|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
9.10.2010 11:12:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Pokažem mm test a on me pogleda i kaže:"Nemoguće! Pa nismo se namučili!" user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.10.2010 17:33:21   
Barbarica
Ja sam malo pozurila sa svim(I AKO SAM user posted image ), upoznala sam mog dragog u januaru ove godine, i vec udata i sedmi mesec user posted image

Nisam uopste mislila na decu, reko mlada sam, ali on je hteo, pa reko ajde, sto da ne, ko zna kad ce to, ali eto, posle mesec dana pokusavanja...user posted image





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.10.2010 17:43:28   
isidora88
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako ste ostale trudne?
29.10.2010 16:00:39   
suncica82
U prvom braku sam bila skoro 6 god. i nismo uspeli da dobijemo dete.Sad sam u drugom braku i eto posle 2 meseca pokusavanja uspeli smo.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako ste ostale trudne?
30.10.2010 21:23:07   
mamica82
Oba puta iz prvog pokušaja! Imam puno drugarica koje se baš muče oko toga ali eto, mi smo  valjda imali srećeuser posted image

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako ste ostale trudne?
31.10.2010 0:27:35   
jelena038
jedva. posle 4 godine..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mamica82)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako ste ostale trudne?
26.11.2010 14:48:33   
Anoniman
Jedan post nije prihvatio pa da pokušam ponovo...

Mm i ja smo posle skoro godinu dana braka prestali da pazimo u nadi da će nas to lagano odvesti do user posted image . Kao nismo se opterećivali... A onda je krajem jula, početkom avgusta došla lažna uzbuna... Ja sam bila pod teškim lekovima zbog gastritisa i kad sam shvatila da mi kasni uplašila sam se zbog svega što sam popila... A onda je test pokazao jednu crtu i sa dvadesetak dana zakašnjenja sam dobila...

Tad sam shvatila koliko sam u stvari bila opsednuta željom (iako ne svesno)... Raspala sam se, popucala po šavovima, plakala sam danima...

U septembru smo otišli na more... pomirili se sa činjenicom da to nije naš trenutak da postanemo roditelji i da nije ipak tako strašno, ljudi pokušavaju godinama pa ćemo i mi, i onako sam ja godinama imala problema sa jajnicima i cistama pa nije ni čudo...

Na kraju se ispostavilo da je jedbini problem bio u glavi... Čim smo se opustili, uspeli smo... 14. septembra, 2 dana pred povratak sa mora sam dobila poslednji put... Test sam uradila tek kad sam shvatila da mi kasni 2 nedelje, a verovatno ne bih ni tad (mislila sam da je opet lažna uzbuna) da se nisam prehladila onako baš baš i da mi nisu prepisali jake antibiotike - pa kao za svaki slučaj da proverim pre nego što počnem sa lekovima...

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2010 14:54:46   
Dudu25
sad citam nesto i sjetih se kako sam ja predlozila da se otvori ova tema pa rekoh da pisem ovdje sad jer sad mogu :)

za trudnocu ne pazimo se od januara 2009 ali nismo nekako pratili pkodne dane do maja, tako da kazemo nismo bili aktvni ali od maja pa do avgusta jesmo i to bas aktivni...

sad u septembru ove godine, bila sam dva puta prehladjena i uzela neke antibiotike bas sam bila lose,onda bakterije u urin ma svasta nesto, tacno 24.09. dobila sam, mislim samo jedna fleka, sjutra dan nista, i tako nekoliko dana...

