|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
18.2.2012 9:43:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 9:53:57   
bebać
ma ja bolan ne mogu da gledam malo žešće akcije, a kamoli ta silovanja i mučenjauser posted image user posted image

nemam nikakvo mišljenje o svemu tome, osim da Andju gotivim kao glumicu

< Poruku je uredio bebać -- 18.2.2012 9:55:59 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 11:09:17   
PoisonEve
Uf, ja isto. Dovoljno nam je svima tmurna svakodnevica da bi se jos dodatno opterecivala. Ja ga necu gledati. Ima toliko lepsih filmova i sa FEST-a sto bi pogledala. Ne volim ratnu tematiku.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 11:48:30   
PoisonEve
Sinoc gleda mm B92 i komentarise: Pa ovaj Jugoslav Cosic je i prema Andji bezobrazanuser posted image user posted image user posted image (Ne podnosi Jugoslava)

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 12:01:13   
mavi
Andja je samo bacila pareuser posted image na neciji provokativni scenario iz BiH-auser posted image
Neka snimi film o stradanju naroda na Bliskom Istokuuser posted image

_____________________________

Ako..
Ako izrazavanje nije pravilno,
onda se ne govori ono sto se misli.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 12:04:26   
hanka
Ne shvatam cemu ovakve osude kad niko nije gledao film user posted image
Ne znam da li ste citali knjige o Avganistanu,bez obzira sto je sama tematika teska knjige su fenomenalane
Sta onda reci o Sergeju Trifunovicu koji zarad svog uspeha glumi u Holivudu sve same teroriste,Srbe,Albance,Bosance.Kao glumca ja ga volim,o njegovom zivotu ne komentarisem
Vezano za sam film.Naslov mi je zanimljiv veoma,ne zaboravimo da i nasi glumci igraju u tom filmu,zasto ne napadate njih koji znaju sta se i kako desavalo nego samo rediteljku filma,koja verovatno je za ceo dogadjaj cula od Amerikanaca
Sta reci onda o filmu sa Ricardom Girom-Fox,ili onom sa muslimanskom porodicom iz Bosne koju su Srbi upropastili,ili filmu o Sadamu Huseinu koji je obesen a njegov zivot prikazan zastrasujuce,kao da veceg zlocinca ovaj svet nije video,ili filmu o gradjanskom ratu u Ugandi,ima milion filmova o ratovima i ubistvima da ne nabrajam.Zasto niko ne osudi Prvu Srpsku tv koja nam prikazuje turske serije a silovane su zene sa ovih preostora na sve strane a sad zene balave za glavnim glumcima


Kad budem odgledala film komentarisacu samo kvalitet umetnickog dela a ne tematiku,koja je veoma zamrsena,istorijski promenjiva sa svakom novom vlascu u drzavama
Zasto se ne vodi polemika o filmu Parada,i o paradiranju koje je nametnuto sa zapada.Da se razumemo nemam nista protiv LPG populacij(moja dva dobra druga su pripadnici) samo protiv bilo kakvog paradiranja.
Nisam politicki nastorjena,Bosnu volim,veoma zanimljiva zemlja sa zanimljivom istorijom i ljudima.Zajednica razlicitih vera,nacija ,obicaja.Pretrpela sve i svasta.Pa ja sam sat vremena posle spontanog ustala i otisla u obilazak Sarajeva na -10 sa zeljom da upoznam sve njegove tajne.


< Poruku je uredio hanka -- 18.2.2012 12:06:03 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 12:30:50   
minavb
Ja ga necu gledati zato sto neke filmove proste ne gledam. Ne gledam domace filmove, Spilbergove filmove, filmove sa Tom Kruzom, filmove sa superherojima, ekranizacije stripova i nekih knjiga... ne gleda mi se ovaj film jer volim malo drugacije filmove nekoh drugih reditelja. Ona je dobra glumica, ali imam osecaj da nije bas neki reditelj. Mozda gresim, ko zna. Tako sam dugo odlagala gledanje Son Penovog filma "Zavet", i kad sam ga gledala, odusevio me. O Istvudovim filmovima da ne govorim, odlicni su.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 14:02:06   
indy_25
Gledacu ga kod nas je vec izasao u kinima. Inace ne volim ratne filmove i cini mi se poslije rata nijedan film sa nasih prostora nije uradjen a da nema rata u njemu tako da nisam nijedan gledala a ovaj bas moram jer me interesuje kako je Andja sve to izresisirala user posted image .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 14:18:22   
NadaR
IZVORNA PORUKA: razlicak

A cak i da nije takav film, nebih ga gledala, prosla sam rat uzivo i nisu mi potrebna podsecanja tog tipa...


Isto ! Ne zelim da se potresam i ponovo prezivljavam te strahote . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 14:37:26   
lilihip
Neću gledati. A evo šta Hrvatica Vedrana Rudan komentariše o filmu:


VEDRANA RUDAN O FILMU ANĐELINE DŽOLI: U zemlji krvi i idiota


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 14:41:36   
mavi
user posted image user posted image

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 14:51:10   
magnetic
Ne gledam filmove koje govore o ratu na teritoriji stare SFRJ.Posle njih sam u depresiji danima.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 15:42:48   
MicinaMama
Neka ste izbrisali moj post,malo je u meni prevelika ljutnja...Film je sigurno dobar...Mene samo ljute ta prepucavanja svih...a svi su isti.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 15:46:12   
mavi
nije ti izbrisan post,vec ti je na temi PCOSuser posted image

_____________________________

Ako..
Ako izrazavanje nije pravilno,
onda se ne govori ono sto se misli.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 15:55:46   
MicinaMama
Ma nema veze...preterala sam....ali znam sigurno da nisam jedina koju ljuti prica o ratu...U glavnom tema je o filmu koji ima malo zafrkan scenario user posted image .

