|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ragade
17.7.2010 0:28:20   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: dunja RR
ma ja se nešto preračunala, izvini user posted image


user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ragade
17.7.2010 22:16:53   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ako te imalo boli, odmah uzimaj multimam komprese i drzi izmedju podoja, garantovano pomaze user posted image


Koliko to kosta i jel se uzima na komad ili?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ragade
18.7.2010 7:36:11   
*Alexx*
Na komad, i pre godinu dana su koštale 90-ak din.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ragade
18.7.2010 9:51:29   
pepeljuga
u aksi kostaju 97 dinara komad, u apotekama su malo jeftinije ali tu negde oko 90.
one su jako natopljene pa mozes vise puta da stavis, skines kad je vreme podoja pa vratis jos koji put (pise da nije stetno i da ne mora da se pere ali ja sam UVEK detaljno oprala grudi pre nego sto dam bebi da sisa)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ragade
18.7.2010 13:23:49   
Nensi*
Moram danas da kupim,oci mi ispadaju kad krene da sisa user posted image Nije uopste velika ranica,samo tackica,ali boli nenormalno,juce su mi suze isle...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ragade
18.7.2010 13:31:13   
pepeljuga
imala sam i ja, obavezno kupi jer moze da ti se napravi jos gore! a komprese su odlicne, samo stavljaj izmedju svakog podoja i bice ti bolje user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ragade
18.7.2010 13:32:43   
pepeljuga
mozda cak i preskoci da mu dajes tu siku jedan-dva podoja, mozes da izmuzes pa da mu das dok ti se ne zaleci, ja sam tako radila jer to stvarno uzasno boli a za taj jedan ili dva preskocena podoja od komprese ce ti se potpuno zaleciti. videces i sama kako ti je lakse.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ragade
18.7.2010 13:43:35   
Nensi*
Hvala puno na savetima user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ragade
18.7.2010 14:58:33   
pepeljuga
nema na cemu, javi je l' pomoglo user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ragade
18.7.2010 22:14:35   
Nensi*
Jao,ove komprese su stvarno spas user posted image Nisam verovala da mogu tako brzo da pomognu..Drzala sam dva sata izmedju dva podoja,i skoro da vise nista ne boli...Sutra cu vec biti kao nova user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ragade
18.7.2010 22:17:19   
Anoniman
tek sad sam videla sta ti je bilo..
ja sam samo lanolin mazala i bilo je ok.
imala sam na desnoj jedno vreme i bolelo je kao sam djavo ali proslo od lanolina
ove komprese nisam mazala stvarno

ali super ako je bolje sada...


(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ragade
18.7.2010 22:24:17   
Nensi*
Juce sam plakala dok sam ga dojila koliko je bolelo,a samo jedna tackica je bila...Sad je super posle samo 2 sata drzanja komprese user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ragade
25.7.2010 4:15:46   
Verus
Ja sam ih imala na desnoj....laktacijski konsultant je savetovala da nastavim da dojim na toj dojki jer to pomaze da zacele i jeste....sto nensi kaze, plakala sam kroz dojenje, bila ocajna, ali nisam odustala!  (ja kad nesto namenim ne odustajem!user posted image ).. mazala sam lanolin nocu i drzala dojke van spavacice da sto pre zecele.  I mazala sam bradavice mojim mlekom.  Kad podojim, malo istisnem namazem i ostavim da se osusi na vazduhu.  NON STOP sam setala po kuci sa golim sisama! Haaahah samo da sto pre zaceli.  I Tasha mi je savetovala Pantenol mast, i to mi je puno pomoglo. Al da se ne lazemo..sada nemam ragade, ali me bradavice uvek malo bole...i osetljive su, ali mislim da je to vise od pumpanja, jer me ne boli dok dojim...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ragade
5.10.2010 21:58:19   
dunja RR
Devojke da li neka ima problema sa ragadama trenutno?

Kompanija Lifemedic nam je dala veliki broj uzoraka Fitomama - za prevenciju i lečenje ragada, ako nekom treba, može ovde da mi napiše ili da mi pošalje pp user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ragade
6.10.2010 9:53:25   
Anoniman
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ragade
6.10.2010 9:54:45   
Anoniman
Jel normalno da nakon dojenja vrhovi bradavica budu beli? Baš belo. Kao da nema krvi u njima... ili već ne znam šta... 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ragade
6.10.2010 9:57:27   
simke
Da li se posle izvesnog vremena vrati boja u njihuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ragade
6.10.2010 10:13:08   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Jel normalno da nakon dojenja vrhovi bradavica budu beli? Baš belo. Kao da nema krvi u njima... ili već ne znam šta... 


Da user posted image Posle nekog vremena se vrati boja, pa opet dojenje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ragade
6.10.2010 10:17:16   
Anoniman
Da... brzo se vrati boja... samo ja se toga ne sećam od prethodnog podoja. Čak imam utisak da možda nisu ragade to što me toliko boli, nego baš to! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ragade
6.10.2010 10:20:30   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Da... brzo se vrati boja... samo ja se toga ne sećam od prethodnog podoja. Čak imam utisak da možda nisu ragade to što me toliko boli, nego baš to! user posted image


Pa ja se ne sećam da li je to bolelo. To ti je po istom principu kao i kad ti prsti pobele jer ih držiš dugo u vodi. Vlažnost, a to je osetljiva koža.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ragade
6.10.2010 10:20:53   
simke
Moguće Tashke,to je posledica vakuuma koji pravi beba dok sisauser posted image I mene su bolele bradavice,dok se nisam naviklauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ragade
6.10.2010 10:22:43   
Anoniman
Jao ja nešto ne vidim Dobar Dan da ću se navići, a on mukica tako vooooli da sisa... I čim Luka prođe i nakašlje se, ja sam u fazonu da turim Marku sisu u usta, samo da se ne razboli. user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ragade
6.10.2010 10:23:57   
Maya21

IZVORNA PORUKA: Tash

Jel normalno da nakon dojenja vrhovi bradavica budu beli? Baš belo. Kao da nema krvi u njima... ili već ne znam šta... 


Tasho meni je uvek tako bilo, sa obojicom, bar 3 meseca. Belo i pecka,svrbi, boli, ne znam kako da opišem to stanje... Uvek mi je trebalo bar sat vremena da prodje a nekada nije ni prolazilo do sledećeg podoja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ragade
6.10.2010 10:24:41   
Anoniman
I da, na desnoj užaaaasno svrbi! user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ragade
6.10.2010 10:27:24   
simke
Da li koristiš lanolin ili kompreseuser posted image Meni su komprese smirivale,bol,svrab,peckanje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here