morala sam da idem u crkvu jednog dana kad je bila neka kao velika misa,i tu sam stajala pocelo je da mi se vrti pa da mi bude hladno pa vruce i skoro sam pala u nesvjest ali sam izasla napolje jer nisam imala vazduha,mislila sam mozda sam trudna ali sve sam govorila sebi da nisam te srece

kako dani su prolazili nisam dobila menst i sve sam mislila da mozda zbog prehlade pa necu ni dobiti simptoma nisam imala samo me malo boleo stomak i grudi su mi bile nekako velike i kao su me peckale na dodir

i tako imali slavu bila zauzeta oko slave ... i kad sam racunala vidim da je proslo 10 dana da nisam dobila i rekla sam necu da radim test dok ne dodje datum 10.10.10. jer mi je nekako bio privlacan taj datum i tako sa 16 dana kasnjenja uradila test i pojavila se odmah vidljiva crtica i naravno da kao prvo zelim svima taj osecaj da osjete jer je to nesto tako lijepo kad se vidi ta druga crtica da rijecima nemogu opisati a koliko sam je cekala

zvala mm koji je cekao pored vrata kupatila i zvala da dodje grlili smo se i ljubili i mazili beskrajno i cijeli dan smo se gledali kao izgubljeni :)
sjutra dan posle doktora smo njegovoj porodici i mojoj saopstili i svi su srecni :)

nadam se da vam nece smetati sto sam ovoliko napisala

volim vas sve


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2010 15:12:47   
Ana RR
Divno, Dudu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2010 15:16:07   
Mivica
Dudu user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2010 15:22:03   
jabudic
Prvi put nismo ni planirali, ja tek upisala 4. godinu fakulteta u septembru, a mi ga napravili u avgustu user posted image  ljeto, more, mladost, ludost, ljubav velika, i eto user posted image  mada nismo se ni cuvali, u podsvjesti smo oboje zeljeli bebu, ali nismo smjeli zbog mog faxa i jos mnogo stvari. Kasnila mi je ovulacija, tako da sam zatrudnjela kad sam vec trebala da dobijem. I obradovali smo se oboje, vjencali se posle 2 mjeseca, i zivjeli srecno....user posted image

A drugu trudnocu, sve smo se mislili, hocemo li, je li nam rano, je li pravo vrijeme, i jednog dana, taman usred mojih plodnih dana, zanesemo se mi onako malo vise, i kao smijemo li, hocemo li, ma nego sta user posted image  i tako mi nastavimo naredna nekolika dana, kao slucajno, opet i opet, i znala sam od prvog trenutka da sam trudna. Na dan prije ocekivane user posted image  ugledala sam user posted image .  I opet smo mnogo srecni user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.12.2010 20:24:17   
Zena a Mahatma
Mislim da sam zatrudnela, onog momenta kad sam se opustila user posted image vec smo mislili da stvari nece ici lako, a ja sam se stalno brinula o buducnosti, o tome u kakvim ce dete uslovima ziveti, kriza morala i ova nasa ekonomska i tako. A onda mi je jednog dana sinulo "ne mogu odrediti buducnost deteta milion faktora na to utice i ne mogu se brinuti oko svega". A onda je odmah potom izostala user posted image ja sam cutala par dana a onda sam uradila testic i na kraju obradovala mm. E sad kako se blizi kraj trudnoce meni opet raste briga user posted image toliko odluka prati trudnocu i onda se stalno brinem da to nije prava odluka. BZVZ user posted image

_____________________________

Kao mala sam verovala da ću promeniti svet. Možda je to smešno, ali ja i dalje duboko verujem da smo svi pomalo Mahatma. Zato kad odmaram od posla radim na svom sajtu, pokrenutog da pomogne ljudima sa životnim problemima.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako ste ostale trudne?
10.12.2010 17:26:49   
Amber
Prestali smo da pazimo malo posle vencanja pre otrpilike 6 meseci, mislila sam da nemogu da zatrudnim zbog operisane endometrioze a i zato sto je moj mm radio davno spermogram i imao je slabije pokretljive spermice. U novembru sam zakazala jos jednu redovnu kotrolu zbog endometrioze odlucila sam da sacekam plodne dane kako sam ih sama proracunala pomocu kalendara ovulacije, da doktor pogleda da li uopste imam ovulaciju. Pogodilo se da je to bio zadnji plodni dan u mesecu malo su mi omasili proracuni i doktor je rekao da radimo to vece. Par dana posle mm je uradio spermogram nije bio bas dobar nesecam se tacno ali trebalo bi da je 50%pokretnih a imao je 28, a ni ostali brojevi nisu bili bas najbolji, doktor mi je rekao da cu moci da zatrudnim ali da ce trebati vise vremena.
A krajem meseca sam uradila test i user posted image . I uspelo je, tako da kod mene nije isla ona prica kad se opsutis bice, nego bas suprotno kad sam resila da malo ozbiljnije radimo na tome i odemo na pregled desilo se.

