|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 8:30:48   
Misha i Ljisha
E super pisem ti u pp broj. Neka me kontaktira sto pre, ako mi se ne javi do podneva posao propada. Jako mi je hitno user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 8:33:02   
vocicana
Nista ne brini, evo angazovala sam pola Bg-a da se javi sto pre. Zove te

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 8:36:16   
Misha i Ljisha
super hvala hvala user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 9:41:09   
Sanjalicaaa
Moja drugarica nije zainteresovana. Šta znam, ja bih radila to. Ako vam zatreba španski vi javite. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 9:57:22   
Misha i Ljisha
Javljamo, francuski za sad i arapski ako ustreba spanski odmah kacim ovde bez brigeuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.9.2016 10:07:41   
emicaa
Ljisho ja se javljam kad bude njemački user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 5.9.2016 10:08:47 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.9.2016 15:08:12   
Misha i Ljisha
Sanjaliceeeee imas pp. Javi seeee

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.9.2016 15:52:47   
zena201
Pozdrav! Ja sam ovde nova. Procitala sam na prethodnoj strani da ste pisali o intervjuu za posao, pa da vas i ja pitam :). Da li neko zna kako izgledaju Upwork intervjui za posao, koja pitanja postavljaju, koliko traju, je li neophodna kamera i moram li da budem u poslovnom outfitu ? Cisto da se pripremim. Inace ja radim mikrozadatke preko interneta vec godinu dana i nije lose. Ako je neko zainteresovan mogu da objasnim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
23.10.2016 17:12:54   
Dejans
Ja imam prijateljice koje rade od kuće preko interneta i kažu da su zadovoljne sa dopunom kućnog budžeta. Mislim da se radi o prodaji nekih proizvoda preko interneta za proviziju. Ako ste zainteresovani mogu da se raspitam o čemu se radi. Kontaktirajte me ovde ili na ovoj e-mail adresi


< Poruku je uredio branki RR -- 2.11.2016 20:48:09 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 20:42:17   
farisparadox
Pozdrav,

zanimljiva je diskusiija i dosta sličnih sam doživo. Prijatelj se odlučio pokrenuti biznis, i dobro su stvari ispale.

U pitanju je digitalna marketing agencija i pokrenuli su čak besplatnu edukaciju za šire skupine.

Više info možete vidjeti na :zabranjeno reklamiranje!obratite se marketingu RR!

Pozz

< Poruku je uredio branki RR -- 2.11.2016 20:44:00 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 20:46:36   
emicaa
Faris nebi bilo lose da procitas pravilnik prvo uslovi koristenja portala

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu farisparadox)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 20:49:38   
Animsaj9
Emice nije on dosao da cita pravilnik , vidis da se reklamira na svakoj straniuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 20:53:12   
farisparadox
Ako može ostati kao podrška mladoj ekipi koja koristi taktiku Back-linkanja

Da nam se stranica bolje pozicionira na pretraživaču za navede ključne riječi :D

Vrijedilo je pokušati, ukoliko smeta, molim ne stručavajte se da izbrišete.

Pozdrav iz Sarajeva :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 21:10:27   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Emice nije on dosao da cita pravilnik , vidis da se reklamira na svakoj straniuser posted image

Anim moje je da opomenem user posted image
a ovo mi dobro dodje da se ucim user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 2.11.2016 21:45:33 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 21:31:33   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ljisho ja se javljam kad bude njemački user posted image

eeeee Danas sam videla oglas na nemackom za rad od kuce. Na infostudu. Hoces da procesljam opet da ga nadjem pa ti ga prosledim????

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 21:34:10   
emicaa
ajd posalji mi ali nista ne obecavam jer u decembru pocinjem radit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 21:44:45   
Misha i Ljisha
Ma nije to preko moje firme. Ja danas nesto gledala oglase pa naislauser posted image sad cu bas potraziti pa ti saljem link u inbox

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.11.2016 21:59:45   
Misha i Ljisha
Inace cuh za onaj SFI i komsinica radi za njih (pretpostavljam i gospodin iznad) i u principu kaze ima zaradu ali nakon pola godine npr je pocela kao da zaradjuje. Nije MLM fora ali je slicno. Mislim da se najvise isplati tako nesto mamama koje prodaju npr svoje rucne radove pa tamo mogu da ih plasiraju i sl.

