|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2022.
15.5.2022 18:59:01   
dddaca
Mislim da cu i ja da ostavim Pelion za neko naredno letovanje. Ranije sam bila bas aktivna, nisam izlazila iz auta, obilazila po nekoliko plaza na dan, a sad bih da lencarim na jednoj celi dan. Promenili se prioriteti od kako sam dobila dete. Mogu da zamislim tek kako je sa dvoje. Milinu nisam gledalaovih dana. Moguce da jesam ranije, ali mi nije ostala ui secanju. Trenutno sam odlutala do Potistike user posted image
Kazes da gledas Skiatos. Autom ili avionom? Tu mi je skupa stavka trajekt, tako da ne razmisljam o njemu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2022.
15.5.2022 19:12:40   
dunja RR
Avionom, ali ništa ne mogu da nađem da je blizu plaža koje imaju prirodni hlad, da smeštaj prima dvoje dece (ne gledam hotele, nenormalno su skupi sada). Najviše me vuče Vromolinos. Ima jedna vila Christina koja mi se dopada, savršena je, ali u brdu (u smislu, od plaže do vile su stepenice, iako nije posebno daleko od plaže, ljudi se žale na uspon). Meni je i to plus, ali mislim da bi moji gunđali 11 dana, zbog tog brda user posted image , meni nije nikakav problem penjanje, spuštanje, ali ipak, pita se ekipa...

Trulos ima hlad, na njemu smo bili smešteni pre 10 godina, ali nešto ne bih ponovo na TRulos, ne znam ni sama zašto. A vidim u putopisima je svi stavljaju u tom 5 plaža na Skiatosu. Kukunarija jeste najlepša, ali bih da izbegnem tu gungulu, zato gledam Vromolinos.

Smeštaj na Koliosu sam prošle godine rezervisala, pa otkazala, jer skontah da se tamo izliva kanalziacija, što jeste čudno za Grčku, ali eto, pišu ljudi. Posle 3 dana u bolnici u Kotoru prošle god, zbog eb... kanalizacije u CG i rota virusa koji mi dete tamo dobu, ne želim ni da pomislim na Kolios. Iz istog razloga se plašim opet CG, iako mislim da će me kontaktirati i da ću imati opet besplatan smeštaj u odličnom hotelu, ali.. more i strah za ovu moju malu...

