|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:26:08   
jelenadunja
Na koji nacin lečite tugu,samoću,ili kad ste povređeni od strane osobe do koje vam je mnogo stalo?

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:29:07   
Jeca*
ranije sam se povlacila u sebe i tugovala
a sad nemam vremena za to, nego se pozalim muzu i dobijem HUG od njega i onda mi bude lakse. Okrenem se detetu i preguram tugu kroz njegove osmehe. Valjda sa zreloscu i nemamo vremena za tugu. Ili me ljudi manje povredjuju jer i za njih imam manje vremena user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:30:38   
pepeljuga
Ja se lepo isplacem i bude mi mnogo lakse user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:30:40   
LillyT
Ja u poslednje vreme stalno plačem. Jbg, znam da je jadno, ali šta ću, postala sam plačip..... Ranije nisam takva bila, ali..otkud znam, snašlo me.
Mada, ne vidim što je loše plakati kada si tužan


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:32:43   
magnetic
Placem.Prosto moram to izbaciti iz sebe.
A ako sam povredjena,prvo kazem sta mislim(nekad mirno,nekad urlajuci),pa posle placem.
E sad ne znam dal' da se na ovaj moj post smejem ili placemuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:33:15   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Valjda sa zreloscu i nemamo vremena za tugu. Ili me ljudi manje povredjuju jer i za njih imam manje vremena user posted image


Hm, interesantno.... i nadasve tačno
Ja baš suprotno, što sam starija, to sam tužnija... Ne govorim sada o nekoj depresiji, teskobi, ali primećujem da sam u principu tužnija nego ranije.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:35:28   
magnetic
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Jeca*

Valjda sa zreloscu i nemamo vremena za tugu. Ili me ljudi manje povredjuju jer i za njih imam manje vremena user posted image


Hm, interesantno.... i nadasve tačno
Ja baš suprotno, što sam starija, to sam tužnija... Ne govorim sada o nekoj depresiji, teskobi, ali primećujem da sam u principu tužnija nego ranije.

I jauser posted image
Vec sam negde pisala da mrzim to kod sebe


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:38:33   
Olga75
ja nisam tuzna , ja sam pre uplasena starenjem i sopstvenom smrtnoscu
ali kad sam tuzna ja placem i placem i placem danima. Kad je moj tata umro ja sam bila tuzna i plakala sam dve nedelje bez prestanka cak i u snu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:42:00   
lanajelena
I ja sam kao i LiliyT postala prava placljivica user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:50:22   
anajid
Ja se povlacim u sebe i placem.Srecom vrlo retko sam povredjena,mogu me povrediti samo jako bliski ljudi,a oni to sreca vrlo retko cine.
Mrzim sto sam takva,vise bih volela da kazem tom nekom u lice sve,ali ne mogu.Patim u sebi.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 11:51:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca*

ranije sam se povlacila u sebe i tugovala
.......Valjda sa zreloscu i nemamo vremena za tugu. Ili me ljudi manje povredjuju jer i za njih imam manje vremena user posted image


Isto ovako!
Ne ide mi, sve se nagomilava, a ja - kao da se ništa ne dešava! Samo ja mislim da sam uspela rezonovati s' godinama šta je vredno suza, a šta ne. I prosto ne pridajem svemu značaja kao što sam to pre činila. Zaplačem npr. kad mi je dete bolesno, a ne uspevam da mu dovoljno brzo pomognem,ili kad se nekom meni bliskom nešto tužno desi. Sve ostalo je nebitno i rešivo.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 20:25:20   
bebać

IZVORNA PORUKA: magnetic

Placem.Prosto moram to izbaciti iz sebe.
A ako sam povredjena,prvo kazem sta mislim(nekad mirno,nekad urlajuci),pa posle placem.
E sad ne znam dal' da se na ovaj moj post smejem ili placemuser posted image




