|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2017 17:12:57   
dddaca
Emice ni ja ne kazem da moze ne znam koliko da se zaradi, svi koji popunjavaju ankete znaju da to ide dosta sporo i da nije neki dodatni posao u pravom smislu reci gde ti mozes da ocekujes veliku zaradu, ali zasto da ne iskoristim mogucnost da uzmem s'' vremena na vreme po neki dinar, ako vec moze da kapne. Uvece kad dete stavim da spava i nesto gledam na tv, zasto ne bih u pauzi za reklame popunila anketu. Ja to tako gledam. Evo danas mi je leglo 1500 din od jednog panela, od drugog sam vec dva puta dobila vaucere od po 600 din za kupovinu u Liliju, od treceg sam dobila dopunu za telefon i na njemu imam jos neke neiskoriscene poene. Naravno, ima i onih kod kojih za ne znam koliko godina jos nisam presla prag za nagradjivanje i od kojih stigne anketa jednom u 6 meseci, verovatno na isti i mislimo. Marketagent, je l'' da?

Edit: Evo sad sam i kod njih proverila imam 1680 poena, odnosno 18.84 usd za sve vreme od kad sam registrovana. Kod njih sam se registrovala bas odavno i nisam novac podizala zato sto se nude dve opcije skrill i pay pal, sto mi u ovom momentu ne odgovara.

< Poruku je uredio dddaca -- 14.6.2017 17:23:00 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2017 18:11:04   
emicaa
Ne ja sam ovd neke ispunjavala i nisam uopste zadovoljna bila.I dobijala sm amkete jednom mjesecno samo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2017 18:19:01   
dddaca
Pa da, na ucestalost slanja ne mozes da utices. Ni meni ne stizu bas cesto. Nekad to bude dva tri puta u toku meseca, a nekad ne bude ni po nekoliko meseci. Zato i kazem da ovo ne gledam kao neki dodatni posao nego cisto kao priliku da iskoristim da nesto kapne sa strane kad mi se vec nudi mogucnost :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2017 11:04:03   
nata11
Ja registrovana na tim anketama 1,5 god i imam oko 1250 poena a da bih osvojila neku pretplatu na casopis treba mi 2500 tako da bas bas sporo ide. A skoro sam videla na nekom od tih sajtova da cak poeni i zastarevaju..

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2017 12:52:57   
mama Jo
Sto se tice tih anketa i ja imam isto iskustvo. Vec vise od 1,5 dana sam aktivna, i jos uvek nikakva nagrada... a ankete vam stizu kad vam oni posalju, to nije toliko cesto, a cak i kad posalju imate prvo nekoliko pitanja da odgovorite da bi uopste moglinda ucestvujete u anketi za bodove... posle davabja tih odgovora, meni se desavalo, da mi napisu- zao nam ali ne spadate u grupu ljudi za ovo istrazivanje...
Ne znam nikoga ko je uspeo da zameni poene za nesto... tako da mislim da te ankete bas i nisu sjajne...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2017 13:32:18   
Duškić
Meni bi ovo prijalo, ali nisam imala.prilike

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2017 14:37:50   
vocicana
Ja sam se uclanila, ali anketa jos nije stigla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2017 18:49:43   
dddaca
Voci izgleda da je bila slucajnost da su mi stigle tri ankete za redom. Izvinjavam se ako sam nekoga navela da misli da se od ovoga moze lako zaraditi. Mislim da sam cak i pisala da nije tako, vec da ovo dodje onako, usputno, da kapne neki dinar sa strane. Sto se mene tice, na jednom sajtu sam dobila dopunu za telefon u vrednosti od 1000 din, i imam jos poena koje mogu da unovcim, ali iskreno ne znam da li da uzimam dopunu koja mi ne treba ili pretplatu na neki casopis koji me takodje ne zanima, i tako vreme prolazi i da, zastarice mi 200 poena do kraja ovog meseca ako ih ne iskoristim. Na drugom sajtu sam vec nekoliko puta unovcila po 1500 din, ali ne mogu sa sigurnoscu da kazem u kom vremenskom periodu. Sa tog istog sajta su mi u poslednjih deset dana stigle tri ankete posle ko zna koliko vremena. Na zalost samo jednu sam odradila, kod ostale dve nisam bila u odgovarajucoj ciljnoj grupi. Da ide sporo, ide, ali kad se poeni sakupe, dobro dodje kes... Na trecem sajtu sam mozda za najkrace vreme uspela da dobijem vec nekoliko vaucera od po 600 din koje sam koristila u Liliju. Opet, ima sajtova gde sam se registrovala i gde jos uvek nisam ostvarila nikakvu zaradu.
Eto, to su moja iskustva, pa ako je nekome interesantno poslacu mu referal link, ako nije opet ok. U svakom slucaju, jos jednom naglasavam, nije ovo mogucnost da se ostvari neka velika zarada, ali onako usput, sto da ne. Ako provedem sat vremena dnevno ispred racunara, zasto da ne odvojim 10-15 minuta za anketu s vremena na vreme. Pa nek je i isplata jednom godisnje u najgorem slucaju, meni ne smeta jer ovo i ne smatram izvorom zarade