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.5.2022 19:26:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2022.
15.5.2022 19:30:16   
dddaca
Ne znam sta da ti kazem. Secam se da ste prosle godine bile u bolnici i koliko se namucila. Ako dobijes ponudu probaj da napravis neku kompenzaciju pa da odes na jesen ili na zimu, iz dva puta po pet dana na primer.Verujem da je manja verovatnoca da se ponovo nesto navucete ako nema kupanja. A opet, sto da ti propadne, ako vec mozes da iskoristis.
Skiatos nisam godinama razmatrala, tako da sam pozaboravljala sve te plaze - i poziciju i kako izgledaju. Ali verujem da gde god da odes da ce biti lepo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2022.
16.5.2022 14:07:53   
jess021
I ja merkam pillion neko vreme, ali što Daca kaže kad imaš dvoje male dece nešto ti se i ne ide. Sačekaću da još malo porastu. Stvarni su predivne plaže.
Mama jo, nisam bila, ali taj smeštaj mi je bas nesto poznat, sad ću da ga potražim. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2022.
17.5.2022 13:26:38   
Didy
Ja imam prijatelje koji već jedno 4 godine idu u Kala Nera u isti smeštaj i kupaju se pod istim drvetom na istoj plaži i ne planiraju ništa da menjaju. Kad neko kaže Volos i Kala Nera, ja se set_im njih. 🤣 Nisam bila, ali smo letos kad smo išli na Peloponez uživala sam u pogledu na zaliv, zaista je bilo predivno. 😍Mama Jo, mi nismo bili u Siviriju. Jedne godine smo rezervisali smeštaj u hotelu između Parge i Sivote i hotel ode u stečaj, pa smo dobili zamenski na Kasandri. 🙄Mi ove godine planiramo u Hrvatsku da skinemo na nekih nedelju dana. Neku malo skromniju varijantu, pošto smo već bili na proletovanje u Egiptu. Mm ima rodbinu u Zadru i okolini, pa ćemo malo u poset_u kod njih, malo još koji dan negde naći smeštaj privatno... Još nismo razradili sve opcije, ali bitna je volja. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2022.
22.5.2022 18:12:19   
dunja RR
Traveland ima par zanimljivih hotela, recimo Bellagio Hotel 3* - Fourka, all inclusive je, ok je cena, e sad nije mi do ALL, nego mi deluje da Furka ima šetalište, sve što treba u samom mestu, plus lepu plažu, pešćanu, sa hladom,a u blizini je takođe nekoliko lepih plaža. Bio neko? Zapravo gledam onako, ne za sad, možde dogodine.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2022.
25.5.2022 15:05:04   
Didy
Dunja, imam poznanicu koja je bila u Furki prošle godine s decom i još jednom porodicom i ove godine najverovatnije idu opet koliko im se sve dopalo. Ne znam u kom su smeštaju bili, koliko se sećam isto je bio neki hotelčić. Meni je zapadna obala Kasandre lepša od istočne. Jedne godine smo bili u hotelu u Saniju (dobili zamenski hotel jer je onaj koji smo uplatili otišao u stečaj) i mogu ti reći da su mi plaže u okolini, kao i sama hotelska, bile predivne. Najviše mi se dopao rt Paljuri. 😍 Do njega moraš peške jednim delom jer je pesak na samom vrhu, nema puta, ni ležaljke, mobilijara, ništa, ali ima beach bar malo dalje, pa smo išli po kafu. Taj mir i ta divna čista voda tamo su mi ostali u divnoj uspomeni. Tek po koja jahtica i po koji entuzijasta kao mi. Imaš osećaj da je cela plaža samo za tebe. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2022.
5.6.2022 19:51:02   
dddaca
Hvata me nervoza. Jos ne znam gde cemo na more. Saljem upite, ali ili nema mesta ili cene koje dobijam su da padnes u nesvest.
Od Peliona sam odustala ovog leta. Hocu nesto blize.
Von, ti uvek nadjes nesto povoljno. Daj neki predlog za povoljan hotel sa polupansionom

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2022.
5.6.2022 21:01:57   
dunja RR
Daco i kod mene isto, nekako sve manje i imam želju da idem na more ove godine, kada vidim kako su bezobrazni sa cenama.

Iskreno, da sam uvežbala vožnju, gledala bih preki Nikane nešto, tu ima lepuh smeštaja, a provereni su. Odnosno, nisam išla nikad preko njih ali nekako ostavljaju takav utisak, da imam poverenja,i mislim da svaki smeštaj detaljno i obiđu, uz saradnju sa vlasnicima prenesu svaki detalj - vrlinu i manu. Nekoliko puta sam imala komunikaciju sa njima preko neta (prošle godine psolednji put), i deluju profesionalno.

Da li si gledala kod njih?
Stalno izbacuju smeštaje i termine koji su ostali, na FB.
Ako Bog da, sledeće godine da uvežbam vožnju kako treba, i onda ću preko njih, ali 20 dana, neki smeđštaj na plaži, imaju dosta takvih.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.6.2022 22:34:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2022.
5.6.2022 22:54:59   
vonavoj
Dddaco,nisam uopste trazila,pa sam izasla iz štosa😔Idemo na sigurno.Jedne godine smo isli preko nikane,super su..u Toroni.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2022.
6.6.2022 7:55:39   
dddaca
Pratim nikanu na fejsu, ali nisu mi odgovarali termini koje izbacuje. Uz to izbacuju samo smestaj, ne i smestaj sa polupansionom sto me je prvenstveno zanimalo. Ali poslacu upit da vidim sta je ostalo u terminu koji nas interesuje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2022.
6.6.2022 12:44:55   
jess021
Nikana je odlična, maksimalno profesionalni, ali da, uglavnom u ponudi imaju samo smeštaj, a čak sam jednom im upoređivala cene i isti smeštaj je kod Travellanda bio jeftiniji
Daco, šalju upit Travellandu, oni zakupljuju veliki broj soba po grčkim hotelima i imaju najpovoljnije cene. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2022.
7.6.2022 9:03:33   
Sanjica26 RR
Ми јуримо неки ласт минут преко  Travelenda.
Не знамо кад ће мм да има одмор.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.6.2022 9:04:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2022.
8.6.2022 8:13:32   
nata11
Grci su ove godine jako bezobrazni.

