20 >

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:24:08   
Mari86
Evo da vam odgovorim devojke moje user posted image imala sam kontrolu pa nisam mogla user posted image

Ivo da pratice me od petog dana na UZ i necu lezati tamo ni kada bude punkcija ni kada mi ih budu vracali! user posted image
Nesto malo posle postupka cu lezati ali idem kuci..user posted image
dr.boba e super hvala ti sto si mi rekla...meni doktorica jeste rekla pod kozom na ramenu da cu dobiti inekciju ali nisam
znala da je to to user posted image

jao imam miliona pitanja a ni jednog ne mogu da se setim...kad bih mogla da okacim protokol ovde ali ne mogu da smanjim sliku user posted image

Hvala vam devojke moja na podrsci user posted image pravi ste drugari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:25:50   
Mari86
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Bravo Mari!Kako je lepo kad se desava nesto pozitivnouser posted image
Kada sam ja dobila plan stimulacije bio je bez tih ampula,samo lekici za kontracepciju?!user posted image



Ja ne pijem lekove za kontracepciju...user posted image
doktoroka me je pitala kakvi su mi ciklusi ja sam rekla uredni na 30 dana i ona je rekla onda bez kontracepcije user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mari86 -- 19.5.2010 13:26:05 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:26:02   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:27:03   
Dudu25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sad sam pitala za tebe draga... super sto ide sve kako treba daj Boze da ugledas sledeci mjesec user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:31:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:42:05   
Mari86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   samo da dobijem na vreme user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:45:35   
Maza82
IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   samo da dobijem na vreme user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  Baš mi je drago što si toliko srećna draga

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:46:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Maza82

IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   samo da dobijem na vreme user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  Baš mi je drago što si toliko srećna draga


Kako nisam..uffff....jako sam srecna user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:53:07   
Nana*
user posted image user posted image user posted image  Vec sam ti rekla, mnooogo se radujem zbog tebe Mari! Drzimo fige da sve prodje kako treba user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 13:53:32   
diamond
Mila mooooooooooja Mari....user posted image user posted image user posted image

stvarno ne znam šta bih ti rekla, a da se ne ponavljam.....

Srećna sam zbog tebe i verujem u uspeh!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:04:26   
Mari86
Drage moje user posted image user posted image   hvala vam puno na podrsci..mnogo vas volim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:17:55   
liliana
Mari!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ako ti treba neka informacija-tu sam; sve sam to prošla.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:20:28   
Sanjica26 RR
Mari savrseno. user posted image Zelim ti da protekne sve u najboljem redu.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:22:47   
Mari86
jaoo lili dragaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

svasta me interesuje...user posted image user posted image user posted image
kratka sema stimulacije,koliko sam razumela razlika izmedju kratke i duge je sto ja ne pijem kontracepciju ,jel tako?
Ja sad drugi dan  ciklusa treba da dobijem Diferelin i od treceg dana Merional tri ampule 3dc i 4dc tri ampule,
jel to od jednom tri ampule ili ima vremenskog razmaka?? user posted image da li pored Merionala primam i Diferelin??

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:33:04   
liliana
Da, dobro si razumela.
Diferalin primaš do kraja, dok ne primiš tzv. STOP injekciju (injekcija za zaustavljanje rasta folikula):
Ja sam primala Gonal i Menopur i oni se primaju u zavisnosti od potrebe, tj. prilagođavaju se prema razvoju folikula. S tim u vezi,m oni se postepeno pojačavaju ili ukidaju (zavisi kako ti organizam reaguje na terapiju) . Meni su ih ih prvo smanjivali, a onda i ukinuli (koliko se sječam primila sam  Menopura 4, a Gonala 7). Oni se primaju intramuskularno, a Diferalin potkožno u nadlakticu.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:40:52   
Mari86
IZVORNA PORUKA: liliana

Da, dobro si razumela.
Diferalin primaš do kraja, dok ne primiš tzv. STOP injekciju (injekcija za zaustavljanje rasta folikula):
Ja sam primala Gonal i Menopur i oni se primaju u zavisnosti od potrebe, tj. prilagođavaju se prema razvoju folikula. S tim u vezi,m oni se postepeno pojačavaju ili ukidaju (zavisi kako ti organizam reaguje na terapiju) . Meni su ih ih prvo smanjivali, a onda i ukinuli (koliko se sječam primila sam  Menopura 4, a Gonala 7). Oni se primaju intramuskularno, a Diferalin potkožno u nadlakticu.



intramuskularno  user posted image user posted image user posted image user posted image sta to znaci?? u tibu?
Cekaj a koliko onda traje taj kratki postupak..ona je meni rekla da je moguce da od 7dc do 15 dc bude punkija user posted image user posted image

lili hvala ti user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:44:56   
liliana
Dušo, u guzu!!!user posted image Meni je punkcija bila 11 dan.
to kod tebe ja skračeni postupak, jer ne piješ kontraceptive. Ja sam pila "Jasmin" 21 dan, a onda krenula sa gore pomenutim injekcijama.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:47:07   
Mari86
IZVORNA PORUKA: liliana

Dušo, u guzu!!!user posted image Meni je punkcija bila 11 dan.
to kod tebe ja skračeni postupak, jer ne piješ kontraceptive. Ja sam pila "Jasmin" 21 dan, a onda krenula sa gore pomenutim injekcijama.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image guzicaaa ce da strada user posted image user posted image user posted image user posted image
jaoooooooooooo jedva cekam,jedva cekam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:48:38   
engimengi
Mari ja sam imala dugi protokol bez kontracepcije,trajao je mesec ipo,kratki traje mnogo manje oko 2 ned!!Ja sam i menopur primala u nadlakticu,4 dnevno!!

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here