|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Telepatija
16.12.2008 11:41:20   
Anoniman
Da li vam se često desi da baš pomislite na nekoga i taj neko nazove? Pomisite nešto, a neko drugi izgovori?

Šta mislite o telepatiji?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Telepatija
16.12.2008 11:44:06   
guppy RR
To se meni NON stop dešava... tipa... razmišljam o nekoj pesmi, neko počne da je peva/žviždi.... Sanjam nekog noću posle x godina, taj neko me sretne ili nazove.. mislim LUDO... brrrr!!!

nemam šta da razmišljam o tome verujem li ili ne...
ima neka tajna veza......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Telepatija
16.12.2008 21:38:56   
andrijana
To se desava mm i meni kad se dopisujemo dok je na poslu. Taman pocnem da pisem i meni stize poruka,ali uvek tako...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Telepatija
17.12.2008 8:43:57   
Anoniman
Sinoć zovem dadilju da joj kažem da kupi danas burek i selotep, ona se javlja na tel i kaže "Sada sam htela da te zovem da te pitam dal da donesem Luki burek za doručak"... user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Telepatija
17.12.2008 20:58:40   
oliveradj
Da desava mi se u poslednje vreme manje, ali desava se. Predosecaji lepi ali i ruzni nazalost.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Telepatija
18.12.2008 16:29:44   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: guppy

To se meni NON stop dešava... tipa... razmišljam o nekoj pesmi, neko počne da je peva/žviždi.... Sanjam nekog noću posle x godina, taj neko me sretne ili nazove.. mislim LUDO... brrrr!!!

nemam šta da razmišljam o tome verujem li ili ne...
ima neka tajna veza

i meni se isto desava

< Poruku je uredio MERYEN -- 18.12.2008 16:30:35 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Telepatija
26.2.2009 21:26:50   
NadaR
Meni i mm se redovno desava da se ja sjetim necega a on to u tom trenutku izgovori i obrnuto.. takodje nazovem ga, zauzeto, on u tom trenutku zove mene...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Telepatija
26.2.2009 21:34:10   
Mery
Nado, super sto sam te ugledala da si prisutna, sjetila sam te se da mi mozes pomoci mozda. Mozes li mi napisati gdje u bl imaju trgovine opreme za bebe, ja znam samo za onu na spratu u RK Kastel. Znam da ovo nije tema za to, izvinite.user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Telepatija
27.2.2009 9:34:41   
Anoniman
"tele patiš ti tele patim ja" user posted image user posted image user posted image user posted image

po kad kad al mi nesto ni jedan primjer ne pada na pamet

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Telepatija
27.2.2009 9:47:46   
prase
Meni se non-stop dešava to da pomislim na pesmu a neko počne da je pevuši, da neko kaže baš ono što sam htela ja da kažem, ali ja kada sanjam nekoga koga dugo nisam videla - onda se ja njemu/njoj javim i obično se ispostavi da su baš mislili na mene user posted image Sa mm i batom mi se stalno dešava da čujem ono što pomisle, tipa mm razmišlja da li da stavi kafu i da pita mene hoću li i ja, a ja kažem: "mogla bih jednu kaficu" kao da me stvarno pitao user posted image Majke mi, ja stvarno čiujem da to kaže, prvo sam mislila da me zeza da bih se nervirala oko toga ali posle 10 godina me ipak ubedio da se ne zeza nego je tako. Dok nisam srela mm, mislila sam da mi se to dešava samo sa bratom, i mislila sam da je to normalno jer smo blizanci. Sa batom mi se desilo zilion puta nešto tipa da mu donesem lek a on mi nije ni rekao da ga boli glava, nego sam ja mislila da sam čula da se žali na glavobolju i pita me da li imamo neki lek protiv nje. Zvuči kao zona sumraka, ali pošto je ovo relativno anonimno - baš me briga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Telepatija
27.2.2009 11:15:03   
guppy RR
user posted image user posted image
bravoooooo prase

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Telepatija
3.3.2010 14:59:31   
*Alexx*
Dižem temu user posted image Šta mislite?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Telepatija
31.5.2010 0:19:29   
Mishica 77
Meni se to redovno dešava sa mm i mamom.
Mislim da je u pitanju samo jaka povezanost i puuuuuuno zajedničkog vremena. Bar u mom slučaju...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Telepatija
31.5.2010 11:57:45   
New Mom
Redovno mi se dešava... Tipa: pomislim na nešto, a mm o tome počne da govori (iako nema nikakve asocijacije ili nagoveštaja za nešto). Ili setim se neke osobe posle ko zna koliko vremena, a posle par dana je i sretnem...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Telepatija
31.5.2010 12:57:00   
Maza82
Dešava mi se naravno, recimo sanjam nekoga i obavezno tu osobu sretnem sutra, mislim recimo na sestru, telefon zvoni, ona me zove.... Recimo sa mužem mi se isto desi da mislimo na isto i kažemo to u isto vrijeme i td...... Definitivno ima tu nečega...

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Telepatija
31.5.2010 13:00:00   
Ellenica
Da događa mi se često.
ali samo sa mm-em.
redovno se poklapamo sa mislima, sa slanjem poruka ili pozivamo se u isto vreme kad jedno od nas već uzima telefon u ruke da pozove.
telepatija ili ne bude veoma čudno.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Telepatija
31.5.2010 13:05:03   
micketta
sa mm-om je to redovna pojava... ipak, izdvojila bih scenu kada smo oboje u bukvalno istom trenutku bez prethodne price o glavobolji niti o bilo kakvom drugom bolu izvukli kafetin, on iz svog dzepa, ja iz svog. user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Telepatija
31.5.2010 13:10:09   
Dudu25
user posted image Desava mi se sa mm od kad smo se upoznali pa dan danas da kad hocu da ga zovem ili saljem sms ne mogu ga dobiti jer valjda u to vrijeme zove on mene ili kad ja pritisnem send na poruci vec mi stoji poruka od njega da je on isto meni u tom trenutku slao prvi
ili kao sto Maza kaze kad nekog sanjam ili mislim o nekome obaveznu tu osobu sretnem ili taj dan ili sjutra dan ili moram nekako da kontaktiram sa tom osobom sad jel putem tel.maila ili nekako neznam ali dodje situacija neznam ni ja odakle ali bas stalno se desi ...

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Telepatija
31.5.2010 13:12:22   
Maza82
Da li neko ima neko svoje mišljenje što se toga tiče, zašto se to dešava?

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Telepatija
2.6.2010 23:57:47   
Anoniman
To ti je ona varijanta "vec vidjenog"...
Ajnstajn je to objasnjavao na sledeci nacin ( iako mu to niko nije priznavao):

Mi zivimo u dva paralelna sveta, npr. Verolino u jednom svetu i Verolino u drugom svetu..Zivoti koje zivimo u ta dva sveta su potpuno isti, s tim sto jedan svet ide neznatno ispred drugog ( u oba sveta postoji vreme i medjusobno su povezani polarizovanim stranama nase licnosti)...Nama se "vec vidjeno" ili "predosecaji" desavaju upravo zbog toga sto smo mi u svetu koji je paralelan sa nasim to vec doziveli ili treba da dozivimo...
Zvuci malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ali nije nista cudnije od pretpostavke da crna rupa jeste crna zato sto joj gravitacija proguta svetlost, ili pretpostavke da je Tesla izumeo sistem za vestacko izazivanje zemljotresa...

P.S. Izvinjavam se- tema je telepatijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skroz sam prslauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio verolino -- 2.6.2010 23:59:01 >

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here