Ja ne mogu trenutno priustiti hotel pa saljem mailove i poruke za studio S2+1.
1 nedelja septembra -45E/noc.

Mislim da je stvarno previse za Olimpijsku regiju.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2022.
8.6.2022 9:18:20   
dddaca
Jeste Nato, i ja mislim da je to puno. Za jul sam dobijala ponude oko 60-70evra samo za smestaj. I jednu od 90 sa doruckom koju sam odmah zaobisla. I najgore je sto je vec skoro sve popunjeno

IZVORNA PORUKA: jess021

Nikana je odlična, maksimalno profesionalni, ali da, uglavnom u ponudi imaju samo smeštaj, a čak sam jednom im upoređivala cene i isti smeštaj je kod Travellanda bio jeftiniji
Daco, šalju upit Travellandu, oni zakupljuju veliki broj soba po grčkim hotelima i imaju najpovoljnije cene. 


Pisala sam Nikani, dobila neku ponudu, ali mi to ne odgovara. Uglavnom je dosta daleko od plaze ono sto nam je cenovno prihvatljivo. I uglavnom su apartmani. Videcu i sa Travellandom

< Poruku je uredio dddaca -- 8.6.2022 9:23:30 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2022.
18.6.2022 19:01:59   
Sanjica26 RR
Ja sam prelomila i uplatila Jerisos za devet noci, zahvaljuci Von. user posted image Sve vreme mi se tamo ide, samo sam cekala da mi kaze neko pozitivan komentar. I prijatelji idu na Jerisos, samo posle nas. Nikana je jako profesionalna.
Daco, ne znam u kom periodu idete, ali ovaj smestaj gde sam ja uplatila depozit je blizu plaze. Bas sam gledala na google maps, pre nego sam rezervisala.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.6.2022 19:02:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2022.
18.6.2022 23:24:57   
dddaca
Koji je smestaj Sanjice?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2022.
19.6.2022 14:12:36   
Sanjica26 RR
Poslacu ti pp. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2022.
19.6.2022 15:02:59   
vonavoj
Da li ima neko lezaljke koje se lako sklope i nose na plazu,ne volim da lezim,ali ni da budem na asuri..da kuliram i pratim decu iz neke stolice na rasklapanje,onako da se uvalim.Bilo je u lidlu i debil nisam kupila..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2022.
24.6.2022 8:43:15   
nata11
Von mi smo kupili pre par godina na licu mesta na moru. Kao blago zavaljene foteljice. Bas bas su udobne.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2022.
17.7.2022 23:24:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da li ima neko lezaljke koje se lako sklope i nose na plazu,ne volim da lezim,ali ni da budem na asuri..da kuliram i pratim decu iz neke stolice na rasklapanje,onako da se uvalim.Bilo je u lidlu i debil nisam kupila..



Mi smo ih kupili pre nekoliko godina, 25e jedna, i jos uvek im je ta cene koliko vidim. Iskoristismo ih za sve pare, odlicne su. Jedna posustala pod naletom tezine mm jos druge godine ali se drzi 😂Pre polaska kupismo i cebe za piknik u Lidlu, donja strana je glatka pa se nista ne lepi. Takodje odlicna stvar. I ne greje se gornja strana a bas je vrelo ovih dana, prži. 
U Leptokariji je more slanine nego u Polihronom, to smo svi zakljucili 😂
Malo mesto, nista posebno. Plaza kamen i pesak, malo nezgodno dok se ydje u vodu ali bistra i cista voda vadi dozivljaj. Povremeno naidje trava ali brzo i ode pa je voda cista. Iznad pruge je set_aliste, Lidl i Dofundo. Vredi poset_iti ali kao i svako malo mesto, brzo dosadi. Mi planiramo sutra do neke druge plaze nem pojma kako se zpve, vozac zna 😂Ici cemo i do sela Litohoro podno Olimpa. A Olimp je stvarno velicanstven! Nije ni cudo sto misle da bogovi tamo uzivaju 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2022.
17.7.2022 23:35:19   
dddaca
Ivanka, u blizini su vam Skotina i Nei Pori. Idite starim putem, ne izlazite na auto-put da ne bi placali putarine.
Skotinaima pesak na plazi, a u vodi kamen. Voda bistra. A u Nei Poriju je pesak i u vodi i u moru

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2022.
19.7.2022 8:21:44   
nata11
Litohoro selo je nista sprem starog platamona. Obavezno tamo popodne u setnju pa negde na veceru. Prelepo je.

