|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 15:06:12   
red3lilu
Ne volim.
U prvoj strogo mirovanje + nadrogirana bensedinima.. ajd izguralo se nekako...
U drugoj sve počelo divno i ponovo se zakomplikovalo (mada sam mislila, ma neće me dva puta) e sad je još gore...
Ne, definitivno drugo stanje nije moje stanjeuser posted image

(odgovor članu sneskica75)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 15:14:24   
MERYEN
Ne znam sta da odgovorim prva trudnoca - volela sam i bila bas ponosna gurala stomaksvuda da se vidi,druga-nikad kraja predugo mi je trajalo tih 9 meseci kao citava vecnost!Rodila bih i petoro samo da ta trudnoca nije toliko dugauser posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 15:18:29   
MicinaMama
NE!user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 17:35:00   
dAKi89
Kako kad... user posted image Ima momenata kad obozavam, a ima momenata kad pomislim "dokle vise?", kad me bas nervira sto sam trudna...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.6.2012 18:29:38   
Alexxa
Ja sam uprkos komplikacijama i smornom izležavanju i bolovima, pa čak i kad se žalim i kukam, jako srećna. Kad vidim svoju tibu, kada me prepelica šutira, kada joj mm i ja pričamo, pevamo, mazimo se itd., shvatam da će mi nedostajati tiba sigurno. Ali biće tu Maša da me oraspoloži!

(odgovor članu dAKi89)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 22:56:00   
Susumige
Za sada obozavam :) i zelim svakoj zeni ovakvu trudnocu :) mada tek polako zalazimo u 5. mesec :) drzim fige da bude do kraja ovako

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:05:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ja volim svoje drugo stanje jaaakkkooooooooo!!!!!!!!!!!! user posted image
Povracam, otkida me kicma, sad eto vise ne mogu ni da radim, ali kad me nas sincic sutne nema srecnije zene od mene user posted image



Vidi mene ponosne user posted image
Da treba da se porađam i da tako dobijam po jednu bebu svake nedelje, nema problema, ali trudnoća..... Uf!!! Samo dok je beba dobro, ostalo ne komentarišem!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:16:03   
magnetic
Ah,ja bih opet......eto toliko volim drugo stanjeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:20:33   
Anoniman
Ti to najavljuješ ili sanjariš? user posted image

Ja definitivno najviše volim 9-ti mesec i iščekujem ga od testa za trudnoću user posted image
Za ceo život nisam ovoliko puta povratila kao u ove dve trudnoće, ležanje čoveka ubija u glavu, a o stresu i stalnom iščekivanju sledećeg pregleda da i ne pričam...

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:20:37   
ana77
Ja sad udjoh u najgoru fazu, svaki dan bole ledja, do sad je bilo sve fino :)!
Izdrzacu jos ovih mesec i po sto je ostalo, sta mi drugo preostaje :)! Samo da je bebi dobro, to je najvaznije, ljubi je mama :D!

Ovo je stvarno najlepsi period u nasim zivotim iako toga nekad nismo ni svesne. Ja nisam neki uzivalac ali kad budem matora baba verovatno cu se ovog perioda secati sa najvecom radoscu i neznoscu :D!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:26:42   
magnetic

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ti to najavljuješ ili sanjariš? user posted image

Ja definitivno najviše volim 9-ti mesec i iščekujem ga od testa za trudnoću user posted image
Za ceo život nisam ovoliko puta povratila kao u ove dve trudnoće, ležanje čoveka ubija u glavu, a o stresu i stalnom iščekivanju sledećeg pregleda da i ne pričam...

Do pre par meseci bi bilo najavljivanje,a sada vec polako odustajem od treceg...........jakoooo su me izmorile ove dve trudnoce tj. vise ono posle trudnoce

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:29:39   
Anoniman
Ja tako nekad pomislim kako bi bilo lepo troje dece, ali kad vidim razočarenje na Mihajlovom licu jer ne mogu sa njim da se igram, pošto čuvam ovu bebicu, sve me duša zaboli user posted image Zamisli dva takva mala lica da te tugaljivo gledaju, a ti moraš da miruješ... Ne znam da li bih emotivno podnela, i sad baš kriziram...

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:32:02   
magnetic
E onda bi se ta dva mala lica mogla igrati zajedno i ti im onda ne bi toliko falilauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:33:28   
Anoniman
Hmm, tu si u pravu.... Ali o tom-potom. Sad samo da dođe decembar, pa ćemo videti kako nam se karte poslože user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:40:53   
Yula
Pa, nisam se bas nesto sjajno osecala u prvoj trudnoci, prva 3.5 meseca mucnine, doduse bez povracanja, ugojila se u startu jer sam ostavila cigarete + hormonske injekcije zbog VTO, u III tromesecju mi je bilo vruce, katatstrofa, svaku noc sam tusirala noge ledenom vodom da bih mogla da zaspim user posted image Inace su mi noge uzasno ledene, kao lesu, ali eto tada se sve promenilo.
Na prelasku izmedju 19. u 20. nedelju prokrvarila, iznenada, iz cista mira. Oduzela se! Sav sreca sve je bilo u redu, nikada nisu otkrili sta je bilo u pitanju, beba je bila super. Posle toga lezala mesec dana u krevetu, nisam htela da se mrdnem dalje od kreveta do kupatila. Posle sve bilo ok, ali me zakaci i renovacija stana, a ja ne bi bila ja kada bih nekome drugome dozvolila da radi, jer niko to ne moze da uradi kao ja, pa onako trudna smirglam kuhinju, biram kuh.elemente, svadjam se sa mm jer se on mesa u odabir kuhinje kao neka strina user posted image , jurim po radnjama, pakujem plakare... A renovirali smo pola stana i to se radilo vikendom kada je mm slobodan i svaki dan posle njegovog posla, prasine na sve strane... Bolesnog dementnog svekra uhvatile bubice, svaki dan rasprave sa njim i ubedjivanje da nista ne dira, a on kao malo dete samo ide i pravi stetu... Od jutra do mraka se svadja sa svekrvom, molim ih da idu za Srbiju da nam vise "ne pomazu", oni se ljute user posted image Poslednjh mesec dana su me bolele noge i ledja straso od stajanja.
Preplakala sam pola trudnoce, ali, hvala Bogu, rodih ipak zdravo i pravo dete u terminu i jedva cekam kada cu opet da budem trudna! Nije lako, ali se itekao isplati! Deca su najvece blago i to je jedino sto je vazno!

