|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 14:13:33   
MamaNecaVo
Hvala zene..
Bas cu da isztazim o tome.Ne zvuci lose.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.1.2018 23:55:13   
dddaca
Ljisho koji ti je to oglas na srpskom? meni je promakao. Imace, na upworku bidujem povremeno, ali nikako da dobijem posao. Pitam se kako da dobijem bar jednu pozitivnu ocenu?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 14:43:27   
goca011
Jedan od poslova online moze da bude testiranje mobilnih aplikacija kao obican korisnik. Jednostavno instaliras, napises review i budes placena za to. Ja to radim vec 4 meseca. Ukoliko te bude interesovalo mogu ti poslati link. Od preduslova moras znati engleski zbog pisanja review-a kao i osnovno znanje sto se tice koriscenja aplikacija. Pozz

< Poruku je uredio goca011 -- 1.2.2018 14:49:21 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 14:59:43   
mama Jo
To zvuci veoma interesantno... Goco ako mozes neki info vise i meni u pp, i hvala unapred 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu goca011)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 21:20:49   
Misha i Ljisha
ja rekoh ajd malo da se aktiviram na upworku, i juce sam poslala par proposals, i evo cini mi se dobih posao user posted image . Obavile smo jedan deo intervjua cekam drugi deo e sad... ako mi se poklapa sa poslom za sefa...Nema sanse da cu da radim za nju.Ako mogu kad god u toku dana kad imam vremena onda hocu user posted image .


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 21:35:12   
Ana RR
Ja sam morala da otvorim novi profil, stari mi suspendovali user posted image malo sam se razbacivala sa Connects a vidim da su u poslednje vreme gomilu ljudi suspendovali zbog toga. Rešili da naprave čistku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 22:30:17   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam morala da otvorim novi profil, stari mi suspendovali user posted image malo sam se razbacivala sa Connects a vidim da su u poslednje vreme gomilu ljudi suspendovali zbog toga. Rešili da naprave čistku.

zasto su ti suspendovali?
Ja evo saljem toj neke info, pricam sa klijentima i sa sefom. Nekako mi frka da me sef ne "uhvati"user posted image kao da mu radim iza ledja tako se osecam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:06:39   
Ana RR
Pa navodno sam imala previše poslatih proposal-a user posted image Čitam posle na fb (na upwork srbija) kako su mnogima to uradili, nekima zbog navodno previše proposal-a a nekima zbog premalo. Glupost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:09:32   
Misha i Ljisha
user posted image pa ja juce poslala 12. Samo juce. I evo sa zenom sam na skajpu. cekam je da se vrati sa nekog sastanka ali otprilike i got the job, samo jos ja da vidim da li mi se svidja job user posted image

Posao personal assistantt, ali je part time i flexible je. Pa se nadam da cu se uskladiti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:20:45   
isidora88
Bravo ljiso. Meni je to sve kao naucna fantastika, uopste mi nije jasno sta vi sada tu raditeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:28:54   
Ana RR
Pa to ti kažem, nešto su prolupali. Možda nasumično to rade, pojma nemam. Uglavnom, sad imam novi nalog, sa devojačkim prezimenom user posted image

Isi, ima zaista raznih poslova. A sada se skoro sve može raditi od kuće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:30:47   
dddaca
Eeee Ljiso, super. Navijamo da dobijes posao user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:36:06   
Misha i Ljisha
Ddaco malo sam se aktivirala zbog tebeuser posted image . Ti si mi sad bila motivacija. U principu meni su super one time poslovi data entry, search leads, translation i tako to ali sam se eto prijavila i na ovaj part time kao personal assistant. Mislim tehnicki sam ja svom sefu personal assistant vev dve godine nije da nemam iskustvauser posted image .

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:36:29   
isidora88
A za kakve poslove vi konkurisete, sta konkretno radite?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.2.2018 23:40:51   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: isidora88

A za kakve poslove vi konkuriset_e, sta konkretno radite?

E pa sad bas napisah. Unosenje podataka u excel tabele, trazenje kontakata i informacija o ljudima preko sajtova i unosenje tih podataka u tabelu, pa licni virtualni asistent,odrzavas nekom fb twitter i sl, azuriras mu sastanke u kalendaru i td i td. Ima svasta. Prevodi sa jednog jezika na drugi. Ma svasta webdizajn fotosop

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.2.2018 23:41:17 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 0:07:42   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ddaco malo sam se aktivirala zbog tebeuser posted image .


Ti si se zbog mene aktivirala i pre nego sto si se registrovala tamo user posted image
Moram svima da kazem. Nasa divna Ljisa mi je pomogla da dobijem prvu ocenu na Upworku user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 0:51:11   
isidora88
Super kad se snalazite u tome, meni to zvuci mnogo komplikovanouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 2:15:40   
choopa choops
Ja bih sve dala da radim od kuće hahaha. Ali nemam sansi.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 7:08:02   
Duškić
I ja bih od kuce, ali se ne snalazim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 7:45:18   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dddaca

Moram svima da kazem. Nasa divna Ljisa mi je pomogla da dobijem prvu ocenu na Upworku user posted image

user posted image ma malo sam ti pomogla, mogla si ti to sve i sama samo ti je trebala moralna podrska user posted image

Duskic sta si ti po struci? Mislim da ne skodi nikad registrovati se na takve sajtove. Ja sam se registrovala jos pre godinu dana, par puta sam slala proposals, al sam evo prekjuce bas za ozbiljno, poslala 12 komada odjednom. I evo izgleda da hoce zena da radim za nju.

Ddaco na infostudu ima par oglasa za rad od kuce. Ukucaj u pretragu izacice ti. Ima kao dispecar vozila u programu limoanywhere (jednostavan da ne moz biti jednostavniji) i

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 9:09:53   
dddaca
Sve jedno, i moralna podrska znaci 😘

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 9:33:30   
Ana RR
Bravo daco user posted image Ljišo, kad već tako deliš ocene udeli i meni jednu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 9:34:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bravo daco user posted image Ljišo, kad već tako deliš ocene udeli i meni jednu user posted image

ehhehe ne delim JA ocene,ona je dobila ocenu hihih od poslodavca. five star ehehe ja sam samo malo pripomogla, malcice.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 10:20:20   
isidora88
Bravo daccouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 10:41:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bravo daco user posted image Ljišo, kad već tako deliš ocene udeli i meni jednu user posted image

ehhehe ne delim JA ocene,ona je dobila ocenu hihih od poslodavca. five star ehehe ja sam samo malo pripomogla, malcice.


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here