|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:32:18   
minavb
Joj kako je lepo sve ovo!!!user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:39:53   
indy_25

IZVORNA PORUKA: gaggica

Indy25 prelepa su lepa su i prva i druga svejedno je koja cemo dobiti konacno je necu vise nositi na rukama nisam ni sanjala da cemo dobiti kolica celu noc nisam spavala samo sam mislila,a eto samo sam pitala za stvarcice koje vam nisu potrebne gledam samo joj naci ono bez cega ne moze da bi mogle izaci napolje.Sve je mnogo skupo za bebe pogotovo pelene i hrana,obucu isto nemogu da joj kupim preteruju sa cenama ali valjda ce i nama krenuti.indy25 hiljadu puta ti hvala tebi i tvojoj porodici.


user posted image user posted image user posted image

Gagganice maloprije me zvala prijateljic Marijana odavde bas sam bila sa Eni na skajp dok me ona zvala. I rekla mi je da ce poslati novac na lilly T racun a lilly ce ona ce obaviti on line kupovinu i eto tebi kolica user posted image Moram samo da sacekam da joj prvo dam svoje pare uzivo jer tako vise volim pa onda ti javim sta dalje user posted image

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:43:56   
eni26
user posted image user posted image user posted image indy je ljudina , gaganina kolica su prelepa!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:51:09   
indy_25
E i hvala Lilly T koja je isto pomogla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:54:19   
LillyT
Ma hajte molim vas user posted image
Kada kolica stignu, onda ćemo da slavimo

Gaganice, ja ću ti se javiti da proverim tvoje podatke i da mi daš broj telefona, oni te nazovu i onda se dogovore sa tobom kada da dođu i donesu ti kolica. Pare ću ti poslati poštom, pa ćeš samo otići da ih podigneš, a možda ih dobiješ i na kućnu adresu (pitaću u pošti šta je najbrže)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:59:47   
gaggica
Jooj ja se ziva isplaka nikako stati bas me je uhvatilo valjda mi se nakupilo jer sam pod stresom vec duze vreme,muz mi isto mnogo srecan samo ponavlja da ne moze da veruje,hvala indy25 i svima mnogo znaci,jedino lepo sto mi se desilo je moja devojcica imala sam mnogo zdrastvenih problema ali eto uspeli smo,hvala vam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 12:04:15   
indy_25
Nemoj da mi se zahvaljujes uopste nek je samo tvoja djevojcica ziva i zdrava user posted image . I glavu gore pokusaj da sacuvas zdravlje da ne mislis na probleme znam tesko je i to. Al sigurno necete od gladi umrijeti to je bitno a ostalo polako, kako se moze. Evo ima ovdje jos dobrih zena koje su ti pomogle i koje ce ti vjerovatno i dalje pomagati kako koja moze naravno user posted image

Btw upoznala sam Eni26 preko skajpa maloprije, mnogo slatka zenica a i bebica mala user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 4.6.2011 12:05:31 >

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 12:22:12   
Reljinamama
Indy, ti si jedna velika dusa! Ja cekam da mi se javi neka zena koja ima bebicu mladju od cetiri meseca, a kojoj je potrebna pomoc u vidu garderobe, rado cu joj poslati.

_____________________________

Relja, mamina sreca, dosao na svet 10.02.2011. :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 12:22:48   
limunada
Indy divna si,ja bih isto rado poklonila al i ja sam dobila pa moram vratiti.Ono sto kupimo ostavljam za sestruuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 13:14:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Btw upoznala sam Eni26 preko skajpa maloprije, mnogo slatka zenica a i bebica mala user posted image

Eni je divnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 13:25:06   
eni26

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: indy_25

Btw upoznala sam Eni26 preko skajpa maloprije, mnogo slatka zenica a i bebica mala user posted image

Eni je divnauser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   [Obrisana poruka]
4.6.2011 13:39:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 13:46:04   
gaggica
Lily T sta god treba ja sam tu,cim bude bolja situacija oduzicu vam se nikad ne zaboravljam ovako dobre prijatelje,bas se pitam sta bi ja bez vas,divan forum.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 13:54:38   
isidora88
svaka cast zeneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 114
   [Obrisana poruka]
4.6.2011 14:07:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 14:16:16   
NadaR
Bravo zene user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 14:22:40   
Anoniman
Žene, svaka čast. Pomoći nekome samo zato što možeš, a ne zato što moraš...ponosna sam što vas znamuser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 14:25:38   
Maya21
Svaka cast zenice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 14:45:43   
Anoniman
 toliko sam dirnuta   user posted image
Nemam puno stvari , mogla bih odvojiti neku malu kolicinu , moja beba je tvog uzrasta , ali bih predlozila gagice da otvoris racun na koji bi mi uplacivale novac , ko koliko moze i da ti njim raspolazes za garderobicu i hranu koja je potrebna tvojoj bebi .  Mozemo izabrati dan za uplate . RR Dan Poklona , to neka nam bude i svrha uplate user posted image   Tako ce i devojke koje imaju decake i devojke koje imaju mladju/stariju decu kao i one koje jos uvek nisu mamice imati priliku da pomognu user posted image Mozes i meni poslati pp sa imenom , adresom i ostalim pa cu poslati cim spakujem .

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 15:00:18   
bens
Divim se Vasoj akciji odavno sam razmisljala o tome kako je steta sto ne postoji neka razmena garderobe za bebe ove na forumu. Po meni je to greh bacati. Deca brzo rastu i stvarcice ne mogu ni biti iznosene. Ja se jos nisam porodila niti sam pocela da kupujem stvari, ali cu rado ucestvovati u akcijama na forumu kad budem imala sta da ponudim.
Ima jedan domaci sajt koji se bavi ovakvom razmenom. Ne znam da li smem da navedem? Humanitarni je, nije komercijalan. Poslacu na pp gaggici i jos nekome ako zeli.
Svaka cast nesebicnim mamama!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 15:22:54   
Sanjica26 RR
Pominjala sam skoro taj sajt, ali sam zagubila link. Slobodno stavi taj link.user posted image

(odgovor članu bens)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 15:28:53   
NadaR
Molim vas , linkove razmijenite preko pp-a ili fb-a . Moze? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 15:35:42   
Sanjica26 RR
Nado, nisam znala da ne sme da se stavi neki link. Pre tri meseca sam stavila. Izvini!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
5.6.2011 0:27:00   
gaggica
Znam o kome se radi ne brinite poslala sam im poruku odavno,samo su me pitali za velicinu i jos nista,valjda cemo docekati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
5.6.2011 1:06:44   
liliana
Indi, user posted image !
Živa se isplakah na ovoj temi...user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here