|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 23:39:41   
gaggica
Teska je skroz situacija,mali grad posla nigde sve zivo se zatvara..sve se nadam bice bolje mene samo dusa boli sto nemam mojoj devojcici nista pruziti a ona mi je sve u zivotu.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 23:45:20   
Snelle
gaggice, baš mi je žao što je takva situacija. I nemoj nikad da se brineš što tvoja devojčica nema materijalnih stvari u onolikom obimu u kom bi ti želela, najbitnije je da ima puno ljubavi, pažnje od vas dvoje, sve ostalo je nebitno!Ja bih ti vrlo rado poslala garderobicu, ali sve što smo prerasli šaljemo seki od tetke user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.5.2011 0:07:08   
madre
gaggice, imas ppuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.5.2011 0:11:58   
choopa choops
Odlicna tema user posted image
Mi isto spadamo u kategoriju salji dalje rodbini, ali ko nema nikome da da, ovo je odlicna ideja. Zasto civati stvari koje ce nekome biti potrebne. Sa srecom poklanjali i sa srecom primali user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.5.2011 17:55:37   
gaggica
Snelle volela bi da sam drugacija i da ne brinem ali je jako tesko kad nemas ni za osnovne stvari,ali brinem za dete mnogo bas ona mi je najbitnija,valjda ce krenuti na bolje barem malo.Hvala svima na podrsci i pomoci

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.5.2011 22:58:47   
Snelle
gaggice, poslala sam ti privatnu poruku. Nadam se da znaš da je pročitaš user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 19.5.2011 22:59:57 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
20.5.2011 18:08:37   
gaggica
Snelle procitala sam poruku,snasla sam se nekako hvala ti puno.svi ste mnogo dobri hvala vam na tome.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
22.5.2011 22:32:58   
Anoniman
Gagice, hajde nam kaži kolika ti je beba sem što ima 9 meseci.
Pitam, jer ja imam dvoje dece, koji su sasvim različiti. Prvo je sa 8 meseci imalo 7700gr i 68cm, a sa 9 meseci 8000gr i 70cm, a drugo je sa 8 meseci već imalo 9200gr i 70cm. Skroz su različiti. Naime, prvi je sa godinu dana imao 8500gr, a drugi je toliko imao sa 7 meseci. Pa pošto se deca toliko razlikuju, informacija da beba ima 9 meseci ne pomaže puno. user posted image

ps. Stariji sin mi za 2 meseca puni 5 god i nosi veličinu 98, a mlađi sin mi ima 8,5 meseci i nosi veličinu 80. user posted image


< Poruku je uredio Tash -- 22.5.2011 22:46:27 >

(odgovor članu gaggica)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:17:11   
gaggica
Devojcica mi je mnogo sitna ima 7450gr i visoka je 71cm.ima alergiju na mleko a i sad nece nista da jede pa nikako da se pomerimo sa gramazom,bas se mnogo brinem ja sam imala dosta zdrastvenih problema i znam kako sam se mucila i dobila,bas je tesko,a jos kad nemas rodbinu da pomogne ali se nadam bice bolje,
Tash kod vas ce mladji stici starijeg uskoro koliko vidim po velicinama,bitno je da su oni nama zivi i zdravi,porasce ima vremena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:20:51   
Verus
gaggice, moja beba ima skoro 14 meseci i 9 kila, ne brini se, dok god ima pomaka i napredka onda je to sve ok, neke bebe su sitnije.  Ja sam sa 18 meseci imala 11kg a da vidis sad kolika samuser posted image  

Vidi ove teme:

KLIK

KLIK

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:22:54   
lanajelena
Gagice ne brini moja cerka sa 4 godine ima 12kg i nista joj ne fali user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:26:59   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Gagice ne brini moja cerka sa 4 godine ima 12kg i nista joj ne fali user posted image



Moja Nađa isto ima 13 kg a u julu 4,i boli je uvo,Brza je okretna,svuda se moze popeti,,,Sto kaze moja  dr glavno da je zdrava.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:35:32   
madre
zene, mislim da je poenta teme nesto drugouser posted image gaggica se ne brine zbog kilaze koliko zbog nekih drugih stvari o kojim je isto pisalauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 23.5.2011 12:36:47 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 12:37:07   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: madre

zene, mislim da je poenta teme nesto drugouser posted image


Madre opusteno to je samo da ne brine...mi vec spremamo mini paketic user posted image  za Gaggicu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
23.5.2011 22:30:08   
madre
ma dobro, nego ja to iz razloga da ne dodje jos neko u temu i pise o tome koliko mu je dete, a ni ne primeti da je zena nesto drugo pitalauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.5.2011 23:46:46   
gaggica
Hvala svima briga mi je naravno i gramaza ali mnogo vise brinem zbog drugih stvari,sto nemam sta pruziti detetu i mnogo toga,i samo ako imate stvari koje je vase dete iznosalo pa mu okracalo i ne treba vam,mojoj devojcici ce znaciti bilo sta..veliki pozdrav od nas i bas mi je bilo tesko kad sam iscitala stranu sto ste pisale hvala vam puno.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
31.5.2011 23:00:11   
Reljinamama
Ja stalno citam sve vase teme, ali zbog ove sam se registrovala :) Meni se srce stegne kada cujem da neka bebica nema dovoljno garderobe i sl. Moj decak ima 4 meseca i ja sam voljna da nekoj bebi koja je mladja, poklonim Reljine stvari koje je prerastao.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
31.5.2011 23:07:42   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: madre