isto ovako,samo što ja sve nekako doživljavam mnogo 'tragičnije' nego što situacija jeste,jer sam u biti mnogo emotivna i veliki impulsivacuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 20:41:15   
Anoniman
Kad me nešto baš pogodi, toliko da ne mogu da podnesem ni razmišljanje o tome - ja uvatim pa okrenem kuću na glavačke. Uzmem da rintam ili sređujem, sve ono što mi je uvek bilo naaaaajveći smor da radim . Pustim neku muziku, ne nešto tra la la, neko, recimo, Prodidži ili slično, onda rintam dok ne prolupam. Sređujem kuću, a onda uzmem pa sređujem sebe. Ili odem negde na remont, ili home made friziranje, šminkanje. Totalno izignorišem tu bolnu situaciju do momenta kada osetim da sam spremna da se suočim sa njom, da o njoj razmišljam, da me je prošao "afekat", da neću odreagovati burno, da ću staloženo prihvatiti sve ono što se desilo, da ću se stoički suočiti sa bolom. E onda udarim pa mozgam o tome. Malo i plačem, ali daleko manje od onog reagovanja na prvu loptu. I obično budem sebi lepa, pa skontam da sam ružna tako umazana i uplakana, da se to što me povredilo desilo pa se desilo i da ne mogu ništa da promenim, otplačem još malo radi reda, popijem pivo uz kokice, popušim pljugu, pozovem mamu, i nakon svega toga sam skoro pa ko nova .

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 20:54:36   
milenatea
user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja imam taj napad ciscenja kuce kada sam mnogo tuzna ili povredjena od strane bliskih osoba... A da placem, placem, mada sada malo redje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 21:13:35   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Jeca*

ranije sam se povlacila u sebe i tugovala



Izvini Jeco ali ovo sam procitala vise putauser posted image
Drago mi je da si ovako nesto napisala u ovakvoj temi(nadam se da razumes zasto ovo pisem i da se stvarno neces ljutiti-kontrasu nas!)

Sve zavisi ko me je povredio,ali kako se moja emotivnost ne da nicim izmeriti,bude tu svega...Od izliva besa ako sam povredjena do mnoooogo suza ako sam tuzna.
Mada,kad jednom dozivis neku veliku tugu,kao da otupis.Pozelis da se cesce isplaces i da bar malo rasteretis dusu,a ne mozes.E to je muka.
Zato uvek kazem-bilo mi je lakse dok sam mogla da placem za svastauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 21:21:21   
milenatea
Zato uvek kazem-bilo mi je lakse dok sam mogla da placem za svasta

user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 21:29:05   
Brana
Zavisi ko me povredi,ako me povredi osoba do koje mi je stalo,onda placem i tugujem,nekada sve to prezivim u sebi ali obicno sve podelim sa mm,sestrom i mamom...A do nekoga do koga mi nije stalo ako me vredja samo ignorisem ili onako iskreno sve srucim u lice pa kud puklo da puklo...
Da,zaboravih da pomenem,kada sam povredjena do srzi,sednem za klavir i sviram satima ili pevam arije ili celu operu...sve to leci muzika...bar meni..


< Poruku je uredio Brana -- 6.5.2011 21:33:57 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 21:29:23   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kad me nešto baš pogodi, toliko da ne mogu da podnesem ni razmišljanje o tome - ja uvatim pa okrenem kuću na glavačke. Uzmem da rintam ili sređujem, sve ono što mi je uvek bilo naaaaajveći smor da radim . Pustim neku muziku, ne nešto tra la la, neko, recimo, Prodidži ili slično, onda rintam dok ne prolupam. Sređujem kuću, a onda uzmem pa sređujem sebe. Ili odem negde na remont, ili home made friziranje, šminkanje. Totalno izignorišem tu bolnu situaciju do momenta kada osetim da sam spremna da se suočim sa njom, da o njoj razmišljam, da me je prošao "afekat", da neću odreagovati burno, da ću staloženo prihvatiti sve ono što se desilo, da ću se stoički suočiti sa bolom. E onda udarim pa mozgam o tome. Malo i plačem, ali daleko manje od onog reagovanja na prvu loptu. I obično budem sebi lepa, pa skontam da sam ružna tako umazana i uplakana, da se to što me povredilo desilo pa se desilo i da ne mogu ništa da promenim, otplačem još malo radi reda, popijem pivo uz kokice, popušim pljugu, pozovem mamu, i nakon svega toga sam skoro pa ko nova .


