|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 14:59:09   
Anoniman
U to vreme mene bi svaka rec pogodila user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 15:04:14   
vukosava
Mene je nerviralo kad pushe i kad odvale da slusaju neki Teheran.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 15:06:27   
Rada T.
mrzim kada me pokupe na autobuskoj, zaključe da nisam i npr. BG-a i onda me vozikaju okolo naokolo misleći da ne znam koji je najkraći put od tačke A do tačke B user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.6.2012 15:11:19   
Alexis79
Muzika koja je obicno budibogsanama ,nasilnicka voznja ,konverzacija bilo kog tipa.

Mada za ove 2 godine  od kako imam svoj auto mozda sam jednom sela u taksi i naravno vozac je odmah krenuo da me davi sa njegovim vidjenjem drugih ucesnika u saobracaju.A uz to jos vice da nadglasa onu katastrofalnu nazovi muziku koja zavija sa kasetofona.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta mrzim u taxiju?
23.6.2012 15:39:15   
LillyT
Mrzim kada idem od tačke A do tačke C pa mi naplate 500 dinara, a kada se vraćam od tačke C do tačke A uzmu mi 700. A najgore mi je kada od tačke C dođem peške do tačke B (koja je dosta bliža tački A) pa sednem u taxi i oderu me za 800 din, e onda se osećam kao prava ovca. Pre koju nedelju mi se to desilo, ali pošto sam žurila na neki sastanak, nisam stigla da se objasnim. Inače u pitanju je isto taxi udruženje.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta mrzim u taxiju?
23.6.2012 15:49:32   
Figaro88
Kada pricaju samnom,tj pokuavaju,kada nemaju da mi vrate kusur,kada ne ukljuce klimu iako je imaju,kada kasne,a pre neki dan me je neki muvao,i napisao mi njegov br telefona ako opet budem htela bas njega......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta mrzim u taxiju?
23.6.2012 16:50:18   
lanajelena
Nervira me kad me voze kao vrecu krompira user posted image ,jos ako naidje i lezeci policajac

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta mrzim u taxiju?
24.6.2012 11:26:23   
Brand new mama
Juce,od aerodroma do centra,bez klime,sa pricom kako ne trebam da prcvrsim bebi sediste,posto je vec u njemu(pa ce free style da leti u slucaju sudara,ali siguran)...dok mu je taksimetar picio tako da sam mislila da je meri sekunde,a ne pare.A jos je ukapirao da znam svaku ulicicu.. Samo nisam imala zivaca da se svadjam.
Ali kakvi su me vozili,ovaj je laganini.Mada znam neke taksiste koji su stvarno extra fini,pa su mi nekad bili "stalni"- nazovem i trazim njihov broj.Nije im smetala ni moja baba koja se redovno izuvala ili mislila da je muvaju(dementna)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta mrzim u taxiju?
24.6.2012 12:57:50   
isidora88
mene kd krenu da voze okolnim putevima ja im ne platim celu voznju nego kazem da je cena od tacke A do tacke B npr.100 dinara i toliko im dam i kazem da nisam idiot da me prave budalom vozeci me duplo duzim putem.
jednom sam imala okrsaj sa taksistom,ja se oko 2 ujutru vracam od drugarice(trudna 8-mesec,jedva se krecem jer sam bila kao trut) i dovede me pred zgradu i on nema sitno da mi vrati,voznja je bila oko 150 dinara,ja mu dala 1000 i on kao aj da idemo da najdemo negde nesto sto radi u to doba da ja usitnim pare,i tako sam ja isla po birtijama po kraju koje su radile u to vreme jer debil od taksiste nije hteo da izadje iz kola(valjda je mislio da cu da mu ukradem auto ili pobegnem a kretala sam se kao ranjeni puz al ajd)i tako je on mene vozao nekih 15 minuta po razlicitim delovima grada ne bi li ja nasla negde da usitnim,pri tom taksimetar je sve vreme bio ukljucen i dovede on mene nazad pred zgradu (jedva jer je hteo da me otavi kilometar dalje od moje zgrade pod parolom znam sama put do kuce) i trazi da mu platim 490 din jer je toliko taksimetar otkucaouser posted image .malo mi je falilo da ga ubijem,pruzila sam mu 100 dinara i rekla da vise nece dobiti,da moze samo tuzbu da dobije,svadjali smo se mi sigurno 10-ak minuta,malooje falilo da policiju pozovem(sad mi krivo sto nisam)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 20:07:46   
dunja RR
Jel ima neka povoljna opcija do aerodroma ili da uzimam običan taksi?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 21:17:37   
Ana RR
Dunjci, bilo je ranije preko nekih taxi udruzenja voznja do aerodroma po fiksnoj ceni koja je niza od one kad regularno voze. Mada verovatno zavisi i od toga iz kog dela grada se krece. Imate i mini bus sa Slavije, nesto oko 300 din je karta.
Nemate nekoga da vas odveze?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 22:49:53   
choopa choops
Mi smo raniji uvijek išli taksijem do Slavije, a onda shuttle busom od Slavije do aerodroma. Ne znam kako je sada i da li to uopšte postoji, ali ranije je to bio nekako najisplatljiviji način.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 22:50:58   
choopa choops
Ima KLIK
Na sajtu imaš i cijene za taksi ;-) (1,400 rsd)