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 16:42:44   
mihi

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Sinoc gleda mm B92 i komentarise: Pa ovaj Jugoslav Cosic je i prema Andji bezobrazanuser posted image user posted image user posted image (Ne podnosi Jugoslava)


Nisam gledala interviju gledao moj sin i kaže mi mogao je da postavi malo drugačija i pametnija pitanja, ja gotivim Jugoslava.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 16:44:43   
LillyT
IZVORNA PORUKA: hanka

Ne shvatam cemu ovakve osude kad niko nije gledao film user posted image



Lakše je tako user posted image Film je već prokazan, a da nije ni prikazivan, ali svi baš znaju da ne valja (pričam za Srbiju). Žalosno.

Moj filmski afiniteti ne naginju ka Anđelini, smatram da je ona prvo dobra riba (bar je bila dok nije postala kaheksična), da je humanista i da je bila dobra glumica. Da ne bi Istvuda, ne znam šta je zglavno snimila u poslednjih 10 godina.

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja ga necu gledati zato sto neke filmove proste ne gledam. ... ne gleda mi se ovaj film jer volim malo drugacije filmove nekoh drugih reditelja.



Takođe.

Bruka je što još nisam pogledala ni Polanskog, a imam još sijaset filmova koje ću pre pogledati nego ovaj. Ako se ikada budeo davao na TV-u i ako ne budem imala ništa pametnije da radim, pogledaću ga, što da ne. Nemam predrasuda, umetnost, ma ko je god stvarao, ne sme biti cenzurisana.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 16:50:55   
mihi
Ma ok ko voli nek gleda ko ne ne mora, ali pljuvati nešto unapred meni je nezamislivo, po tome se vidi pristrasnost ili želja da se nešto sakrije. Zamislite da su Amerikanci zabranili prikazivanje svih filmova na temu rat u Vijetnamu, mnogi od njjih su izašli iz američkih studija. Tema je vrlo škakljiva a svaki građanski rat je prljav i krvav i u njemu nema više i manje krivih, bilo je mnogp nedužnih žrtava na sve tri strane.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:02:48   
Leki 77
I ja ću citirati Vedranu Rudan:

Film Angeline Jolie o silovanju sigurno je potresan, baš, ono, potresan. Naravno.Tko o silovanju može napraviti bolji film od silovatelja?

Ako je ko u savremenoj istoriji bio sklon cenzuri, to je SAD. A onda, setimo se do koje godine su crnci bili "niža bića", setimo se lova na komuniste, setimo se Vijetnamskog rata i "nuke them all".... Ako ko nema veze sa demokratijom i ljudskim pravima, to su baš oni koji to propagiraju na sva usta.

Rado ću gledati film ako u jednom trenutku ne budem znala kako pametnije da utrošim sat i po ili dva života.
Jugoslav Ćosić je po ko zna koji put, totalni promašaj od intervjua napravio. Da ne govorim da je toliko neprofesionalan da nije uspeo ni njenu filmografiju da iščita pred intervju.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 44
   [Obrisana poruka]
18.2.2012 18:12:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:20:06   
MicinaMama
A jos vise boli to kada urade film koji govori lose o vasem narodu....A i u onom filmu o karadzicu,mozda jeste ratni zlocinac,ali i to je postao za spas svog naroda....a u tom filmu je prikazan kao bolesni psihopata,ma kao da je djavo a ne covek...to mi se ne svidja.Nasli ga u suli u nekakvoj kolibi kako hoce da kolje,a u principu kada su ga stvarno uhvatili coveka nasli u kafani za sankom user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:22:33   
Anoniman
Ja uopste nisam patriota , mene ne zanimaju ni zemlje ni narodi ni granice , valjda me zato ova prica o filmu i ne dotice na nacin na koji dotice vecinu . Inace me ni film ne zanima , u fazi sam decijih filmova koja traje dugo user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:33:52   
Olga75
doslo Andjelini Dzoli da snimi film , skupila novce , snimila ga , zacinila nasiljem , stavila lose momke , silovanja , ubistva ( predpostavljam jer kakav je ratni film bez dve reke krvi ) ,eto njoj reklame
da li cu ga gledati , ako bude na tv

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:36:27   
hanka
I tako je snimljena serija o Sadamovoj kuci koja se prikazivala na HBO,on je kao ziveo u nekoj supi a pronasli su ga u rupi pored u kojoj je pokusavao da ugradi ventilator da se ne bi ugusio.Ma daj price za malu decu ko i film o Karadzicu

Koliko je bio omiljen u muslimanskom svetu imala sam prilike da vidim u Tunisu,tih dana kad je obesen bili smo sa mm na medenom mesecu i proslvi NG.Tog dana od lokalnog stanovnistva ni traga ni glasa po ulicama...........

< Poruku je uredio hanka -- 18.2.2012 18:45:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 18:42:59   
MicinaMama
hahaha hanka dobra si.....sta kazes popravljao ventilator...user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here