|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:22:29   
esmi
Nadam se, da ce vas moje lose poznavanje srpskog jezika nasmijati ali ipak da mi odgovorite. user posted image

Zanima me koje turisticke agencije u Srbiji najvise prodavaju Egipat, da pitam drugim rjecima koje su specializirane za Egipat?

Svaka informacija mi je dobrodosla...

lep pozdrav iz Kaira
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:26:03   
Anoniman
esmi, ne znam koliko bi bilo zgodno da se odgovori na tvoja pitanja pišu na forumu, jer je to onda reklama za turističke agencije. Možda bi bilo bolje privatnim porukama da ti žene odgovaraju. Kako do privatnih poruka? Na Home, imaš MOJA RINGERAJA --> pa spustiš stranicu dole, i tamo imaš Privatne poruke.

Mislim da nema specijalizovane agencije za Egipat, sve ih prodaju!

(odgovor članu esmi)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:32:41   
esmi
Neznam zasto bih to bila reklama? Na Slovenackoj RR normalno se razgovara o tome...

Znaci ne smije se pitati koje pelene koristis? Jer ako neko napise Pampers a drugi neko drugo ime to je reklama??

O cemu onda uopste razgovarate, ako svako ime ili marka ili pominjeno mesto znaci reklama? user posted image user posted image

Ali o.k.... nema veze.

Ako ima koja da mi pomogne i da mi kaze par imena moze i na privatnu poruku.

pozdrav user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:37:55   
Anoniman
Ne znam stvarno, nemoj da se ljutiš.

Znam da je dogovor da se recimo privatne kliike ne reklamiraju.

No, možda admin neće imati ništa protiv turističkih agencija.

Prosledila sam joj da virne.

(odgovor članu esmi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:39:40   
dunja RR
esmi  napisala sam ti pp, virni....imas dve agencije koje drze najvese hotela u Egiptu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:43:17   
esmi
Ma ne ljutim se ja user posted image user posted image

Samo mi je stvarno misterij...o cemu onda pricate...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:44:09   
esmi
IZVORNA PORUKA: dunja

esmi  napisala sam ti pp, virni....imas dve agencije koje drze najvese hotela u Egiptu...


Da te sunce pozlati user posted image user posted image user posted image

Hvala puno, puno...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:44:54   
dunja RR
ja sam isla preko ove prve koju sam ti navela u pp i bilo je super, zato sto sam isla po specijalnoj ponudi i jakooo jeftino prosla....sa druge strane bilo je ljudi sa istim aranzmanom kao mojim koji su preplatili, tako da ne znam sta da ti kazem, skupi jesu ali ako imas srece( kao ja)user posted image ...onda je super

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:48:13   
dunja RR
draga nema na cemu....user posted image

(odgovor članu esmi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 12:49:36   
Anoniman
O raznim stvarima. user posted image Pogledaj po forumu i videćeš kako sve lepo funkcioniše. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 13:04:40   
mihi
Tasha ne znam šta kaže administrator ali mislim što važi za lekarske ordinacije zašto ne bi važilo za turističke agencije. Ako se pominje naziv nek pišu u pp i kraj.   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Egipat / Turisticke agencije
24.5.2009 13:39:25   
esmi
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

O raznim stvarima. user posted image Pogledaj po forumu i videćeš kako sve lepo funkcioniše. 


Gledam, gledam...user posted image

Ali dali stvarno nesmijete ni doktorske ordinacije da poimenujete?

Pa sta onda samo preko PP pricate o tim stvarima...

Vidim da imate sasvim drugi sistem nego u Sloveniji ... pa se izvinjavam posto ga ne razumem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here