|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 15:49:48   
Pipi duga carapa
Mari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   za folikule

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 15:51:43   
anuksunamun
hvala Bogu!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 21:43:28   
Mari86
Hvala vam mile moje na podrsci mnogo mi znaci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 21:46:13   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: Mari86

Hvala vam mile moje na podrsci mnogo mi znaci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mari hajde u crtice da nazdravimo za nasu Cipiku i bebicu ti mozes oranzadu ili limunadu ....

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 11:58:02   
Biki34
Drage devojke javlja vam se jedna sveza VTO trudnica....
Zelim svima da posaljem malo bebeceg praha a posebno Mari86...Nadam se da ce i Mari biti uspesan postupak i da ce uskoro videti 2srculenceta...

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:04:10   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Biki34

Drage devojke javlja vam se jedna sveza VTO trudnica....
Zelim svima da posaljem malo bebeceg praha a posebno Mari86...Nadam se da ce i Mari biti uspesan postupak i da ce uskoro videti 2srculenceta...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala ti draga i cestitam ti,mozes nam pisati malo o tvom iskustvu i kako ti je bilo...user posted image
a mozes nam se pridruziti i u ostalim temama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:07:21   
Suncicabg
Dobrodosla Bikiuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:08:13   
Iva979
Biki, slobodno nam pisi iskustvo i sve kako je proslo!
Dobrodosla user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:11:17   
Biki34
Hvala na dobrodoslici...
Za pocetak bila sam veliki optimista nesto kao i ti Mari,sve je proslo glatko jer se nisam puno opterecivala vec sve prepustila lekaru koji je vodio ceo postupak...Samo sam se opustila jer ja nisam mogla na ishod da uticem....A ishod prelep,2srculenceta...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:14:33   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Biki34

Hvala na dobrodoslici...
Za pocetak bila sam veliki optimista nesto kao i ti Mari,sve je proslo glatko jer se nisam puno opterecivala vec sve prepustila lekaru koji je vodio ceo postupak...Samo sam se opustila jer ja nisam mogla na ishod da uticem....A ishod prelep,2srculenceta...


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za dva srculenceta user posted image   koliko si vec trudna?

Daaaa,ja sam opustena samo danas nesto posebno pospana....user posted image
PO kakvom sablonu si isla,kad ti je bila punkcija? user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:32:28   
Biki34
Trudna sam 8n+5 dana
Bila sam na dugom protokolu.Sama sam se bockala sa 40-tak inekcija.
Punkcija je bila 17.04 a transfer 19.04,vracena 3embrioncica.a beta 3.05. je iznosila 888

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:47:47   
Suncicabg
Biki jesi li radila preko drzave vto ili privatno? Gde?

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:56:51   
Biki34
Privatno sam radila...Kod Ivanovica...
Opet je odobrena besplatna kod privatnika,ali u vreme kad sam ja bila u postupku moglo je jedino u drzavnim klinikama sto mi nismo hteli...Ovako vise kosta ali je usluga na nivou...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 12:57:28   
viking
Drage forumašice,
pošto ste svojim korisnim savetima popunile 100 strana ove teme, vreme je da se prebacimo u Vantelesna oplodnja - II deo koja je upravo otvorena...

Vidimo se tamo!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 13:03:27   
dunja RR

Viking imaš ovlašćenje jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 13:04:51   
viking
 
Sad ću da ti obrišem post, pa ćeš da vidiš! user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja
Viking imaš ovlašćenje jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Vantelesna oplodnja
4.6.2010 13:06:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Mari86

Drage moje evo izvestaja sa UZ...user posted image

Endometrijum pravilan 13 mm,
na levom jajniku 10 folikla od 8-10mm.
na desnom 15 folikula isto od 8-10mm.

Smanjena mi je doza Gonala,umesto tri primam dve ampule.
Doktorka je zadovoljna,kaze malo ima vise folikula ali zato mi je smanjila stimulaciju.user posted image user posted image user posted image user posted image
U subotu ponovo na UZ.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.6.2010 13:45:40 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2492
   RE: Vestacka oplodnja
31.8.2010 21:22:08   
MILENA NIS
ja imam iskustva i sa bg. klinickim centrom i ni.gak-om. o bg mogu da kazem samo najgore, totalna neprofesionalnost !!!!!!! ( ne zelim ni da se secam, 84 inekcije u periodu od 12 dana).
niski gak, dr. mitic, i njegov tim su pokazali profesionalnost kakvu nisam mogla ni da zamislim, dr. mitic zna moje ime i prezime,sve moje rezultate, odgovara mi na poruke u roku od 5 min.... imam 37 god, fsh povecan, amh umanjen. dr. je kompletno ispratio stanje mojih jajnika, jajovoda i adekvatnom terapiom  izborio za jajnu celiju, nad kojom su on, i citav negov tim bdeli 3 dana. sam prilaz pacijentu i kompletan dozivljaj u nisu je mnogo bolji, od sale, stolica...do tretmana ( na velikom tv su mi pokazali kako izgleda moja oplodjena jajna celija). nisam ostala u drugom stanju, ali se sada spremam za sledeci pokusaj, koji cu naravno ovde da radim ( rodjena sam nislika). svakoj od vas preporucujem nis!!!!!!!! 

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.9.2010 10:44:45 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2493
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here