|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 17:10:28   
mati
"Cika Mica". Mata kad je bio manji kad god bi mu neko rekao "ma ko te sisa", on "Cika Mica"...
A sad ga sisa mm masinicom. Ali imamo ceo ritual oko tog sisanja.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 17:13:04   
Žapkić
Ja Tinu nisam još šišala. Doduše, jesam joj jednom sama malo podkratila krajeve, da ne cvetaju. Moraću ponovo ovih dana. Ima kosicu do guze i baš bi mi bilo zao da joj ošišam loknice.


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2014 12:29:56   
Klarita

IZVORNA PORUKA: mati

"Cika Mica". Mata kad je bio manji kad god bi mu neko rekao "ma ko te sisa", on "Cika Mica"...
A sad ga sisa mm masinicom. Ali imamo ceo ritual oko tog sisanja.




Mati, user posted image

Moj frizer. Sisala sam je prvi put, onako pravo, kod neke "decije" frizerke u Le user posted image Boze me sacuvaj i zene i salona. Osisala je na paz, bila je bas slatka, ali nismo se tako dogovorile bileuser posted image Onda sam je sledeci put vodila kod svog frizera i samojoj je skratio krajeve. Zanimala se onim stocicem na tockice i redjala paiplotne, a on klecao oko nje. Sad stalno prica o cika Bobanu, tj kad god se igramo frizera, ona je "cika Boban"user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2014 13:25:29   
mali_mis
Moja mama, ispraksala se na svojoj mami i mom bratu, pa sad A. osisa samo siske.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2014 13:49:10   
Wannajah
JA! I to bolje od bilo kog frizera kod kog sam ga vodila. Nikada nisam bila zadovoljna. Uvek je izasao iz salona kao da su ga gadjali makazama sa dva metra. Sad je super a jos i ustedim koji dinar. :)

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2014 14:03:51   
Figaro88
Andrea se od pocetka sisa kod moje frizerke,tamo je opustena,bude mirna kao bubica a voli da se sredjuje tako da smo redovni.Jedino sto je cena za njeno sisanje 500 din,a to mi je malo previse za dete....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2014 16:12:07   
Ana RR
U salonu Čuperak user posted image baš jutros smo bili, uvek ga lepo ošiša, žena je iskusna, brza, vešta, ma svaka joj čast. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ko vam šiša dete?
7.7.2014 16:53:21   
branki*
ja upravo osisah bozidarauser posted image .dok spava.prvo jednu stranu,a kad se okrenuo i drugu.prvi put je sisan u martu,moja komsinica,a sad ja.cekam kad ustane da ga istusiram i vidim ,ali mislim da je superuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ko vam šiša dete?
8.7.2014 11:16:00   
vonavoj
Joj,ja imam muku sa mojom cerkom! Ima dugu kosu,koju sada vezujem,ali se dvoumim da li da je sisam..jako se znoji,nocu pogotovo! Osisala bi je kao sto ja imam friz,malo visi paz..ali se bojim da ce mi urlati tamo!! Kad joj se pere kosa,to je kao da se kolje...kad joj padne mokra kosa na rame..aaaaaaauser posted image user posted image ..Kako da je ubedim!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ko vam šiša dete?
6.3.2015 15:55:45   
mila83
Frizer,oduvek.Mima i ja idemo kod teta Natalije user posted image a tata i bata kod cika Brice user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ko vam šiša dete?
6.3.2015 15:57:06   
nikiteki
posto sam ja frizer sisam ih ja

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:35:28   
Linonina
Има ли неко препоруку за фризера који зна лепо и темељно да ошиша тзв буби или боби фризуру?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:38:08   
Anarunika
Prvi post na ovoj stranici je napisan pre tačno godinu dana user posted image

Naše klince šiša mm a retko kad i ja.Kod frizera smo bili 2 puta u životu. A onda smo kupili mašinicu i rešili se muka.

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:42:13   
Bibilib
Sisaju se kod frizera,jednom sam ja pokusala marka ali nije bio miran pa je ispala frizura cuvaj boze....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:45:38   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Sisaju se kod frizera,jednom sam ja pokusala marka ali nije bio miran pa je ispala frizura cuvaj boze....user posted image
[/quote

Što se frizura tiče bilo je tu svega i svačega user posted image Ali deca su to, a i kosa za čas poraste makar dečacima .

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:57:19   
Bibilib
Psa mi smo pre nedelju dana sisali mladjeg na 0 a vec mu je poraslauser posted image user posted image sada je ono kao kad iznikne travica svuda isto....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2015 18:57:27   
amdn
mi smo pokusali kod frizera par puta, ali na kraju smo kupili masinicu pa sad ja sisam i klinca i muza.
Izvezbah se nekako, dobro ispadne, mada cim pocnem on me pita mama jel gotovo:)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ko vam šiša dete?
9.5.2015 12:58:53   
Anarunika
Hihihi nestrpljivci jedni svi su isti. I ja šišam mm i najbolje ga ošišam user posted image
Bibilib ja najviše volim kada im kosica tek malo poraste pa onda sve prelazim rukom preko nje. Kao neki tepih je pogotovo kod Akija, jer mu je baš gusta kosa.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ko vam šiša dete?
10.7.2015 19:35:30   
vikiveki
Uspela sam da nađem temu...ja šišam sve osim mene i ćerke,znači šišam dva sina i mm,i za sada nema pritužbiuser posted image Počela sam ja da ih šišam jer me bilo sramota koliko se ovaj mlađi drao svaki put kada smo išli kod frizera,kući ne pusti ni glasa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ko vam šiša dete?
10.7.2015 19:39:03   
veselicaa
Bravo za tebe kad smes,ja mom ne smem mom muzu ni trimerom vrat da sredim.Dete vec nikako ne bih smela da sisam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ko vam šiša dete?
10.7.2015 19:46:30   
vikiveki
Veselice frka mi je bila samo kad sam šišala muža prvi put u životu,šišam ih mašinicom pa i nije nešto teško,a uštedim sebi živce što se tiče ovog malog i njegovog dranja kod frizera

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ko vam šiša dete?
10.7.2015 21:35:12   
Bibilib
Marko se danas sisao i dobio je neku novu frizuricu,ne znam kako se zove ali mu je lepo,lepo mu stojiuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ko vam šiša dete?
11.7.2015 1:25:29   
choopa choops
Nekad kod frizera, nekad ja doma. Mašinicom naravno. (A ponekad šišam i svekrvino dete user posted image iliti moga muža user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ko vam šiša dete?
11.7.2015 1:27:37   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: choopa choops

(A ponekad šišam i svekrvino dete user posted image iliti moga muža user posted image )

Cesce da pises po rr user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ko vam šiša dete?
12.7.2015 9:44:05   
mila83

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nekad kod frizera, nekad ja doma. Mašinicom naravno. (A ponekad šišam i svekrvino dete user posted image iliti moga muža user posted image )


user posted image

Kod mene oduvek frizer.Mima i ja imamo svoj ritual kod nase frizerke,dok nasi momci idu kod posebnog cike na sisanje. D je imao faze,prvo je voleo da se sisa,pa neko vreme je bilo urlanja i drzanja kod frizera da se uopste moze osisati,a sada je opet sve ok.Prosla faza ludovanjauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here