zene, mislim da je poenta teme nesto drugouser posted image


Madre opusteno to je samo da ne brine...mi vec spremamo mini paketic user posted image  za Gaggicu




I ja bih dodala par stvarcica...cimnite me kada se organizujete


P.S i ja sam Reljina mamauser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 31.5.2011 23:14:07 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
31.5.2011 23:09:26   
Snelle
Bokice, dogovori se sa Lanajelenom oko pošiljke user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
31.5.2011 23:14:40   
bokicans
Vaziuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
31.5.2011 23:16:21   
Anoniman
eeeeeeee, gledaću sutra da proberem ove kese koje sam sklonila, pa ako nađem nešto što mislim da bi pasalo, novosađanke, računajte me u pošiljku. user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:00:39   
indy_25
E ovako posto sam kupila nova kolica zeljela bi da poklonim ova sto sam imala.

Opis marka chicco
Boja roza
Samo dva djela za sjedenje koje ide u tri polozaja i krevet za spvanje, kabanica za kisu, i jos dva dijela korpe jedan nov jedan koriste, Sjedalicu za auto i torbu sam davno vec poklonila jednoj zeni.
Svekar je napravio dugme koje je falilo rade perfektno.
Danas sam ih oprala onu prostirku i sve perace dijelove u ves masini znaci cista ko nova
Koristena 1 g i dva mjeseca.

Platila sam ih oko 450 e ne sjecam se tacno koliko gore dole nema veze i to su bila po snizenju. da ih ovdje prodajem necu dobiti vise od 100 e a za te pare mogu kupiti par krpica pa bi nekako vise voljela da ih od srca poklonim nekome kome zaista trebaju user posted image Vjeravtno ste ih vidjeli prije u mojim slikama a imaju i na onoj temi pronasla sam ih kako ja ne znam da kopiram postove nek to uradi neki moderator. Pricala sam s muzem i on je rekao da ce ih dovuci do bosne pa iz bosne cu ja da ih saljem autobusom,ili nek se neko raspita da li odavde idu autobusi za Bg iz Amsterdama po mogucnosti pred vece negdje od 4 sata pa na dalje tada bi mogao i odavde mm da ih posalje. A ovako on ne zeli da rani jer ja sam gledala neki bus ali on ide oko 6 ujutro on niti moze tada a niti bi htio jer on je ujutro katastrofa mislim nervozan user posted image .

Voljela bi da mi se jave zenice koje nose djevojcice i koje su vec trudne jer ima i onaj dio gdje bebe spavaju pa nek se i on iskoristi i kojima je na neki nacin bas potrebno znate na sta mislim.
Placanje za autobus mozete platiti sami kada stigne autobus ne vjerujem da ce biti vise od 20 e odavde a jos manje ako bude iz bosne.

Moj muz dolazi u Bosnu 5 augusta i ja bi ih odmah sljedeci dan odnijela na autobusku ili vec sam rekla nek se neko raspita imali neki autobus koji ide iz amsterdama ali samo da nije rano.

Eto koja se prva javi ovdje na ovoj temi dobila ih je ili moze i neka nagradna igra kao da bude pa da bude posteno.

Probracu jedan dan garderobu svoju i Sarinu i Denijalovu pa cu da uslikam pa i to ako ko hoce kad vec saljem. Ja mogu da posaljem za Bg a dalje snalazite se sami user posted image

Eto toliko od mene pa vidite ako hocete neku nagradnu igru pa da svi glasaju osim mene ili ko se prvi javi. Nadam se samo da se ne posvadjamo user posted image a valjda necemo . sta mislite sta je bolje? Nezgodno mi je sada jer nemam bas sama izbor kome da ih poklonim user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:11:25   
gaggica
indi 25,ja bi vrlo rado prihvatila kolica ali nazalost nemam para ni za to preuzimanje a namuci se sa detetom sve je nosim na rukama nadam se da ce neko imati srece vise od nas,bas lepo od vas da poklanjate.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:12:51   
sneza24
Indy ja poznajem nekog kome bi ta kolica bila potrebna ali meni bi bilo nezgodno da ih preuzmem jer mi je Bg daleko.user posted image


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:15:21   
Sanjica26 RR
gagice, mozda nije skupo to preuzimanje, pa bi mogao neko od nas da plati. Indy jel znas koliko se to krece?

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here