E, za sledecu trudnocu, ako Bog da da je bude, necu dozvoliti da mi iko trenira zivce, osim mog deteta naravno. user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.8.2012 23:56:08   
Anoniman
6 i po meseci u krevetu, pretežno bolničkom. Mnogo lekova, strahova i neizvesnosti. I jedva čekam opet! nema veze kakva će druga trudnoća biti, samo nek bude što pre!

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.8.2012 0:02:10   
tea87bgd
Ja sam jedva cekala na drugu trudnocu.U prvoj sam imala mucnine na pocetku,sad imam bolove,bila sam prokrvarila u 8mesecu zaglavila 3 dana u bolnici.To mi je jedini los period prve trudnoce.U porodilistu sam imala extra drustvo,nas sedam u sobi,ludnica,ali svi pozitivni i po malo otkaceni.To su mi bila 3 najlepsa dana u zivotu,ali zbog druzenja sam nagrabusila kad smo dosli kuci jer nismo spavali pa sam bila toliko umorna da sam jedva uspela da se naspavam.Bas volim da budem trudna.Ako Bog da ja bih i trece dette rodila.

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 17:47:24   
miva
NE VOLEM DA BUDEM TRUDNA!!!
Ako treba svaki dan bih se poradjala, decu obozavam, nije mii tesko ni nocu da ustajem i ljuljam i dojim, sve je to super. Ali trudna ne mogu da budem. Jako mi je bilo tesko, mucnine po ceo dan do ulaska u 5 mesec, od 3 meseca strogo mirovanje zbog kontrakcija i pocela sam da se otvaram, hormonske terapije... i osamucena Besendinima... samo kada se setim... Ne mogu kroz to ponovo da prolazim. Jos mi je rano da razmisljam o drugoj trudnoci, moram malo da zaboravim.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 18:15:12   
Figaro88
Moja trudnoca je bila uzasna,svih 9m sam prelezala,pila ne znam ni ja koliko lekova,strepela svaki dan da cu izgubiti bebu,preplakala pola tog vremena,pricala sam nikad vise a sad bih dala sve samo da mogu opet cak i kad bi znala da bi bilo isto takouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 18:18:59   
17 joka
a ja bih sve dala da mogu biti trudna,lezala bih svih devet meseci pila lekove i neznam sta sve ne.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 18:29:11   
nina26
Jole u potpunosti te razume, i znam da ti tesko padne kad cujes da neko ne voli da je user posted image user posted image

Bice ne brini, osetices i ti kako je touser posted image

Ja obozavam sto sam user posted image , pa i da mi je teska trudnoca, mislim da bih opet sve preguralauser posted image

Volim sve u vezi trudnoce, i visak kilograma, i promene raspolozenja, i bolove u nogama, ma ne smeta mi nistauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 18:37:55   
adulence
bravo nina 26 bas mi se svidja kod tebe sto ne kukas,fakat je da nam svakoj nesto fali,boli itd,ali mi se jako dopada kada vidim da je neko tako pozitivan...

lagala bih ako bih rekla da ne volim da budem trudna,sta tu ima da se ne voli....sve je tako divno,pogotovu ako imate srece pa ne povracate i nemate nikakve tegobe na pocetku kao sto ih ni ja nisam imala...evo sada sam prala sudove i malo su krenule da mi oticu noge,ali samo sam se nasmejala i krenula dalje,i vec prolazi...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 18:45:47   
nina26
Joj Adulence pa to je valjda rezultat dugog cekanja user posted image

Nije da ne kukam, pozalim se ja, videla si u drugom, ali to je vise strah, nego sto mi pada tesko nesto.

I ja sam imala srecu da nisam imala mucnine, i verujem da postoje bas teske trudnoce gde su zivoti zena i bebica ugrozeni, i nije im stvarno lako,ali opet ne znam, ne bih mogla da prevalim preko usta da ne volim sto sam T...mozda kazem ti tako razmisljam sto sam se namucila da ostanem user posted image daleko da kritikujem nekog, da me ne shvate pogresno zenice sa teskim trudnocamauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 19:03:00   
jovicaa
onako... i volim i ne volim. najvise bih volela da sam malo manje istripovana, onda bih sigurno sve lakse podnosila i ne bih imala toliko strahova. mada ova druga trudnoca za sad takva kakva je, super mi je, samo da tako i ostane! a u prvoj da nije bilo lezanjaa, lekova isto bi bilo ok

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 19:03:24   
adulence
taman posla ni ja stvarno ne bi volela da me neko shvati pogresno...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here