|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
8.9.2017 8:16:17   
Sanjalicaaa
Mi krenuli na sporticuser posted image Na dva treninga smo bili do sada.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Sport
8.9.2017 9:01:59   
AnaTamara
Sanjaliceeee, mi krecemo u ponedeljak :)

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Sport
8.9.2017 9:03:16   
krin 40
Srećan početakuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Sport
8.9.2017 9:10:01   
AnaTamara
Hvalaaaa <3

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Sport
8.9.2017 9:11:35   
krin 40
Javi utiske i mi ćemo uskoro (do godine❤) na neki sportić

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Sport
8.9.2017 9:13:45   
mama Jo
Srecnoooo 😊😊 i neka bude uspesno 😊😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Sport
8.9.2017 10:41:52   
krin 40
Ja i beban idemo na zimu na vežbe u bazenu za mame i bebeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Sport
8.9.2017 10:46:44   
mama Jo
To je sjajno, ima i NS, mislim da je od 4m bebe 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Sport
8.9.2017 10:47:51   
krin 40
Da da..ovde ima.Davno sam jos to isplanirala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Sport
8.9.2017 14:11:33   
Peace*
Luka i dalje fudbal (napravio je pauzu tokom avgusta), a Marko je od avgusta krenuo na tenis.
Išao je na nekoliko individualnih treninga da se sustigne sa grupicom, pa su sada njih 5oro na treningu. Koncentracija mu traje oko 30 min a trening 60min, pa eto... tako izgledaju treninzi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Sport
7.10.2017 14:09:53   
medamisko
Aki moj trenira fudbal. Planiramo mozda i neku borilacku vestinu.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Sport
8.10.2017 19:46:04   
IvanaSK RR
Ja smatram da im je jedan sport dovoljan. Narocito kad krenu u skolu..
Sin je, naravno, i dalje opcinjen fudbalom. Presao je u drugu skolicu fudbala. Sam je izrazio zelju i da ode da proba, i da predje. Zao mu je, al kaze da mu je ovde zanimljivije i da je vreme za promenu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Sport
8.10.2017 22:19:33   
Dragica Draga
Krin jeste li krenuli u bazen?
A ima li negde nekih sportova pre 3 godine?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Sport
9.10.2017 8:10:02   
emicaa
Ivana slazem se sa tobom da je jedan sport dovoljan.Kad uz to krenu skolske obaveze kad da dijete odmori.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Sport
29.10.2017 12:18:27   
Cvetic17
Videti koliko dete zeli i moze, truditi se da se ne preoptereti ali opet i da ne bude previse zaludno. Pratiti decje afinitete i nema problema.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Sport
29.10.2017 12:25:05   
Mala Elena
Slazem se.
Ima fora kada pitaju Mirku Vasiljevic kako se snalazi sa troje dece, a ona se smeska, kao laganica. A deca joj tipa, vrtic-produzeni boravak-skola baleta-plivanje-dodje kuci na veceru i u krevet. user posted image
To je po meni previse.
Moja jos nema afinitete...

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Sport
29.10.2017 12:45:30   
IvanaSK RR
ME, sin je isao na karate, sportic... U vrticu. Fudbalom je opcinjen. Ali bi on i na rukomet, vaterpolo.. On bi sve sportove. I da imam novca ne bih ga upisala na sve.
Odvedes dete na neki sport, proba i vidi da li mu se svidja. Sve skolice sada daju prve dve nedelje besplatno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Sport
24.2.2018 22:50:09   
Misha i Ljisha
Dunja trenira hokej i balet. I imamo prvu hokejasku utakmicu naredni vikend. Pita me : Mama sta je to utakNica user posted image , ajao bice veselo ahah...Rekla sam joj da su ona i njeni drugari crveni i da plavima treba da da gol user posted image . Kazu da su malci jako smesni tako da jedva svi cekamo da ih vidimo hihih..samo da sami sebi ne daju golove.

Nego ja ustvari htedoh da napisem nesto o drugarima na hokeju. Iako ih vidja samo na treningu i ono 15 min pre i posle dok se obuku u opremu, jako se lepo druze i zovemo se na rodjendane i druzenja i shvatih da joj je do njih mnogo vise stalo nego npr do drugara iz vrtica. Kaze mm i njemu isto dok je trenirao kik boks, drugare koje je tamo stekao su i dalje drugovi na koje moje da se osloni, i prijateljstvo steceno na nekom sportu kaze traje dozivotno.Nisam to tako posmatrala jer valjda ja nisam trenirala nista.

Da li i vasi malisani vole svoje drugare sa sportova vise nego ove vrticke? user posted image Mi smoeto veceras bili sa nasih cak 4 druga sa hokeja i oni se tako lepo slazu da je prosto za nepoverovati. A i zvali smo ih na rodjendan i oni nas.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Sport
24.2.2018 22:52:17   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja i beban idemo na zimu na vežbe u bazenu za mame i bebeuser posted image



Nas dve smo isle 3 puta ali je bebi voda bila hladna.Stalno je vikala brr brr pa smo odustale.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Sport
5.3.2018 7:30:53   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Cvetic17

Videti koliko dete zeli i moze, truditi se da se ne preoptereti ali opet i da ne bude previse zaludno. Pratiti decje afinitete i nema problema.


user posted image

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Sport
5.3.2018 10:37:32   
mama Jo
Mali smo jos, svaki sportic je od 3 godine, ali organizujeno razne sportske aktivnosti u stanu a posebno u dvoristu kad odemo kod bake i deke 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Sport
25.4.2018 17:48:17   
dunja RR
Mi idemo u Bushido i jako sam zadovoljna kako rade sa decom. Evo upravo ga cekam ispred. Mislim da imaju opciju i za mkadju decu od tri godine, mi smo sa 3 krenuli.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Sport
26.4.2018 11:53:43   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Peace*

Luka i dalje fudbal (napravio je pauzu tokom avgusta), a Marko je od avgusta krenuo na tenis.
Išao je na nekoliko individualnih treninga da se sustigne sa grupicom, pa su sada njih 5oro na treningu. Koncentracija mu traje oko 30 min a trening 60min, pa eto... tako izgledaju treninzi. user posted image


Au, pa nisam ažurirala. user posted image

Luka je batalio fudbal, trenira rukomet, igra za ligu petaka u školi, i zadovoljan je.
Marko batalio tenis, krenuo na džudo još u oktobru, baš je dobar, sad će polaganje za žuti pojas u junu.
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Sport
26.4.2018 13:10:15   
Ana RR
Bravo za dečake, Peace user posted image

Moje dete je skoro krenulo na taekwondo. Dugo smo se premišljali da li da ga upišemo pošto ni mm ni ja nismo ljubitelji takvih sportova i borilačkih veština, ali pošto oni uglavnom rade vežbe istezanja, koordinacije itd a tek nešto malo uče određene pokrete, onda smo prelomili. Mm poznaje trenera (koji je inače bio kondicioni trener Milice Mandić) i on sam je rekao da je ovo više bazični sport i da su još mali za pravi taekwondo, tako da je za sada ok. Treba da odradimo sistematski, nismo još uvek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Sport
27.4.2018 0:18:30   
gagana83
Tekvondo je meni najlepsi borilacki sport. Mozda i jedini koji mi svidja.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here