|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lecenje melemima
15.1.2011 15:24:37   
tijana86
Drage moje ! Do sada nism verovala u meleme i razne prirodne napitke ! Ali, Vule mi je skoro 2 ili tacnije 3 meseca bio bolestan ! user posted image Te grlo, te nos, te nenormalne temprature, pio je sirupe na tonu , inekcije,inhalacije,kapi za nos. Upala pluca, bronhitis, ma katasrofa. I nista mu nije pomoglo ! I onda cujemo melemi i sirupi iz manastira Ravanica ! Mm je otisao i kupio sirup koji leci i "trula pluca" , kapi za imunitet, sirup za kasalj. Drage forumasice dete mi je kao novo !user posted image Ne verujem ali moram ! Zelela sam da to podelim sa vama jer sam stvarno prezadovoljna ! A uzeo mi je nesto i za migrenu hvala Bogu pa me nije ovih dana zakacila pa nisam videla delotvornost ! U svakom slucaju ovo mi je izlecilo dete !user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: lecenje melemima
15.1.2011 15:26:32   
Olga75
trula pluca ????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta su trula pluca ??????????


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: lecenje melemima
15.1.2011 15:29:35   
tijana86
Nemam pojma tako pise na ovoj flasici ! Pa kaze mm da mu je valjda igumanija ili ko vec tamo rekao da leci i rak pluca! I ja sam bila zbunjena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: lecenje melemima
15.1.2011 15:31:38   
Olga75
ja ne volim te razno-razne meleme jer oni uglavnom sadrze jako malo aktivne supstance ,  fitofarmacija je dobra samo u pocetnim i blagim fazama a to da leci rak pluca je apsolutna glupost

< Poruku je uredio olga75 -- 15.1.2011 15:32:02 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: lecenje melemima
15.1.2011 18:34:58   
tijana86
Nemam pojma znam samo da mi je dete izlecilo ! A sad ko , sta i kako ne znam ni sama !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: lecenje melemima
15.1.2011 18:35:43   
Olga75
nema veze , samo nek je njemu dobro user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here