|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:40:16   
dunja RR
prvi put nas vidi i takva pitanja user posted image

a da na kraju je rekao da njegova žena ako izađe tako kasno bez njega, bolje da se ne vraća kući višeuser posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:43:20   
Anoniman
Nedavno sam se vozila taxijem, išla sam od mojih do dr. Došao neki šupak po mene, prvo je jurcao kao lud, uletao u makazice, stižemo tamo, 100din košta vožnja, ja mu dajem 500 on nema da vrati! user posted image "Nemaš sitnije?" - "Nemam!", besan, ubacuje u rikverc, vozi do ćoška, ide na busku stanicu u trafiku, nemaju da mu usitne (više bi mu se isplatilo da je kupio žvake), besno kreče napred, okreće polukružno, ulazi u radnjice redom, napokon dobija sitno, taximetar u međuvremenu kuca 150din, baca mi na zadnje sedište 400din, daje gas, crveno na semaforu, nema vremena da čeka već preko travnjaka okreće i staje pred adresu na koju me je trebao ostaviti. user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:44:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tashke

Nedavno sam se vozila taxijem, išla sam od mojih do dr. Došao neki šupak po mene, prvo je jurcao kao lud, uletao u makazice, stižemo tamo, 100din košta vožnja, ja mu dajem 500 on nema da vrati! user posted image "Nemaš sitnije?" - "Nemam!", besan, ubacuje u rikverc, vozi do ćoška, ide na busku stanicu u trafiku, nemaju da mu usitne (više bi mu se isplatilo da je kupio žvake), besno kreče napred, okreće polukružno, ulazi u radnjice redom, napokon dobija sitno, taximetar u međuvremenu kuca 150din, baca mi na zadnje sedište 400din, daje gas, crveno na semaforu, nema vremena da čeka već preko travnjaka okreće i staje pred adresu na koju me je trebao ostaviti. user posted image


kako mi ovo zvuči user posted image
kod nas je start 100 ili čak 150user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:45:11   
viking
Ja bih svima koji voze taksi prvo odredila da odsluže pet godina robije, za sva buduća zlodela koja će učiniti, pa bih im tek onda dala "firmu" da stave na krov. I ikonicu i krstić, naravno, pošto to izgleda dobijaju uz dozvolu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:47:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

I ikonicu i krstić, naravno, pošto to izgleda dobijaju uz dozvolu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:47:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR



kako mi ovo zvuči user posted image
kod nas je start 100 ili čak 150user posted image


U NS je taxi džabe

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:54:31   
anuksunamun
ima jedan covek vozi taxi vojvodjani...mislim Boze sacuvaj priroda ga je bas unakazila...vozila sam se jednom sa njim...i do dana danasnjeg mi se prevrne zeludac kada ga se setim...covek nije kriv znam...ali izgleda kao da je sisao sa platna horor filma...a da ne pricam o smradovima u taxiju i postavljanju pitanja....mada ja ih odrezem u sekundi..spoje mi se obrve cim udjem u taxi...ne vozim se taxijem vec godinu dana i stvarno mi je laknulo:)U bg-u taxi je grozan a jos papreno skup..a u ns-u je grozan al je barem jeftin user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta mrzim u taxiju?
19.8.2010 23:57:20   
anuksunamun
u Bg -u u pink taxiju mi je ispalo 100 evra -znam sigurno da je tako....i ladno tip nije hteo da se vrati da pogledamo ...jer sam u momentu skontala kada sam izasla iz taxija da nema para...a pre nego sto sam usla u isti bile su mi u torbici....eto malo negativne reklame...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.2.2011 19:39:00   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ia da ne pricam o smradovima u taxiju i postavljanju pitanja....mada ja ih odrezem u sekundi..spoje mi se obrve cim udjem u taxi... je grozan al je barem jeftin user posted image

user posted image


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.2.2011 19:55:01   
Brana
Taxistu koji navlaci obrojavanje na taximetru vozeci kao puz,prljav auto,seljacku muziku na radiju i ako pusi.

< Poruku je uredio Brana -- 16.2.2011 19:56:36 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:42:43   
tijatija
Retko se vozim takxijem, ali kad moram user posted image cim cuju naglasak , da nije CG krecu svojom putanjom kao da sam ja sa kruske pala i neznam put do odredjene marsute user posted image , nije mi vala radi 0.5c ali eto samo sto su tako bezobrazni nedam ni centa !!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:44:43   
minavb
Taksistuuser posted image
Pre 10ak dana mi je jedan nudio da svratimo na ručak. Zamplila sam ga da stane i uzela drugi taxi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:47:19   
tijatija

IZVORNA PORUKA: minavb

Taksistuuser posted image
Pre 10ak dana mi je jedan nudio da svratimo na ručak. Zamplila sam ga da stane i uzela drugi taxi.

user posted image znaci nemogu da verujem ? Joj kako meni neko ne ponudi jos kad sam user posted image , kako bi se narucao , mesec dana nebi jeo nista sem kasice user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:49:58   
Anoniman
moj je prijavljen kao taxista , danju je na motoru , nocu ponekad izadje i taxira , cega sam se naslusala ne bi verovali . skoro mu je usla jedna mladunka od 20ak godina i pratila muza po gradu , ubila ga je u pojam user posted image
mina jesi uzela broj da ga prijavis ?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:50:01   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mrzim brbljive taxiste, koji ne shvataju da treba da ćute čak i nakon mog "da" na pitanje koje nije da-ne.
Mrzim nevaspitane taxiste koji ne kažu dobar dan ni doviđenja.