Imate i splash park u Platamonu ako ste za to.
Imate i blatnu banju iza Kokinog Nera odmah.


I mi cemo najverovatnije NP krajem avgusta. DVoumimo se jos izmenju Albanije i tog dela.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 14:21:33   
Didy
Evo ja da se javim i ovde sad kad su se malo slegli utisci. 🙂Pošto smo u aprilu bili u Egiptu, to nam je kao bilo letovanje ove godine, ali smo ipak odlučili da idemo u Dalmaciju u avanturu, ne baš letovanje, jer smo bili smešteni u vikendici kod deda ujaka mm. Inače, vikendica je na 30-35 km od mora, u čistoj prirodi na 200m nadmorske visine, daleko od buke, naselja, puteva - mir, tišina... Inače, to je rodno selo bake mm, a mi smo bili kod njenog rođenog brata koji je pored stare roditeljske kamene kuće napravio sebi vikendicu. Ono je tamo savršeni mir, bubice, zrikavci, skakavci, dvorište miriše na lavandu i smilje... Dušu smo odmorili...Svaki dan smo išli na plažu i u obilaske. Kupali smo se u Pirovcu, u Karinu, u Vodicama (samo se pokvasili jer je bila nekih 15 stepeni 🥶 T mora, bura duvala prethodnih dana), u Zadru, na Murteru (najviše mi se svidelo od svega), poset_ili smo Šibenik (stari grad je predivan), Zadar, manastir Krka, Nacionalni park Krka... Dinamičan i zanimljiv odmor, prožet porodičnim poset_ama i druženjima, mm je evocirao uspomena iz detinjstva kad je odlazio tamo pre rata... Sve u svemu, jedan drugačiji vid odmora i letovanja. Ono što mogu reći je da mi je prijala promena posle toliko godina letovanja u Grčkoj. Onaj miris mora i borovine koji te opčine već s kilometra nema nigde, osim na Jadranu. ❤️Pri tom, put je mnogo kraći i manje naporan nego do Grčke (nama iz Vojvodine pogotovo), nema toliko graničnih prelaza i čekanja, a i gužve su mnogo manje nego u Grčkoj, i na putu i na plažama. Sve u svemu, nama se baš svidelo i prijalo je. Nikakvih neprijatnosti nismo imali, svuda smo se vozali autom bez ikakvih predrasuda, niko nas ni popreko nije pogledao, naprotiv, svi su ljubazni i divni. U povratku smo svratili u Martin Brod u Bosni na 2 dana. Tamo je priroda predivna. Kao Zlatibor pre nekih 60 godina recimo. Netaknuta priroda, vodopadi, stazice za šetnju, ništa nije urbanizovano, nema gužve... Raj na zemlji. Smeštaj smo imali gotovo uz velike vodopade. Ono da skuvaš prvu jutarnju kafu i spustiš se par koraka iz dvorišta da je piješ pored vodopada. Hteli smo i na rafting na Unu tamo da idemo, ali se nismo uklopili u njihove termine. Taman razlog da odemo opet. 🙂Sve u svemu da zaključim - Ovo letovanje je bilo pravo osveženje za nas - potpuno drugačije od hotelskih kompleksa i nanizanih apartmana, špalira ležaljki i ostalog kako smo do sad letovali. Moglo bi se ponoviti i sledeće godine, nemam ništa protiv. 🙂 Evo par sličica: Donji Karin:user posted image
Deo dvorišta u vikendici i stara kamena kuća u pozadini.user posted image
Pirovacuser posted image
Ostrvo Murteruser posted image
user posted image
Manastir Krka, zadužbina Jelene Šubić, sestre cara Dušanauser posted image
Šibenik, stari graduser posted image
Zadaruser posted image

Martin Brod u Bosni
user posted image user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 15:26:28   
Ana RR
Didy, gledala sam i na fb... fenomenalno! Prelepo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto su mame čarobna bića?
Ima nešto potpuno čarobno u mamama. Imaju snage za dete kao tri lava, dva vola, četiri geparda i krdo bizona zajedno. Al...
Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here