|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 18:42:09   
dddaca
Pa sta cu kad me je zarazila sa kriptovalutama proslog meseca, a ja prihvatila da prevodim web sajt na tu temu. Bilo je tu par termina za koje stvarno nisam imala pojma ni sta znace, ni kako da ih prevedem. Ko ce drugi da zna sta je hashrate nego Ljisa? user posted image

Ana, pa kako sad radis? Sve ispocetka? Pitam zbog prethodnih ocena. Sad moras da juris rising talent, pa review... Cini mi se da je najteze naci posao dok ne dobijes prvih 5 zvezdica.
Meni su od kako sam dobila dobar review stigla 3 poziva, ali mi ne odgovaraju zbog nekih drugih obaveza koje sad imam.
Kako ide sa tim pozivima. Da li mogu da ih odbijem? Da li ce mi to uticati na neki status na upworku i da li ce mi manje zbog toga u buduce slati ponude?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 18:48:54   
Ana RR
Daco, ispočetka ali nije strašno. Ja imam profil na upwork već par godina ali sam se tek od skoro angažovala.

Podesi na profilu dostupnost, stavi da si unavailable, mislim da tako nemaš problema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 18:56:33   
dddaca
vazi, hvala

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 22:22:45   
Misha i Ljisha
aaaa nece mi se ova amerikanka bas svideti user posted image mislim ok cekam je, rekla mi je da odradim neki search bez posebnih specifikacija. Sto ne volim takve ljude. Ako hoces asistenta onda valjda treba da ga uputis STA ti treba od njega, a niti je naglaseno u oglasu niti je ona rekla treba mi to i to. Uopstena informacija meni nista ne znaci.Cekam je da je pitam koliko sati na dan sta su moje obaveze i td. Ona kao da vec smatra da radim za nju kao da ja ne treba da odlucim da li cu ili necu user posted image .Ne kapiram, sta misle da smo ocajni? Tako sam vec jedne "odperjasila". Za 3 dolara na sat, da ne mrdnem od racunara i jos da me snimaju ispred kompa sa time doctorom.Mani me gari, ok da mi snimas ekran ali mene da snimas vala ne moze za 3 dolara na sat i jos tu da mi sprovodis torturu user posted image
I mom sefu gomilu puta kazem, ako zelis produktivnost moras sa mnom razgovarati user posted image NE mogu ja klijentu napamet reci da da mozemo mi to za vas a nemam pojma da li mozemo, znaci moraju "gazde" biti available bas zato sto se sve radi online user posted image da covek odlepi nekad na ove Amere.
I sad naravno imam dogovor sa sefom. Znaci cujemo se tad tacno u toliko sati svaki dan, kazes mi news i daily assignments, ja te podset_im sta treba da uradis ili ne uradis, pitam ako imam pitanja i to je to. BAr to ako ne mogu bas da te dobijem kad god imam neko pitanje. aaaaaaa sad se vec nerviram.



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 2.2.2018 22:24:45 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
2.2.2018 23:01:32   
Misha i Ljisha
Ha docekala sam je, pricale smo. Kaze ima good feeling about meuser posted image . U principu pristadoh da radim jer je fleksibilno radno vreme. Pritisnem pauzu kad hocu i to mi odgovara. U principu cu gledati da za nju radim prepodne a za mog sefa popodne. Super mmi je sto kod nje nemam veze sa klijentima pa ne moram uopste da budem dostupna tokom americkog radnog vremena.

Pa videcemo, potrudicu se da radim kao manijak. Treba nam novaca. Bas mi nesto stiska

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 0:18:10   
isidora88
Uspete li da zaradite neku ok sumu novca sa takvim poslovima ili je to vise kao dodatni prihod?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 0:29:13   
dddaca
Pa moze da se zaradi, zavisi kakav posao pogodis. Ja sam za prvi poslic zaradila neku smesnu cifru, ali u tom trenutku mi je bilo bitno da dobijem posao da bih dobila dobar review. E sad, kako ce dalje ici, ne znam. Data entry je rekla bih najlosije placen, ne znam. Ako znas veb programiranje, dizajn, SEO, to se lepo placa

Ana, moze li pomoc? Pre nekoliko dana(29.01.) sam zavrsila posao. Kad pogledam stanje, jos uvek mi stoji 0.00, a iznos koji je trebalo da zaradim je na pendingu (vidim da je kreirana faktura) Da li je to ok ili je trebalo jos nesto da kliknem. Stiglo mi je obavestenje od upworka da sam uspesno zavrsila posao

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 0:33:02   
Ana RR
Jel bio hourly posao? Čini mi se da se isplaćuje 10 dana od urađenog posla ali nemoj me držati za reč. Imaš lepu grupu na fb, upwork srbija, tu možeš puno toga saznati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 0:42:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Uspete li da zaradite neku ok sumu novca sa takvim poslovima ili je to vise kao dodatni prihod?