Skroz isto!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 13:56:47   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

mina jesi uzela broj da ga prijavis ?

Ne. Totalno sam ga iskulirala. "Možete ovde da stanete", bacila mu koliko sam bila dužna i izašla napolje. Ćutao je. Sa svakakvim sam se budalama vozila, jedno vreme sam ih se bikvalno plašila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:00:16   
Anoniman
Ja ssm umalo dobila batina od nekog taksiste pre mesec dana. Pokupio kumu i mene iz izlaska, tj mi smo same uletele, pošto znam da na Trifkovićevom trgu vikendom uvek budu ovi regularni iz udruženja, jer je jako velik promet i divljaci ne smeju da rizikuju. Znači, do kume je otkucao 120 din, ona živi na dve ulice od centra, a do mene 360, a inače, po gužvi preko dana, od centra do mene bude 120-150 max. Ja mu kažem da neću da platim toliko, dam mu 150 din i izađem, i on se zaleti i preseče mi put kolima na pešačkom i legne na sirenu. Ja mu lepo staloženo zatražim račun, da bi mi on dao onaj isečak na koji je napisao ovako: 3x80=240, tvrđava. Ja počela da se smejem, dala mu još 100 din i rekla da ću sledeći put pozvati policiju, na šta je on odgovorio da sam trebala da razmišljam pre nego što sam sela u nelegalni taksi i da mi ne padne na pamet da zovem policiju. Sutradan mi je bilo i smešno, u datom momentu sam se baš uplašila, pošto je bilo oko 3 ujutru i nije bilo ni žive duše napolju. Iskreno, on zna gde ja živim, zna i kako izgledam. Nema šanse da ga prijavim, koliko god to glupavo zvučalo, ne mogu sebi da dozvolim da dovedem N u opasnost, a ovaj ne deluje uopšte baždareno.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:02:30   
Anoniman
ima ih skroz nenormalnih , ranije sam se cesto vozila s njima i ja zamalo da dobijem batine , oni svasta sebi dozvoljavaju user posted image samo sam ih ja uvek prijavljivala , nisam ni jednom ostala duzna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:02:44   
Modessty
ja sam skoro izašla iz auta neki dan da ako treba i bijem budalu koja me isekla i to na semaforu!

Desilo mi se zimus da mi je taksista rekao da pazim da mu dete ne uprlja sedišta i podnice ako mu se slučajno prolije sok iz flašice koju jje držao u rukama, a i možda su mu čizmice blatnjave. Rekla sam mu da stane, izašla iz auta i rekla mu da se ne nada da dobije ni paru. A ako izadje iz taksija da se svadja odmah zovem miliciju. Uzela mobilni i zvala drugi taksi

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:06:17   
tijatija
ovde je jedno vreme bio ledy taksi, samo su zene vozile, ali verovatno od nasilnika musterija muskaraca nisu mogle dugo... Ja sam par puta isla tim taksijem , udjes kazes gde ces, dovidjenja prijatno a ovi ostali user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:10:30   
minavb
Mene je jednom jedan pitao hoće li mačka da mu iscuri na sedište (vozila mačku u transporteru kod veterinara) user posted image Rekla sam mu da neće, dobro sam je začepila.
Ima njih i divnih, jedan mi je nosio Vanju u jajetu do ordinacije u Tiršovoj, ali ovih ludaka ima mnogo više i pokvare utisak. Jednom sam se u NS vraćala sa EXITa, ali taxi uhvatila posle mosta. Taksista je ničim izazvano, pričao kako bi bacio napalm na tvrđavu da potamani narkomane, pede*e i strance koji gore idu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:32:16   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: minavb

Mene je jednom jedan pitao hoće li mačka da mu iscuri na sedište (vozila mačku u transporteru kod veterinara) user posted image Rekla sam mu da neće, dobro sam je začepila.
Ima njih i divnih, jedan mi je nosio Vanju u jajetu do ordinacije u Tiršovoj, ali ovih ludaka ima mnogo više i pokvare utisak. Jednom sam se u NS vraćala sa EXITa, ali taxi uhvatila posle mosta. Taksista je ničim izazvano, pričao kako bi bacio napalm na tvrđavu da potamani narkomane, pede*e i strance koji gore idu.


u kojoj kategoriji si se pronasla? user posted image user posted image
ja ne volim vise da se vozim taksijem. To radim bas bas bas kad moram jer mi zao da njima dam pare od kako imam dete...nekako mi greota da akam pare na taksi user posted image
jednom me je taksista, a propo minine price, ne samo muvao, nego trazio kontakt tel da se cujemo da izadjemo..rekla sam mu hvala ali upravo me vozite ka stanu verenika (sto je i bila istina user posted image ).
KAd moram negde taksijem uvek mu kazem tacno putanju kojom zelim da me vozi tako da ne dozovljavam da me vozaju okolo naokolo
sve u svemu...sve manje volim taksi user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:33:25   
Anoniman
ahah zacepila sam je haha umrla sam

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:38:24   
Anoniman
Jeco i ja im tako diktiram , jos pored ovog posla znam svaki cosak kako se zove , a moram jos ovo da vam ispricam , spomenula mina narkomane user posted image jednom je vozio neku grupu malo opustenijih momaka koji su bili goli u gacama i patikama , i kad ih je odvezao negde na vidikovac , taj poslednji kaze matori mi nemamo pare al evo ti patike i izuse se svi redom da plate user posted image svasta se nocu desava

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:56:34   
minavb

IZVORNA PORUKA: Jeca*
u kojoj kategoriji si se pronasla?

Stnakinja, obzirom da nisam iz NS.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here