< Poruku je uredio choopa choops -- 16.8.2015 22:53:38 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 23:39:13   
Azra_
Znam da je bilo sa železničke stanice Lastina linija do aerodroma. Proveri, nisam sigurna jer nisam koristila 2-3 godine. Osim redovne bus linije sa Z.venca koja ide baš do aerodroma, ne znam ništa povoljnije, ali je ipak to sa detetom možda cimanje... MM kad nema mnogo stvari i neće nikoga da cima da ga vozi, onda ide sa Z.venca.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.8.2015 23:46:56   
dunja RR
Ima taj šatl bus sa Slavije, viđam ga, samo ne znam kada ide, pogledaću.

Znači mislite da je ok da sa bebom idem tim minibusom?

Onaj sa Zelenog venca mi je već cimanje što reče Azra, em se dugo čeka, jednom sam se bap smorila.

A do Slavije nam treba 10 minuta, pa bi to moža uzela u obzir.

Anči, moguće da će nas neko voziti, ali u slučaju da ne, bolje da proverim sve opcije :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta mrzim u taxiju?
17.8.2015 1:12:39   
choopa choops
dunja stavila sam ti gore sajt, sve piše i red vožnje i cijena...

Edit: Kad smo mi išli to nije bio minibus, nego baš aautobus, putnički. Skroz OK.user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 17.8.2015 1:14:02 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta mrzim u taxiju?
17.8.2015 11:57:43   
dunja RR
Hvala Čupo, videla user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta mrzim u taxiju?
15.12.2015 8:45:05   
tekilica
Ja svim svojim taksistima pevam, tako da...verovatno da oni mene ne vole :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.1.2016 13:53:32   
deki.rs
Kad zapocnu pricu o politici i vremenu

_____________________________

Volim svoje dete od glave do pete :)

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.1.2016 14:32:22   
MAMAMAJ
Mrzim kad počne taksista da me bilo šta ispituje.
Što moramo da se intimiziramo, realno?

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta mrzim u taxiju?
4.1.2016 14:42:20   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: vukosava

Mene je nerviralo kad pushe i kad odvale da slusaju neki Teheran.


...iiiii kada je klima duva najjace, napolju 40 a unutra 16.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta mrzim u taxiju?
2.6.2016 18:54:06   
nata11
Taksiste

_____________________________





(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta mrzim u taxiju?
3.6.2016 14:26:54   
Maraj
Vozim se sa detetom a on pali cigaru. Ni ne pita da li nam smeta. Ma smeta mi i kad sam sama a ne sa detetom

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta mrzim u taxiju?
3.6.2016 20:08:07   
adulence
Moj tata je taksista!!! Ahahahahah
IZVORNA PORUKA: nata11

Taksiste



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta mrzim u taxiju?
16.10.2016 0:11:17   
dijana1*
Mrzim kada mi cuje naglasak i onda me vozi u krug po BG.user posted image
Danas sam na finjaka rekla pa bas se lepo vozamo i kruzimo. Samo je rekao ok umanjicu ti za 100 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here