Ovo sam i ja volela user posted image ...sada su drugacije okolnosti...nit´ pusim nit´ pijem user posted image al´ bas mi fali da budem malo "na svoju ruku" ... obicno kada sam tuzna i povredjena ispasta mm... kukam, besnim, placem po ceo dan... sazaljevam samu sebe i krvim ceo svet dok ne shvatim da su to samo hormoni user posted image





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 21:59:06   
Maccana
ja sam bila super dok sam mogla da se isplacem...Kako su neki ovde vec rekli-godine ucine svoje.Sve tezeuser posted image .....a volela bih nekad bas....

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 22:20:59   
Anoniman
Plačem, ako sam sama.
Durim se ako je u blizini onaj ko me je povredio. user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 22:22:44   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Tash

Plačem, ako sam sama.
Durim se ako je u blizini onaj ko me je povredio. user posted image

Isto!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 23:22:21   
jelena038
ishisterisem, isplacem se i onda sve bude u redu.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
6.5.2011 23:53:06   
pepeljuga


Plačem, ako sam sama.
Durim se ako je u blizini onaj ko me je povredio. user posted image
[/quote]

user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 6.5.2011 23:55:28 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
7.5.2011 5:27:00   
vukosava
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Na koji nacin lečite tugu,samoću,ili kad ste povređeni od strane osobe do koje vam je mnogo stalo?


Tugu - aktivnoscu i koncentracijom na nesto drugo (npr uzmem nesto da radim, da pisem rad i sl.).

Samocu - skajpom (evo cak i ringerajom)

Kad sam povredjena - sto sam starija sve me manje ovo hvata jer sam daleko od ljudi do kojih mi je stalo, kad sam bila mladja to mi je padalo mnogo teze... Opet usmerim sebe na bilo kakvu drugu aktivnost sto mi obuzme misli...

Pre par dana mi evo sad bivsi drug rekao da nece vise da budemo u kontaktu jer se razvodi od zene a ja ga podescam previse na njegov bivsi zivot. Bila sam popizdipis al mnogo manje nego sto bi bila ranije...

Neko je pomenuo smrt roditelja... ja sam za tatom zalila intenzivno od 17 godine pa iskreno da kazem mozda cak i do 28 kad mi se mama ozbiljno razbolela. Tad mi je to bilo bitnije. Sto ti vise ljudi u porodici umre, nekako sve kasnije ne moze ni da se uporedi sa tim prvim najvecim sokom, ako izgubis roditelja u tinejdz dobu. Tek sad 19 godina kasnije ne moram da zaplacem svaki put kad pricam o njemu.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni?
7.5.2011 7:51:36   
moja ciklama
Bila sam JAKA kao stena!

2003 mama operisala karcinom dojke
2005 gubitak deke, najdražeg na svetu, karcinom
2007 gubitak mama, karcinom
2009 gubitak bake, šećeraš da amputiranom nogom
2010 gubitak trudnoće, prestanak menstruacije, i sumlja na Ashermanov Syindrom.

Zlo ne ide samo!

I za bajku kakvu sam ja živela, pre 2003, MNOGO je.

Mnogo mi je teško, mnogo mi nedostaju moji.
Saznanje da su male šanse da budem mama su još teže.

Kako prebrodim?
Prestala sam INTEZIVNO da idem na živu muziku, mnogo sam se ugojila, mnoge stvari me NE interesuju, mnogo manje sam fleksibilna. Ranije, sam se trudila da objašnjavan, sada više NE, kažem šta i kako mislim, a vi dragi moji, mislite i radite kako vam je volja, zaboluser posted image .

Smanjila sam br prijatelja.
Prestala sam da govorim, da MORAM, to mi nedostajeuser posted image
Manje se radujem. Manje novca trošim, manje i zaradjujem.
Nikako da se oporavim. Sitnice me povrede, a onda se set__im da sam ja jača od njih..
Ne plačem, sedim, redje šetam i sećam se života pre mamine bolesti, sećam se faksa, koji mi toliko fali..studenskih dana..kafana..garderobe koju obožavam, svih čizmi i cipela koje sam tada nosila, o minićima da ne govorim..hm..kakve sam nogice imala..user posted image
MM je divan i voli me. Hvala Bogu!

Znam da: Ono što te ne ubije, to te ojača. Ono što ti nedostaje, to ne umire.
Ali, mrzim to, što mi SNAGE nedostaje.

Jedva čekam da se SMEJEM.






< Poruku je uredio moja ciklama -- 7.5.2011 7:55:48 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here