|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
8.6.2011 22:49:40   
indy_25
Gaggica se ne javlja nikako mozda Madre ima njen br telefona pa cu je zamoliti da mi da preko pp da je nazovem da vidim sta se desava user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
8.6.2011 23:03:16   
mmms
Indy ako nisi nasla gagicin broj imam ja...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
8.6.2011 23:08:34   
indy_25
E hajde molim te da mi posaljes na pp ako je moguce jer sutra trebam novac za kolica da joj posaljem preko LillyT user posted image

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
8.6.2011 23:20:31   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Gagice , znam da je bzvz pitati ovde ali kako je bebac ?
Jedva cekam da vidim fotku bebca u kolicima
Indy , ti si jedna dusa user posted image




Pa ne vjerujem da ima aparat za slikanje kad vec nema kolica ui neke osnovne stvari za bebu zaar ne. A i nema internet koliko sam shvatila ovo joj je od djevera pa ona onako uleti .

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 12:42:30   
indy_25
Cula sma se sada s gagagicom ona ai beba su u bolnici user posted image user posted image user posted image beba nista ne jede i stolice su joj tamne. Radili su nalaze pa sda cekaju sta ce biti. Ima jako prijatan glas preko telefona.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 12:45:03   
Sanjica26 RR
Joj, mucne one. Bas je to strasno kad nemas novca i detetu ne mozes da pruzis to sto je najpotrebnije.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 12:51:33   
indy_25
I zvala me da dodjem da se upoznamo u sabac ali ja ne vjerujem da cu moci kad budem bila na odmoru i. Ako neka cura moze kojoj je sabac blizu nek ode do nje kad izadju iz bolnice pa nek se upoznaju da joj bude lakse user posted image .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 12:58:28   
Shishica
Indy ne mogu da nadjem onog smajlica sto se klanja.....


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 13:02:50   
bokicans
Pa ja sam juce pitala da li neko upoznao?Ako je neko blizu,bilo bih lepo da nekoga upozna ,a i mislim da ce joj biti lakše,da ne prolazi sama kroz sve....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 16:42:19   
minavb
Ja poslala preporuceno paket, valjda c emoci da ga podigneuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 16:43:57   
indy_25

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja poslala preporuceno paket, valjda c emoci da ga podigneuser posted image



Mina ona nije kuci i rekla je da svakako ne bi mogla da dize nista jer sam joj rekla da sam joj danas novac trebala poslati , jer su u bolnici ako hoces njen broj telefona na pp pa je nazovi ako moze neko mjesto nje da ga preuzme mozda njen muz .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 16:45:43   
minavb
Mislim da je dovoljno da taj neko ko uzima umesto nje, ponese licnu kartu. Posalji mi broj da joj javim. Ja se radujem sto sam joj poslala to malo, mogu da zamislim kako bi se radovala da mogu vise.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:19:22   
Snelle
IZVORNA PORUKA: bokicans

Pa ja sam juce pitala da li neko upoznao?Ako je neko blizu,bilo bih lepo da nekoga upozna ,a i mislim da ce joj biti lakše,da ne prolazi sama kroz sve....


Ja sam blizu Šapca, mada mi treba sat i po vožnje do tamo. Ali pošto mi dever živi tamo, svakako sam planirala da odem da je obiđem. Nadam se da će bebica biti dobro user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:20:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

Mislim da je dovoljno da taj neko ko uzima umesto nje, ponese licnu kartu. Posalji mi broj da joj javim. Ja se radujem sto sam joj poslala to malo, mogu da zamislim kako bi se radovala da mogu vise.


Mina, ti si veliko srce user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:21:57   
jelenadunja
Minavb,ja sam spremila paket,kako da joj posaljem?Jel imas adresu?

