|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
6.11.2017 10:45:02   
mama Jo
Sarav - ja isto tsko imam par nekih slika, secanja za koja ne znam da li su stvarna ili lazna, ali bar deluju kao prava, uverljiva, a iz ranog detinjstva su...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
6.11.2017 12:30:21   
Mala Elena
Imam neka secanja kad sam bila mala 4-5god pana dalje...setnje, igre...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
13.11.2017 0:36:59   
mama Jo
Secam se sa sam u jesnom periodu bila nevidjeno stidljiva....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
18.11.2017 0:36:13   
MamaNecaVo
Od neke cetvrte godine recimo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
18.11.2017 10:25:09   
mama Jo
Mozda kada bih bila na nekom relax day u vrhunskom hotelu da svi trce oko mene a ja da se posvetim razmisljanju, mozda bih se i setila najranijeg detinjstva... dok se oko mene sire razni mirisi etericnog ulja koji vracaju u proslost 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
18.11.2017 13:51:43   
MamaNecaVo
MJ moze biti.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
28.2.2018 10:58:34   
Anck Su Nmaun
Secam se stvari iz vrtica user posted image Predskolsko..a imam neka secanja iz stare kuce za koje nisam sigurna iz kog su vremena dal pre il posle.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
28.2.2018 11:00:06   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Imam neka secanja kad sam bila mala 4-5god pana dalje...setnje, igre...


I odlasci u predskolsko kada me sestra vodila a ja htela da dohvatim autobus koji prolazi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.3.2018 1:02:50   
Srecko47E
Uhh nekad se zapitam kako se toga i toga secam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 16:13:53   
MimaKos
5 godine kada je brat bio bebac

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 16:16:23   
mama Jo
Mozda bih se setila i neceg iz ranog detinjstva kad bih se malo posvetila tome

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 16:38:27   
Anck Su Nmaun
Secam se , imam par slika u glavi bas onako mali kad smo bili

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 17:07:16   
mama Jo
😊 volela bih bas da su i nas slikali i snimali kao mi sad nasu decu, zamislite sad da vidite npr sebe kako pricate sa 2 god.?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 17:10:11   
MimaKos
Nas je kuma snimala, imali su kameru pocetkom devedesetih, stvarno je predivno kad se to pogleda sad...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
2.5.2018 17:10:55   
mama Jo
Kako ne 😊
I presmesno sigurno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 12:37:01   
Olga75
Danas je Dan Republike, paznik koji je obeležio moje detinjstvo. Ne interesuje me sada ni politika niti bilo šta, samo moja sećanja. Te godine kad sam ja postala pionirka se rodio moj brat. Sećam se da sam naterala majku ( maminu mamu) da me obuče kako treba kad sam išla u porodilište da prvi put vidim brata. Znam da je mama plakala, pa nije me videla nedelju dana, jer tada nije moglo da se tako vide bebe i porodilje i bivalo se u bolnici po 10 dana. Ja sam tako ponosno išla i sećam se svojih crvenih čizmica na bele hulahopke.
Eto, bilo je to tako lepo vreme, detinjstvo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 13:24:10   
Ana RR
Eh, detinjstvo... bilo je prelepo dok se nisu ratovi desili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 13:38:35   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eh, detinjstvo... bilo je prelepo dok se nisu ratovi desili.

ovo sećanje je iz novembra 1982. pre svih tih velikih čuda user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 14:33:11   
jess021
Joj Ana meni je to vreme pre 90-tih kao neki drugi zivot, kao da to nisam ja. Najozbiljnije 😑

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 14:51:50   
bebilule
Ja se sjećam kada sam bila pionir, sjećam se društva iz ulice, škole... Sjećam se takmičenja Titovim stazama revolucije (sve o zasjedanjima AVNOJ-a sam do sada zaboravila). Naših porodičnih prijatelja, nekako su se ljudi više družili u kućama i stanovima. Putovanja na more bez klime i u nekom autu koje juri 60 na sat. Izleta vikendom na planine, Sarajevo je bar okruženo sa njima, sa termos bocom i sendvičima. Kad počnem da razmišljam o tome, sjetim se svašta nešto.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 15:08:20   
IvanaSK RR
Uf, nemoj Bebilule... Vrati me skroz u detinjstvo...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 15:14:12   
bebilule
Ivana, i mene nekako sjeta drma, zamisli onda kako je našim roditeljima bilo da se naviknu. Mi smo baš klinci bili.
A danas, ne vode se klinci na planine, kažu treba imati bar 100 KM u novčaniku, a ofirno je izvaditi sendviče iz ruksaka. E pa ja ga nosam sa nama u inat. Doduše nekad i nemam 100 KM. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 15:15:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Joj Ana meni je to vreme pre 90-tih kao neki drugi zivot, kao da to nisam ja. Najozbiljnije 😑


Verujem ti. Ja takav osećaj imam i za period posle srednje škole pa sve do pre 10ak godina. Kao da je sve to bilo u nekom drugom životu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.11.2018 15:32:45   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ivana, i mene nekako sjeta drma, zamisli onda kako je našim roditeljima bilo da se naviknu. Mi smo baš klinci bili.
A danas, ne vode se klinci na planine, kažu treba imati bar 100 KM u novčaniku, a ofirno je izvaditi sendviče iz ruksaka. E pa ja ga nosam sa nama u inat. Doduše nekad i nemam 100 KM. user posted image

Jeste, Bebilule, ali treba platiti i put do planine user posted image ja pakujem uvek sendvice..
Nas tata odveze na more i popodne dodje po nas.. Mama ponese paradajz i krastavac... Paradajz manje vise, al krastavac isecen uzduz na četiri dela, malo posoljen me toliko vrati u taj period da mi suze krenu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
18.7.2019 21:30:29   
MimaKos
Mozda 3, 4. godine.. sada mi se neke situacije vrate kada gledam svoju decu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here