|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dermatolog - preporuka
26.6.2010 22:34:30   
Anoniman
na znam da li postoji tema, ako postoji neka moderatori zakljucaju ovu, ali da li neko moze da mi preporuci dobrog dermatologa u beogradu? nagovaram sestru da ga poseti jer vec dugo ima nesto po rukama, sto bi sigurno dermatolog znao cime da se odstrani.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 22:42:00   
Nena81
Ja od srca preporucujem dermatologa kod koga sam po preporuci pedijatra vodila oboje dece od prvog dana, a sada idemo i mi veliki. Zena je mlada nije neka babuskera,jako prijatna, nije mamipara koja ce da ti uradi i sta treba i ne treba samo da uzme sto vise.
Jedini problem sto vise ne radi u kBC Bezanija pocela je privatno u ordinaciji Dr Karadaglic u Balkanskoj.
Cene pregleda su jako povoljne,kao i tretmani.
NJen br mob mogu na pp ako zelis, kao i ime


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 22:56:54   
Anoniman
hajde, molim te, posalji pp.

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:00:51   
Nena81
poslala user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:01:46   
Anoniman
Hvala!user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:06:28   
nala
Bejbe, zao mi je sto nisi u Krusevcu, moj svekar bi mogao da ti kaze sta je. On je ovde u regionu najpoznatiji dermatolog.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:08:37   
Anoniman
:) na zalost, nisam. a cak ni ne znam nekog ko je isao kod dermatologa u bg pa da dobijem preporuku, ali zato je tu ringeraja.

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:15:14   
nala
Eto, Nena81 ti je poslala. A ako je to onaj Dr Karadaglic (matori) za kog mislim da jeste, sigurno neces pogresiti. Najbolji je dermatolog u Srbiji. Moji matori sada spavaju pa ne mogu svekra da pitam gde se Karadagliceva ordinacija nalazi, ali je to verovatno to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:17:11   
Nena81
Moja kuma ima gomilu iskustva i gomilu problema sa licem narocito,al se sad trenutno brcka u Opatiji pa mi je malo nedostupna( uziva sa novim frajerom) user posted image
iz njenih prica sam se naslusala kakvih ordinacija ima po BGu krs zivi,kao spuste cenu za pregled al zato ti daju 101 bocicu njihovu da kupis


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:18:46   
Nena81
IZVORNA PORUKA: nala

Eto, Nena81 ti je poslala. A ako je to onaj Dr Karadaglic (matori) za kog mislim da jeste, sigurno neces pogresiti. Najbolji je dermatolog u Srbiji. Moji matori sada spavaju pa ne mogu svekra da pitam gde se Karadagliceva ordinacija nalazi, ali je to verovatno to.


da da to je taj Karadaglic, mada je moj dermatolog radi klod njih,ali mozes ksena bas i kod dr mislim da je cak prof zakazati pregled.
sad cu nadjem br ordinacije fiksni

ksena imas pp


< Poruku je uredio Nena81 -- 26.6.2010 23:23:33 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:25:31   
nala
Ksena, malo sam googlala i videla da je to taj profa. Mislim da sam sada negde procitala da mozes i kod njega da zakazes. Imas i njihov sajt.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:27:28   
Anoniman
hvala vam!user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:30:55   
nala
Volela bih da sam mogla vise da ti pomognem. Ali sta cu. Samo neka se sredi, to je najbitnije. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:31:45   
Anoniman
ma pomogle ste, samo da se osiguram da ce ona stvarno i otici kod dr!

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: dermatolog - preporuka
26.6.2010 23:35:58   
nala
Pa nagovori je. Barem kod dermatologa nista ne boli na pregledu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: dermatolog - preporuka
28.6.2010 12:26:54   
Didy
Da li neko može da preporuči nekog dobrog dermatologa za decu u Novom Sadu?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: dermatolog - preporuka
28.6.2010 12:36:19   
Ana RR
Ja već godinama unazad samo tokom leta dobijem neku alergiju po prstima. Najgore je ujutru, tada užasno svrbi i jako se zacrveni.. davali su mi silne kreme da mažem, tek po malo mi je pomagala panolon krema..

E sad sam na svoju ruku pila presing i sve mi se povuklo već posle treće tabletice user posted image  nemam običaj da tako pijem lekove, bez preporuke lekara, ali nisam imala vremena da odem pa sam rizikovala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: dermatolog - preporuka
1.7.2010 13:45:28   
kleopatra*
Ksena jedan od najboljih ako ne i najbolji ti je prof.Milojevic ako hoces mogu se raspitati gde ima privatnu ordinaciju

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: dermatolog - preporuka
1.7.2010 14:55:21   
Anoniman
moze, posalji mi pp ako saznas. jos samo da nateram ovu kozicu od moje sestre da ode, bas je tvrdoglava...

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: dermatolog - preporuka
1.7.2010 15:40:14   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: ksena

moze, posalji mi pp ako saznas. jos samo da nateram ovu kozicu od moje sestre da ode, bas je tvrdoglava...



 
Ok nocas radim pa cu pitati koleginicu i saljem ti pp.

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: dermatolog - preporuka
5.4.2011 20:09:24   
New Mom
Treba mi preporuka za dermatologa koji radi privatno u Novom Sadu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: dermatolog - preporuka
23.12.2012 0:48:17   
Azra_
Ima li neko iz Niša da preporuči dermatologa koji radi privatno? Treba mi za drugaricu?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: dermatolog - preporuka
14.12.2014 14:52:38   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: New Mom

Treba mi preporuka za dermatologa koji radi privatno u Novom Sadu.



I meni. Za dete.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: dermatolog - preporuka
14.12.2014 15:36:46   
isidora88
ja sam isla kod lugonje (tako se i ordinacija zove), zadovoljna sam, ali ne znam da li rade sa tako malom decom.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: dermatolog - preporuka
14.12.2014 19:37:01   
Mala Elena
Isla sam kod dermatologa u Gradskom zavodu, dr Bubnjevic ( zensko) i sta znam ,vidim da zena zna neke stvari ,barata terminima...prepisala nmi Elocom , kaze bez obzira sto dojim mogu ga mazati na mesta zahvacena dermatuitisom, jer nije jak , a otvaram upustvo i vidim da je jak kortikosteroid.
Cekam sredu kada budem isla kod ginekologa da proverim jos jednom sta ona kaze.
U GZ-u ne moze da se bira doktor, pitala sam na salteru, a cujem najbolji je dr Ser.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here