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.7.2017 14:28:55   
Zebra_
Triglav media posao online je prevara, nemojte da nasedate na to, ja i jos dosta njih smo prevareni, nude kao 400-500 evra radimo mesec dana i kada dodje dan za isplatu samo se ne javljaju i blokiraju, nemojte da nasedate na to kao sto smo mi naseli i bili prevareni !!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.7.2017 21:28:37   
Duškić
E pa straso sta se radi.. Svud samo neke prevare.

(odgovor članu Zebra_)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.10.2017 11:17:19   
nata11
Jel ko radi kao virtual assistent?

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.10.2017 11:53:12   
Ana RR
Nato, ja pokušavam već neko vreme da se aktiviram. Drugarica je skoro počela i odlično joj ide.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.10.2017 12:01:01   
nata11
Ajde molim te javni mi preko pp na kojim sajtovima si registrovana. Ja sam toliko vremena izgubila na registraciju i vecina sajtova koje imam ne podrzava moj zip code tj. za podrucje amerike je.
Pocela sam da vezbam brzinu kucanja (mada mi to i ide u okviru redovog posla ). Radila bih vecinom Excel,Word,PDF.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.10.2017 13:11:07   
Ana RR
Nato, trenutno sam samo na upwork.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.10.2017 15:36:58   
dddaca
Sta radi virtual asistent? Koji nivo znanja engleskog jezika je za to potreban?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.10.2017 11:04:00   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nato, trenutno sam samo na upwork.


I ja sma se tu registorvala. Jesi odradila vec neki posao?

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.10.2017 12:01:06   
Cvetic17
Trudim se da radim od kuce kada to mogu ali prosto je drugacije iz kancelarije. Imam svoj mir. Ako ostanem kod kuce da pomognem zeni oko bebe, svede se na to da niti ja uradim sta niti se ona opusti i manje radi, nego mora i oko mene i oko kcerke, pa mi cesto puta kaze - Ajde, idi na posao :D

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.12.2017 12:53:05   
Idjosko
Reklamiranje nije dozvoljeno. Ukoliko zelite da se reklamirate obratite se marketingu.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.12.2017 12:58:34 >

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.12.2017 18:20:15   
Srecko47E
Probala sam par poslova preko interneta u smislu kliktanja.
Po meni je bilo gubljenje vremena ker bas nista zaradila nisam

(odgovor članu Idjosko)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 6:27:37   
Duškić
Ja sve kao hocu nesto od kuce da odradim ali nista od toga.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 7:31:32   
Misha i Ljisha
Ja gledam sad dodatno da nadjem jos nesto od kuce. Ovi moji Malezijci su nesto zakazali. To mi je onako bilo malo dodatno prepodne pored mog posla sa sefom iz amerike. A bas nam nesto fali novaca. PRijavila sam se na par poslova kod nas na sajtovima, a planiram i neke part time na upworku. Videcemo. Treba mi nesto do 3h na dan jos dok mi je dete u vrticu. za npr 50 usd nedeljno dodatno i bice mi sasvim ok. Januar nam uvek u stisci kao najgori mesec a moj sef bas ovog meseca nesto zakazao i kasni mi sa iisplatama.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 10:58:48   
MamaNecaVo
Koji su to poslovi od kuce?Ja pojma nemam za to.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 13:21:51   
Ana RR
Imaš razne sajtove (najveći i najpopularniji je upwork, ali nije jedini) gde možeš naći online poslove, ukoliko naravno pronalaziš sebe u tim poslovima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 14:02:38   
Mala Elena
A mora li se raditi na engleskom ili ne?
Mozda bih uspela par sati dnevno kada budu u vrticu ali nisam upoznata kako to funkcionise, koliko dugo se radi, kako ide isplata itd...? I kakvi su poslovi u pitanju?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 14:04:12   
Misha i Ljisha
Ima i na infostudu oglasa za rad od kuce. U principu su to uglavnom strane kompanije pa jeste neki strani jezik obavezan ali desi se evo bas na oglas na koji sam se prijavila da moze i na srpskom.

Ja inace volim valjda oglase da gledam bez obzira da li imam posao ili ne user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Da li vam se sviđa ime
lelaigor

Miona?

da (39%)

ne (61%)


Ukupan broj glasova: 761

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here