|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 10:13:48   
PoisonEve
Ufff...iskreno, volim sto cu dobiti dete, volim sto imam svoju malu porodicu, ali trudnoca mi se nikako ne dopada. Uzasno sam opterecena i pod pritisko. Pijem vise lekova nego kad nisam trudna. Nista ne smem da radim sto mi se radi. Napeta, razdrazljiva,umorna...jedva cekam da se porodim...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 10:17:56   
Anoniman
Ja volim da budem trudna, verovatno zbog toga sto mi je trudnoca protekla fantasticno, i mislim da dosta zavisi od toga kakva je trudnoca. Cini mi se da bi mogla stalno da budem trudna user posted image

< Poruku je uredio miljanaM -- 15.8.2011 10:19:00 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 10:18:15   
coka11
Ja sam baš uživala u svojoj trudnoći. Porođaj prošao ok. Jedva čekam da ponovo budem trudna!!

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 10:18:48   
jovana j
Obozavam!!! Posebno kad mi dani pocnu kao ovaj, osecam se kao perce, 2 nedelje sam do porodjaja... ma nikakva frka! user posted image Joj, zamisljam nase dete, kako ce da izgleda, kako ce nam biti s njim, kako cemo biti mala slatka porodica...
ma obozavam sto sam trudna!!! user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 10:29:26   
Anoniman
.... joj sve čitam i tako mi super što sve imate tako lepa iskustva user posted image Meni trudnoća i pored ogromnog pozitivnog stava nije bila nimalo laka, i koliko želim drugo dete baš sam dosta uprpana da sve dobro bude... A još ako se ponove mučnine (svih 9 meseci), pa bolovi, pa trnjenje kukova i nogu, mirovanje... Ja volim da imam bebu, ali to trudnoća hmm... Prvi put mi je bilo ok što mora tako, ali ja sad imam malog indijanca koji treba svoju mamu, i baš bih volela da mi sledeća trudnoća bude vitalnija da budem uz svog sinčića user posted image

(odgovor članu jovana j)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 22:34:39   
vonavoj
volim sto sam trudna! lezim i kuckam.a mm pravi sladoled i ugadja miuser posted image user posted image user posted image
devojke,evo i od mene user posted image user posted image user posted image user posted image za vas sto se pratite po temama!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2011 22:37:23   
oxy7
Mada je bilo problemčića u ovoj, drugoj trudnoći, ja obooožavam svoje trudno stanje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Jel volite da budete trudne?
13.10.2011 18:05:06   
crazymama
ja sam mastala o tome da ostanem trudna i bila ocajna sto ne ostajem, a sada kad sam trudna, sama trudnoca mi se ne dopada, iako nije za sada ni teska ni rizicna, jednostavno, ne osecam se lepo, mislim da sam ruzna i debela i tako...
ali OBOZAVAM sto cu postatu MAMA :)

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Jel volite da budete trudne?
13.10.2011 18:16:48   
Didy
U globalu, kad se sve sabere i oduzme, volim.
Posle ovog porođaja razmišljam polutužna kako možda više neću doživeti pokrete bebe, porođaj i sve što ide uz to i nekako se rastužim... Iz jednog ugla mi deluje kao mazohistička misao...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Jel volite da budete trudne?
13.10.2011 18:18:01   
Verus
Volim, uglavnom.  Samo da sve bude super do samog kraja.  Mrzim sto mi se puno piski, i sto mi dosta tesko bude da sve obavim u toku dana.  Sve teze kako odmice trudnoca.  Al sve se to da zanemaritiuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Jel volite da budete trudne?
13.10.2011 18:25:13   
Inica
VoLem user posted image
ako zanemarim propratne pojave na pocetku trudnoce, i sam njen kraj, pa i porodjaj :)
za sad se lepo osecam, opustena sam, i mislim da cu ovaj put biti pripremljenija na sve sto me ceka posle porodjaja, tako da se ne brinem oko toga..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2011 10:27:55   
Makica99
Jooooj, volim, volim sto sam trudna! Nije sve idealno, ali ne mogu ni da se zalim, trudnoca mi je fina za sad. I iako sam tek na pola, vec mi je zao sto ce se zavrsiti, iako dolazi jos lepsi poklon na kraju. Jedino mi je mnoooogo zao sto se trudnoca ne vidi od pocetka. Evo, tek sad mogu ponosno da masem svojim stomakom i da me vecina (jos ne svi) provale da sam trudna. Znaci 5 meseci sam trudna a niko nema pojma, osim onih kojima sam rekla user posted image Ovo drugo, lepota bozijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2011 10:34:14   
peca
Ja volim sto sam trudna i sto cu postati mama, ali opet jedva cekam da se porodim, jer me ovo strahovanje od pregleda do pregleda opterecuje, jako sam zabrinuta i uplasena da bi se prepustila tom uzivanju u trudnoci user posted image Ali verujem da cu u sledecoj maximalno da se opustim i da uzivam user posted image

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2011 11:17:25   
tijana86
Moja recenica ce mozda biti glupa , ali mislim da cim toliko cekamo na nase bebice , i cim se trudimo toliko da ih dobijemo , htele ne htele moramo da volimo kada cuvamo taj maleni zivot u nama ! user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2011 11:22:11   
peca

IZVORNA PORUKA: tijana86

Moja recenica ce mozda biti glupa , ali mislim da cim toliko cekamo na nase bebice , i cim se trudimo toliko da ih dobijemo , htele ne htele moramo da volimo kada cuvamo taj maleni zivot u nama ! user posted image


