|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 13:34:03   
Joj@
Ja sam jos malo pa sesti...(ili vec jesam sesti, neznam, to muz racuna, ja samo trudnjacim) i doktorka jos uvek nece da mi kaze(kao, da nebude da je ona rekla, pa mi kupovali stvari pa se zajebali s oprostenjem). Da razjasnimo, nama nije vazno koji je pol, mi smo jako mladi imacemo sigurno bar jos jedno ili dvoje, tek mi je dvadeseta. Osim toga, nismo polno pristrasni. Stvar je u tome sto treba u aprilu da krecimo stan i moramo da znamo kako da krecimo sobu, osim toga hocemo da znamo kome se obracamo da li Vladimiru ili Arijani, posto stalno pevamo i pricamo i svasta radimo sa bebom a neznamo ko je...mada cula sam kevu preko telefona da je pominjala da je gledala neka teget kolica, a njoj je doktorka rekla mnogo vise nego meni i Nikoli...tako da logicno pretpostavljam da je vlada


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 13:38:11   
Joj@
e, da, kada smo pitali kakvu bata/seku nosimo ona je nas pitala sta bismo voleli? Muz rece da mu nije vazno samo dok je pametno i lepo na mamu, a doktorka me pogleda u poprsje i rece Hm, pa neznam dal bi bas voleo da je skroz na nju...a na sledecem pregledu je njena asistentkinja pitala sta bismo vise hteli mi rekosmo svejedno, a doktorka rece pa zar nebi ipak bilo super da je prvo pa musko!

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 14:35:16   
Anoniman
upste ne zelim da znam i necu pitati. zelim da na porodjajnom stolu dozivim iznenadjenje! user posted image

(odgovor članu Joj@)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 14:37:20   
jelenadunja
u petom mesecu trudnoce.............. user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 17:27:05   
*boka*
Meni je Doktor u 13. nedelji rekao da je decak, a u 18. nedelji nasa beba je odlucila da joj je ipak bolje da nosi suknjice, masnice i snalice, da se sminka i maze sljokice na nokte user posted image user posted image user posted image
Sad je, kako Dr. kaze, bez sumnje devojcica.
Eeeee ni deca vise nisu kao sto su nekad bila... sad i ona znaju sta je demokratija i pravo izbora. Tako je i nasa resila da promeni pol. U svakom slucaju, bolje sad, nego kad se rodi i poraste user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 17:31:07   
SareniVrabac
meni je bio obrnuto.... na prvom expertnom u 12oj nedelji su mi rekli da je devojcurak, da bi u 16oj odlucio da promeni pol i od tad na svakom slikanju nam prvo pokazuje pisu, ponosan momakuser posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 20:44:08   
Slakki
U 18.-oj nedelji na 4D ultrazvuku rekli da je decak i od tada na svakom sledecem to potvrdili, tako da cekamo malog pisonju user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 20:47:47   
morena
Mi smo saznali tek u 30-om tjednu, tj.tada je curici narastao miš!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Slakki)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 21:29:23   
Ana007
U 4 mesecu smo saznali da će biti devojčica user posted image .

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2011 21:41:44   
janajana
Mi smo u 28-oj nedelji saznali da je upisulja user posted image   (mada ja ni tada nisam htela da pitam sta je, ali svi zapeli oko mene da znaju)
Sutra idemo opet na uz pa cemo videti da se nesto slucajno nije promenilo user posted image

< Poruku je uredio janajana -- 2.3.2011 21:42:44 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.3.2011 9:20:55   
Petkovici
Nama je dr u toku amniocenteze video da je user posted image , pa su rezultati samo potvrdili. user posted image

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.3.2011 11:16:41   
mjaumjau
Ja sam na 4D uz u 20. nedelji saznala da ce biti decak user posted image user posted image
mada sam nekako predosetila,i pricala mu u muskom rodu,i svi oko mene su tipovali na decaka,u sustini mi je bilo svejedno kog ce pola biti,ali sam se svakako obradovalauser posted image

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.3.2011 12:44:38   
janajana
Nama je dr rekla da koliko ona i dalje vidi, da je devojcica user posted image (prvu put je gledala uz-om preko stomaka a juce vaginalno) 

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.3.2011 12:47:54   
icikaa26
u 21 oj nedelji na 4d rekli su da je devojcica 

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.3.2011 6:56:59   
jeca.vestica
U 16. nije htela da pokaze... Drzala je pupcanu vrpcu izmedju nogu, ja sam mislila da kao i ja drzi jastuk izmedju nogu kad spava, a tata je navijao za "talenat". Posle par nedelja smo saznali. Marince, i ja bi se iskrala kod drugog ginekologa da saznam! Potvrdili su jos 6-7 puta do sada, ne bi trebalo nista da nas iznenadi za koju nedelju! Sve je roze, belo, zuto... A i kupoholicar je na mamu. Kontrakcije imam uvek kad setam osim u shoppingu! user posted image
user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.3.2011 6:59:13   
jeca.vestica
A nista pre 16. ne moze sa velikom sigurnoscu da se zna!

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.3.2011 7:00:18   
jeca.vestica
Osim ako ne rade amniocentezu, to je siguran rezultat, kad vide xxuser posted image  ili xyuser posted image ...

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.3.2011 12:37:22   
mjaumjau

IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

A nista pre 16. ne moze sa velikom sigurnoscu da se zna!


Pa ja ranije nisam ni htela da pitam jer znam da u vecini slucajeva pogrese,mnogima se desi da misle da je decak pa u 7. mesecu shvate da je devojcica... Tako da sam tek u 20. nedelji na 4D izrazila zelju da znam,i srecom nas momcic se nije stideo da se pohvali user posted image

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
10.3.2011 9:55:19   
Anoniman
Mi smo se krili do 24. nedelje a onda se lepo namestila za slikanje: curica!!!

(odgovor članu mjaumjau)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
10.3.2011 10:05:10   
isidora88
u 12-oj nedelji user posted image a sa 16 nedelja je potvrdjeno,imam i slikicu,moj sin se nije stideo pa je uslikan u krupnom planuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.3.2011 12:15:37   
srna001
Nama je dr u 13. nedelji rekla 90% devojčica a na sledećoj ćemo videti da li će kao i Bokina da se predomisli.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.3.2011 15:11:01   
nela79
Ja u 33. sedmici i jos ne znam pol. Ne znam da li bi bila fora da i ne pitam vise, pa da bude pravo iznenadjenje user posted image

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.3.2011 19:58:26   
ielena
U prvoj trudnoci dr je pogodila u 16. nedelji da je decko, a sada u 18. 

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.3.2011 21:25:52   
miss350
Mene zanima da li je neka od vas zatrudnela bas na dan ovulacije (ako ste isle na folikulometriju, ili ste nekim testovima ustanovile da vam je bas taj dan bila ovulacija)? i kog je pola beba?

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.3.2011 21:34:43   
bokicans
Ha ,ha ha u 40 nedelji,Ja sam saznala na porodjaju,da je decak umesto  devojciceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miss350)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here