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:25:22   
indy_25
Snelle pa jel mogu s tobom da se dogovrim posto si rekla da ima tvoj brat devizni. LillyT ne moze jer je zvala banku i rekli su joj da je odavno ugasila msilila je da ajoj nece vise trebaati. Ne mogu poslati na W union zato sto ce mi doci na kucnu adresu a muz mi ne bi nikaad do da saljem pare tako nekom. A ne mogu ovu djevojku da izvucem s posla da aaide sa mnom i ceka u red da ona salje preko W union. Ona ima kratku pauzu i ja bi dosla kod nje n aposao kao sto smo se bile dogovorile za danas i ona bi preko svohg racuna poslala .6

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:30:21   
Snelle
Može Indy naravno, nema problema. Poslaću ti broj preko pp-a. Jel posle ja naručujem kolica i tražim da mi pošalju na moju adresu ili da šalju na gagicinu, kako ste se dogovorile?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:35:27   
Sanjica26 RR
user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.6.2011 17:39:49 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 17:40:07   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Snelle

Može Indy naravno, nema problema. Poslaću ti broj preko pp-a. Jel posle ja naručujem kolica i tražim da mi pošalju na moju adresu ili da šalju na gagicinu, kako ste se dogovorile?



ma kako god hoces jos ako joj ides u posjetu jos bolje. Nemoj mi pisati na pp hajde na fb ali sma te izbrisala sorry pa me dodaj ako hoces ponovo . Nisam smao tebe nego sam skoro sve izbrisla jer nisam htjela da se pojavljujem vise ovdje cak sam se i iz grupe iskljucila

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2011 23:07:13   
snješka
Ja sam poslala jutros i stigao paket poslijepodne. Nadam se da će bar nešto odgovarati.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
10.6.2011 20:12:39   
gaggica
Evo me konacno,nadam se da smem napisati ovde beba je dobro,svi nalazi su uredu,zbog tamnih stolica su sumnjali na melemu ne znam sta je to i pise nenapredovanje ocekivane tezine,stolicu su radili na sve i svasta nije joj u redu stolica na svarljivost hrane ima skroba u zrnu sumnjaju na alergiju na gluten.Dali su mi da izvadim neka transglutaminska antitela ali to moram privatno opet kad budem u mogucnosti.Sinoc se sva osula ali je spalo do jutra na decijem nije nista jela jos sam je hranila prstima jer nece na kasiku a hrana nije kao kasa nego tvdra zato i nije htela.Hvala svima sto ste mislile na nas i Snjeska sve je predivno,Indy je divna bas se oseti preko telefona.Hvala vam.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
10.6.2011 20:24:35   
Anoniman
Gaggice, melena je stolica crne boje, kao talog kafe, koja može biti takva zbog nekog krvarenja u donjim partijama digestivnog trakta, ili zbog hrane bogate gvožđem. Držim palčeve da ti dete brzo ozdravi i da budete dobro. Volela bih ti pomoći ali moja devojčica je mlađa od tvoje pa ti nemam šta od stvari poslati. Puno pozdrava.

(odgovor članu gaggica)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
11.6.2011 16:57:45   
gaggica
BubaMira hvala nadam se da ce biti dobro ova moja palcica opet valjda joj nece biti nista ako ne jede,mora jednom krenuti.I hvala kao da si mi pomogla znaci svaka lepa rec u bolnici je jedan doktror kako je vidi vice baksuze kaze lepa je kao lutka ali se vidi da je teski baksuz,tacno tako ja od muke spade sa 90kg.na 52kg.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
11.6.2011 18:16:41   
bokicans
Gaggice drzi se,sve ce to proci i bice sve ok.Budi jaka user posted image

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
11.6.2011 20:02:32   
indy_25
Gaggice morace da jede kad tad nijedno dijete nije umrlo od gladi ne brini previse. Ima jos puno djece koja ne jedu. Probaj d joj djes kroz igru zlogaje ono kao da ide avioncic i onda joj kazes da ti otvori usta pokazi joj kako bi ti to uradila user posted image Sada cemo ici u druge teme jer je ova samo za poklone user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here