(odgovor članu Zena a Mahatma)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako ste ostale trudne?
10.12.2010 17:32:45   
dunja RR
Amber presrećna sam kada čujem da je neko zatrudneo iako ima endometriozu (kažem ima jer je endometrioza trajno stanje).

Na žalost i ja je imam ali moram na VTO

Bravo za tebe i uživaj u trudnoći user posted image

koliko imaš godina?

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako ste ostale trudne?
10.12.2010 17:46:03   
jance
e i meni je drago da cujem da neko ko je imao endometriozu je sad trudan user posted image
daje nadu nama ostalima user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako ste ostale trudne?
11.12.2010 14:39:06   
Amber
Sad imam 29 godina punim za par dana, endometriozu sam operisala pred kraj 2007, cistu na levom jajniku 5x7 i manju na desnom, primala sam diferelin 6 meseci i pila livijal, posle mi je doktor preporucio trudnocu ali ja u tadasnjoj vezi nisam bila spremna i stalo sam izbegavala, posle sam se razisla sa tim deckom i upoznala mog mm, doktor mi je dao tada kontracepciju jer sam predugo bila bez lekova, za svaki slucaj, nalazi su bili uredni, pred vencanje mi je rekao da moram sto pre da radim na bebi, ja ni tada nisam bila spremna, ali sam pocela da se psihicki pripremam jer sam svugde nasla da se endometrioza jedino tako leci, i pre 5 meseci smo prestali da pazimo, mislila sam da necu sigruno dugo zatrudneti, i posle se desilo ono sto sam napisla gore. I drago mi je, ne plasim se obaveza vise, nego samo porodjaja, nisam verovala da cu biti toliko srecna sto je uspelouser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 17:24:28   
*boka*
Mi smo pokusavali 6 meseci i uspelo je. 21.11. 2011. smo ugledali svoje dve crtice. Obzirom da i moj muz i ja imamo 30 godina, to onda i nije dugacak period pokusavanja.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:06:29   
minavb
Kako ste ostale trudneuser posted image

jel treba da crtamuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 168
   [Obrisana poruka]
18.12.2010 19:08:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:09:00   
lenaa

IZVORNA PORUKA: minavb

Kako ste ostale trudneuser posted image

jel treba da crtamuser posted image

user posted image user posted image user posted image lego on ... legla ja... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 170
   [Obrisana poruka]
18.12.2010 19:10:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:11:43   
minavb
IZVORNA PORUKA: lenaa


IZVORNA PORUKA: minavb

Kako ste ostale trudneuser posted image

jel treba da crtamuser posted image

user posted image user posted image user posted image lego on ... legla ja... user posted image user posted image user posted image

Cekaj, pa neko je morao da bude gore.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:14:38   
lenaa
iju u pravu user posted image user posted image user posted image lego on....legla ja.... pa se dogovarali ko ce gore...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:16:07   
marince1
IZVORNA PORUKA: *boka*

Mi smo pokusavali 6 meseci i uspelo je. 21.11. 2011. smo ugledali svoje dve crtice. Obzirom da i moj muz i ja imamo 30 godina, to onda i nije dugacak period pokusavanja.


user posted image user posted image user posted image javljanje iz buducnosti user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:19:02   
lenaa
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here