Ja posle dva spontana, i godina pokusavanja izmedju ne mogu da se opustim i da uzivam kako bi trebalo user posted image Naravno da volim sto sam trudna ali crvici mi ne daju mira user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 0:29:59   
milia
Evo me na kraju druge trudnoce, aaaa jedva cekam da se zavrsi. Radila sam kao i u prvoj, do devetog meseca, bila aktivna i bez problema, a opet, ne volim. Uzivanje u trudnoci je cisto psihicko. Kako moze da se nekom dopada da ne moze da se sagne, trci ili spava na stomaku, sunca ili ima opusteni sex? Ako ima zatvor ili gorusicu? Uh. Dete me nesmotreno udara i rasteze iznutra, ma jedva cekam da izadje. A onda jedva cekam da poraste malo, hihi
Sad bas bas uzivam sa prvim od 2.5 godine. Ali dotle doci...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 1:44:12   
Bebilina
Jesam uzivala u prvoj trudnoci. Lagano je prosla, prvo sa puno obaveza, a onda stalozeno i mirno... Fizicki nisam imala tegoba i samo mogu pozeleti da mi i svaki sledeci put tako bude.

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 3:43:35   
vukosava

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja sam imala super-mega-giga-laku trudnocu, odlicno sam se osecala sve vreme i bila aktivna cak i vise nego inace ali odgovor je ipak NE, ne volim, ni da budem trudna ni da se porodim, ne volim da nemam kontrolu nad svojim telom i da trpim bol, ali voooolim i obozavam da dobijem bebu, taj divni, predivni osecaj je apsolutno vredan svega, tako da kad se sve oduzme i sabere, volim user posted image



IZVORNA PORUKA: milia

Evo me na kraju druge trudnoce, aaaa jedva cekam da se zavrsi. Radila sam kao i u prvoj, do devetog meseca, bila aktivna i bez problema, a opet, ne volim. Uzivanje u trudnoci je cisto psihicko. Kako moze da se nekom dopada da ne moze da se sagne, trci ili spava na stomaku, sunca ili ima opusteni sex? Ako ima zatvor ili gorusicu? Uh. Dete me nesmotreno udara i rasteze iznutra, ma jedva cekam da izadje. A onda jedva cekam da poraste malo, hihi
Sad bas bas uzivam sa prvim od 2.5 godine. Ali dotle doci...



Napokon neko i ko ne voli. Ja ne volim. Bilo mi je muka prvi trimestar, zadnji sam se jedva vukla sa posla, lezala u WC-u da se odmaram, bila u finansijskoj buli, pod ekstremnim pritiscima vezanih za pisanje i odbranu doktorata, trazenje posla, sve u svemu jako jako stresan period za mene.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 8:10:13   
kalinam
Slicno kao Vukosava - nije mi prijala trudnoca, morala sam da je odrzavam, imala sam strasne mucine i stalno sam strepela da li ce sve biti ok.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 10:49:23   
Anoniman
Ja sam jedva cekala da ostanem user posted image user posted image user posted image
a sta ce biti user posted image vec strepim..samo dadni Boze bez problema..user posted image

(odgovor članu kalinam)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.11.2011 11:31:13   
Agripina
I volim i ne volim. Volim, jer smo se stvarno trudili - trebalo nam je više od godinu dana da zatrudnim, i lijep je osjećaj kad znaš da je u tebi novo biće i očekuješ nešto od početka - da osjetiš prvi pokret, da saznaš da li je dječak ili djevojčica, pitaš se kako će da izgleda... Ali kad se sjetim mučnina i povraćanja do osmog mjeseca, pa onda migrene, a ne smijem da popijem tabletu, na kraju završim u hitnoj gdje mi svejedno daju injekcije protiv bolova, pa onda osjećaj krivice zbog toga i pitanje da li će bebi nešto loše da se desi zbog te injekcije... I pored svega toga, ja već planiram bar još jedno. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.11.2011 10:59:04   
Sesilija 83
Ja bas volim sto sam trudna,prvo sto smo duuugo cekali i radili sve i svasta i konacno uspeli.nisam bas skroz opustena ali drzim se,bitno da je sve ok, sad je poceo i da mi se vidi stomacic a ja se jos malo i isprsim kad cekam neki red,a oni kazu"Trudnice izvolite,Vi imate prvenstvo'user posted image user posted image E TAD SAM BAS SRECNAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.11.2011 16:33:34   
Markovicka
PA ONAKO ne volim ovu mucninu i metalan ukus u ustima, nadutost i zatvor
Volim sto jedan zivot raste bas u meni i obozavam da ga gledam na UZ kako se provodi tamo u stomakuuser posted image  npr prosli put kad sam se zakasljala a on odskocio onako sloumoušn, kao na nekom talasu hehe

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Jel volite da budete trudne?
2.12.2011 19:44:18   
bibi80
Volim jer se nekako osećam spokojno, hormoni valjda učinili svoje, nisam volela one mučnine na početku i što sam na svaku sitnicu pazila računajući da će loše da utiče na bebu, bilo mi je potrebno vreme da se opustim.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 14:53:11   
sneskica75
Obozavam sto sam user posted image !
Dobro se osecam i spokojna sam.
Svi me maze i paze, a ja se sepurim kao paun!
Milina!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibi80)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here