|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putujmo zajedno!
1.4.2013 21:02:19   
Snelle
Eh, ja poslednjih godinu dana razmišljam intenzivno samo o Lisabonu user posted image Sve ostalo manje-više.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Putujmo zajedno!
7.8.2014 22:27:47   
Verolina
Japan(Ja kad pomislim na ovu zemlju tresnjinog drveta najezim se. Sigurno, ali sigurno, cim pre, na listi mi je prioriteta za putovanje. Da ne moram da dam pare za nesto drugo sad, sa slascu bih potrosila te pare za putovanje na Orijent)
Liban (ovo je zapravo jedna od najlepsih zemalja na svetu, ali situacija im nije bas sjajna i nikako nije privlacna za putovanje. jednog dana, nadam se)
Indija(zbog sarolikosti kultura i zbog predivnih gradjevina i , naaaaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaavno, Tadz Mahala i vekovne romantike)
Zimbabve i Zambija (samo zbog Viktorijinih vodopada, inace me Afrika uopste ne zanima, ali nijedan njen deo ukljucujuci i Egipat, na kome mi je zapravo privlacna samo Aleksandrija i Mojsijeva gora)
Nepal (zbog hramova, stepa i budizma)
Peru (zbog istorije juznoamerickih Indijanaca)

Obozavam da putujem. Mi smo srecnici te sad postoji zilion popusta.U Veneciju mozes da odes za 50 eura. U globalu za oko stotinak eura mozes da obidjes sve evropske gradove-Bec, Istambul, Budimpestu, Temisvar, Bukurest, Krakov i sl. Ja obozavam da putujem. Kad god imamo vremena upalimo auto i idemo negde. Obisli smo skoro sve gradove u Srbiji i Sombor mi je nekako najlepsi, da se drugi ne naljuteuser posted image
Ove jeseni idem sa snajkom i drugaricama u Istambul, a u aprilu u Toskanu sa muzem (sem ako zabebim, onda necu ici nigdeuser posted image )

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Putujmo zajedno!
7.8.2014 22:33:50   
bubulence
nista od tvoje Toskane user posted image , odmah da ti kazem...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Putujmo zajedno!
7.8.2014 22:56:51   
Verolina
Ha ha ha, izvrnuh se od smehauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Putujmo zajedno!
8.8.2014 8:39:55   
Misha i Ljisha
Verolina ako zabebis nema tebi vise putovanja za 50e vise ikaduser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Putujmo zajedno!
8.8.2014 11:03:03   
Verolina
Ha ha ha ha ha, Miso, mislis?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here