Takodje data entry moze da se nadje. Znaci prosto ubacivanje podataka u excel tabele npr. To je onako nije placeno bog zna kolko ali je recimo neki dodatni iznos.

Ko god prica neki jezik mislim da moze da nadje posao u customer service varijantama. Samo treba uzeti telefon i okretati strane kompanije i nuditi svoje usluge :D

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.11.2016 16:07:24   
choopa choops
MiLJ može i meni taj za njemački da vidim? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
20.12.2016 22:43:31   
adelle
slazem se s tobom Misha user posted image

_____________________________

Obećanja su poput bebe koja plače u pozorištu – o njima se odmah treba pobrinuti.


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.1.2017 23:19:57   
FENIX1
Evo drage moje..procitajte blog u prilogu..sve je lijepo objasnjeno..skoro pa idealan posao za mame,buduce mame i one koje se bore da postanu mame,domacice ili vec sve nas koje smo na neki nacin primorane biti kod kuce..procitajte..

http://izgradisvojustabilnost.blogspot.ba/2017/01/li-ste-otvoreni.html

(odgovor članu adelle)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
16.1.2017 13:18:08   
Pappa.D
Ma jeste, kako da ne, zaradiće mame na ovakav način, bez truda. Ne nasedajte na ovakve stvari.

(odgovor članu FENIX1)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.3.2017 14:30:45   
aleksandar86
Evo mog iskustva. Prijavio se preko linka koji sam nasao trazeci posao od kuce. Sajt se bavi nekom vrstom internet marketinga, napravljen je u sustini za americko trziste ali uglavnom rade ljudi iz ex-yu, indijci i ostala svetska sirotinja, iz prostog razloga sto je amerikancima 7-10 dolara kolika je moja prosecna dnevna zarada mizerija i uopste se ne bave time. Potrebno vam je poznavanje engleskog jezika, ali ne neki napredni nivo, vec jednostavno da umete da procitate uputstvo kako se odredjeni zadatak radi, mada dosta ljudi koristi google translate, i nemaju problema.Zadaci su tipa prepisi ovo, nadji u internet pretrazi ono itd. Dugo sam se i ja pitao zasto bi neko meni placao za te gluposti ali valjda je nekim sajtovima vazan dnevni saobracaj na njihovom sajtu i prosto su ukapirali da imaju racuna da nama to plate. Ako se prijavite sa linka koji ostavljam na dnu, mene ce sajt na kome radim da nagradi nekim procentom od vase buduce zarade, a vi zauzvrat od mene imate podrsku u svakom pogledu, . I na kraju verovatno vas interesuje koliko moze da se zaradi. Pa, u prvih mesec, dva ne puno, jer ce sve to da vam bude novo ali vremenom se uhodate i dodjete do cifre od 200-250$ mesecno za nekih 8-10 sati na dan, sto je plata kod ovih nasih domacih prevaranata, a ovde radite kad hocete.

a ovo je link preko kojeg se registrujete:reklamiranje je zabranjeno,za reklame se obratite marketingu rr

< Poruku je uredio emicaa RR -- 1.3.2017 15:23:41 >

(odgovor članu Pappa.D)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2017 15:27:07   
dddaca
Mislim da sam vec pisala o anketama koje radim preko odredjenih sajtova. Nedavno sam se registrovala na jos jednom od njih. Ne bih sad ovde postavljala linkove, ali drage moje dRRugarice, ako ste zainteresovane pisite mi na pp i saljem vam referal link.

(odgovor članu aleksandar86)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.6.2017 16:49:02   
emicaa
Ja sam misljenja da ispunjavanje tih anketa ne donosi nikakvu zaradu.Ja sam bila pocela i odustala.Za svo to vrijeme sto sam ispinjavala sam dobila mnje od 5 eura

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here