Pa zavisi kako koji posao. Kao sto rece ddaca sve oko IT i weba se placa ok. E sad ovo sam se prijavila za virtual assistant, a lagan je posao samo odradim search odredjenih ljudi i dobijam 3 usd na sat. Ima tu posla, vec mi poslala neke silne tabele, lupam kad bih radila 8 sati kao pravi posao pet dana u nedelji plata bi bila 480 dolara. Ja planiram da radim 4h na dan maksimalno jer za mog sefa koji mi placa vecu satnicu radim od 5 popodne do 23 uvece. Tako da ni ne bih da se zaglibim sa ovom na osam sati, mada ona mi je nesto jako entuzijasticna. Ne rekoh joj da sam trudna [sm=smiley36.gif. Ali znaci ona tehnicki trazi nekog na duze staze i ako ima posla moze lepo da se zaradi.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 0:46:30   
isidora88
Nije losa zarada, ali ja ne bih mogla samo takav posao da radim
Ja volim kontakt sa ljudima uzivo, mada kao dopunski posao uopste nije lose.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 15:27:36   
BubaBubica
Sad je i mene zainteresovalo, samo što je problem što ne znam engleski, znam onako površno ali ne toliko da komuniciram sa ljudima. user posted image ja znam da radim sa photoshopom, jel traže često kontakt i preko skajpa ili je većinom to preko poruka? Jer onda bi mogla da se snađem.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 16:45:47   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jel bio hourly posao? Čini mi se da se isplaćuje 10 dana od urađenog posla ali nemoj me držati za reč. Imaš lepu grupu na fb, upwork srbija, tu možeš puno toga saznati.

Hvala Ana, bas cu pogledati. Ne, bio je fixed price. Sad sam proverila, tek danas je proknjizeno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
3.2.2018 16:53:31   
isidora88
Dacco znaci legle prve pariceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.2.2018 22:30:42   
BubaBubica
Ušla sam u grupu na fb i istraživala po netu, možda ću da se upustim i ja u to. Kad krenem javljam se, do tad držim fige svima da uspete lepe parice da zaradite user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.2.2018 20:20:31   
Misha i Ljisha
Jaooo u sta se uglibljujem
jos jedni hoce da me zaposle i kazu jako su zadovoljni mojim radom, da radim umesto part time full time za njih. A i radim za ovu amerikanku i naravno za svog sefa.

Za ovu amerikanku kako ona tvrdi za nju radim 5 sati nedeljno (realno duplo vise, ali ona smatra da sve moze za pet sati sad je spustila loptu a vec sam htela da je oteram gde sunce ne sija).

Ja se isprajavljivala na razne poslove kao ludak hahah...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.2.2018 22:24:45   
Ana RR
Ljišo, ti si šou user posted image ja sam se stavila na unavailable jer ovo radim full time. Dosta mi je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.2.2018 22:32:40   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, ti si šou user posted image ja sam se stavila na unavailable jer ovo radim full time. Dosta mi je user posted image

Pa ja nisam stavila unavailable jer ova amerikanka rekla "ma sta to je 5 sati rada nedeljno" user posted image i ja kao nesto kalkulisem pa moze jos jedan part time lol.

Al nema veze. Meni odgovara da je fleksibilno radno vreme. Cim oni meni kazu od tad do tad se radi meni odmah vec mrsko user posted image jako sam razmazena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.2.2018 22:57:33   
Ana RR
Pa da, njima je to čas posla (što ga onda sami ne rade ako je tako haha) user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 19:22:37   
mama ivane
Drugarice imate li kakav posao da mi preporucite da mogu da radim pored dece kuci a da pritom pristojno zaradimuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 21:58:19   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama ivane

Drugarice imate li kakav posao da mi preporucite da mogu da radim pored dece kuci a da pritom pristojno zaradimuser posted image

To bih i ja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:00:05   
Misha i Ljisha
kolko dobro znate engleski? Kolka su deca? Mozete pricati na engleskom bez ometanja? Ili biste radje neke tabele radili?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:02:04   
Anck Su Nmaun
Ja nista ne nadjoh za sebe sve neke prevare

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:03:30   
mama Jo
Ja bih radije neku tabelu radila 😊
Poszo od male dece jos uvek ne mogu da pricam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:03:50   
IvanaSK RR
E mene koci sto ne znam sjajno engleskiuser posted image
Za decu mi nije problem. Sin je veliki, maca u vrticu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:24:45   
Misha i Ljisha
mama jo na upworku im gomila posla u smislu data entry.

Meni treba neko ko odlicno prica engleski, da ne kazem skoro bez naglaska. Ja ne mogu da radim full time za sefa jos uvek i ko zna kad cu moci pa mu trazim osobu za to.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here