|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebać - javi se!!!!!!1
3.7.2009 9:11:29   
mihi
Al je ljuta Bebać, ko da je našla dragog u krevetu sa dadiljom, ko Anđa Breda Pita. Šta li bi onda bilo sa Bebaćevim mužemuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bebać - javi se!!!!!!1
3.7.2009 9:12:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Al je ljuta Bebać, ko da je našla dragog u krevetu sa dadiljom, ko Anđa Breda Pita. Šta li bi onda bilo sa Bebaćevim mužemuser posted image .


Ovo ne smijem ni da zamišljam user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bebać - javi se!!!!!!1
3.7.2009 13:00:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

auuuuuuuuuuuuuuu......da to nisu bile kakve igrice za odrasle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a ja mislila Bebać trudna pa rekla Lu da nam kaže user posted image



I ja to pomislih na trenutak user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
13.7.2009 22:53:09   
Lu
Cure,prenosim vam pozdrave od bebaćuser posted image user posted image user posted image
Poželila vas je i nedostaje joj rr..ALI
sad je presretna kako nema neta i kaže da nema namjeru da ga ponovo uvodi još dugo jer je njen sexualni život dostigao vrhunacuser posted image user posted image
Pa eto sada...

P.S. ovo nije ništa protiv RRuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
13.7.2009 22:58:32   
Ana RR
heheh bravo bebać user posted image možda bude tu i jedna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
13.7.2009 23:01:04   
Sneža
Ako je seks u pitanju,opraštamo joj "nedostanak"user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
13.7.2009 23:03:01   
afrodita
IZVORNA PORUKA: lu

Cure,prenosim vam pozdrave od bebaćuser posted image user posted image user posted image
Poželila vas je i nedostaje joj rr..ALI
sad je presretna kako nema neta i kaže da nema namjeru da ga ponovo uvodi još dugo jer je njen sexualni život dostigao vrhunacuser posted image user posted image
Pa eto sada...

P.S. ovo nije ništa protiv RRuser posted image


pametna zenauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
13.7.2009 23:15:14   
Lu
Danas smo šompingirale ja i ona...opetuser posted image
Noge su mi otpale djecu vodile,pa Roko neće da hoda a njegova pametna mama zaboravila kolicauser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
5.8.2009 23:17:08   
Lu
Cure pozdravlja vas bebać SVEuser posted image
Sergej joj je prvi put dobio temperaturu pa joj frka,ujeo ga pauk i od toga dobio T.
Mogu misliti kako se uplašila,odmah se sjetim sebe i prve Rokove temperatureuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
5.8.2009 23:20:59   
eugenija
Lu, pozdravi i ti Bebać, nadam se da če što pre sve te temperature da nestanu, evo i Guppy se juče žalila na temperturu koju je i mali fasovaouser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
6.8.2009 8:54:22   
Anoniman
Uf, pa jesu išli lekaru?

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
6.8.2009 12:20:47   
Lu
Pa jesu,vodila ga je odmah,baš sam maloprije pričala s njom,
noćas je opet imao T,a sada više nema.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
6.8.2009 17:39:17   
Verus
Nadam se da je sve ok i da mu je bolje.  Bebac javi seee!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 8:57:35   
Anoniman
Imate veliki pozdrav od naše drage Bebać,malo su bolesni i Sergej i ona, ali ništa stravično, i ako Bog da brzo će nam se pridružiti user posted image user posted image user posted image user posted image ...kad počnu kiše jesenje 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 8:58:35   
Lu
E upravo sm pričala s njom...baš im se nedauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 8:58:57   
afrodita
Ozna sve dozna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 8:59:06   
marince1
Veliki pozdrav za Bebaca

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 8:59:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ozna sve dozna!


ja sam ti UDBAŠ stari ...šta da ti kažem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

ja ko Tito-samo vas gledam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 3.9.2009 9:04:02 >

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 9:04:02   
afrodita
UDBAŠ stari ...šta da ti kažem

ovo cu da prokomentarisem drugi put
veoma cudna recenicauser posted image user posted image user posted image
sad zurim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 9:04:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

UDBAŠ stari ...šta da ti kažem

ovo cu da prokomentarisem drugi put
veoma cudna recenicauser posted image user posted image user posted image
sad zurim



žurim i ja .... "pratim VAS ko UDBA jer vi ste moja sudba ...tralalalalala"

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
3.9.2009 12:22:23   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Imate veliki pozdrav od naše drage Bebać,malo su bolesni i Sergej i ona, ali ništa stravično, i ako Bog da brzo će nam se pridružiti user posted image user posted image user posted image user posted image ...kad počnu kiše jesenje 


nadam se da ce uskoro biti ok oboje...user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
12.1.2010 14:12:00   
Lu
e cure moje

BEBAĆ JE!

user posted image

Pišem vam sa profila od LU,user posted image user posted image user posted image ne znam kako da se izrazim,zapetljala sam se sa padežima kao Šojićuser posted image user posted image user posted image user posted image zaboravila sam svoj pasvord od BEBAĆ

evo mene i Sergeja kod nje i kod Roka u gostima,pa ću onda do mame malo
razlog:odbjegla sam od mužauser posted image user posted image user posted image user posted image dosta mi ga je brate mili,i njega i njegovih poslova i neimanje vremena za moje hiroveuser posted image nego ti ja lijepo naberem sama sa svojim djetetom,a moja prijateljica LU me spremno dočekauser posted image user posted image

Šalim se malo,nego,da vam se svima javim,puno vas pozdravim i da vam kažem da vas nisam zaboravila.Net još nisam uvela,samo nešto odugovlačim,ali moram,evo srce mi poskače dok vam pišemuser posted image user posted image ih šta smo mi skupa pregrmile,hahhahah

Manje više sve po starom kod mene,ja i Sergej kuburimo skupa,čoek mi radi i tako....dobro je,ja posla još nisam našlauser posted image user posted image malo dramim,kao po običaju,ali ne,sve u svemu dobro je,mada nije savršeno,a gdje jesteuser posted image
puno vas ljubim sve,ja i lu šaljemo vamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se javim brzo,majke mi,evo obećavamuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
12.1.2010 14:21:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Evo Bebać ja i ti nikad nismo kuckale ali sam sigurna da bi se složile..........user posted image

pozdravljam tebe i tvog Sergeja  puno! user posted image
(čim si RR ne mere tu neš* da bude loše!user posted image )

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
12.1.2010 14:24:49   
Lu
evo čim sam vidjela tvoj br postova vjerujem da bi se složile sigurno,i ja sam ti tako nešto pisala,mislim toliki br postova za tako malo vremenauser posted image user posted image user posted image
nego,iako te ne znam pozdravljam te
šta,slažeš se što sam odbjegla od muža?ha,nisam ni krevet pospremila jutros kad sam otišla,nel legne večeras onako kako je jutros ostavio,ćaću im njihovoguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bebać - javi se!!!!!!
12.1.2010 14:29:11   
simke
ZeMska pod hitno prikljuci netuser posted image da se kuckamo i da se odmoris od tmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here