|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
24.5.2015 22:01:34   
marija19
Amelita, zao mi je sto ste morali da odlozite mikro tesu, al dobro ni 6 nije daleko. Zelim ti da sve bude bas onako kako treba. Mi jos nista konkretno nismo uradili, jos se malo oporavljamo. U planu nam je da posetimo kliniku Ivanovic, kod dr Goce, po preporuci jedne poznaninice koji su isto od 0 dobili pomocu inekcija 100000 spermatozoida. Tako da videst, ako ste iz Bg mozete da odete kod njih. Najbolje bi bilo da odete kod dr, pa ce vas oni uputiti sta da radite od nalaza. Pregledi se uglevnom krecu oko 3000-4000 hiljade. Amelita, veliki pozdrav, svu srecu i da se javis :)

(odgovor članu videst)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Azoospermija
24.5.2015 22:03:44   
marija19
Zvoncice88 kako vi napredujete, da li ste radili mikro tese? Pozdrav :)

(odgovor članu videst)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Azoospermija
24.5.2015 22:06:10   
Zvoncica88
Mi cekamo da nam jave kad dolazi dr Emre. Odlucili smo se za New life. tako da je to to sto se nas tice.

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Azoospermija
27.5.2015 18:21:14   
videst
Ne nismo evo nekih rezultata što smo radili
Prolaktin 295,3
FSH 12,72
LH 8,65
TESTOSTERN 4,25
FREE TESTOSTERN nema ništa
Recite mi kakvi su ovi nalazi?još neki nalazi će biti za 10 dana.
Pozdrav svima i hvala vam unapred

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Azoospermija
29.5.2015 21:31:49   
videst
Mikrodelecije y hromozoma nisu pronađene šta znači to?

(odgovor članu videst)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Azoospermija
29.5.2015 23:26:16   
Zvoncica88
Znaci da je nalaz dobar i da nije genetika. Jupi!

(odgovor članu videst)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Azoospermija
3.6.2015 1:40:41   
Amelita
Hvala marija19,nadam se da ce sve biti kako treba da bude i evo priblizava se taj dan i jako smo nervozni i nestrpljivi da vidimo kako ce biti,dace Bog da sve bude dobro i odmah javljam sta se desava,hvala puno na podrsci to puno znaci.I mi vama zelimo puno srece i da sledeci put bude kako treba,tako da i mi cemo cekati vesti od vas,sve najlepse od srca svima vama devojke.user posted image

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Azoospermija
10.6.2015 11:14:59   
Amelita
Pozdrav devojke,da krenem prvo od same klinike,FENOMENALNI SU,preselili su se na novu lokaciju u zgradu koja je skoro pa u samom centru Sarajeva,pored Miljacke je.Tim lekara i anesteziologa je stvarno vrhunski kao i svo osoblje,trude se maksimalno i stvarno zele da postignu najbolje moguce rezultate.Sam zahvat je u nasem slucaju trajao dva sata jer su se trudili maksimalno da nadju to sto nam je potrebno i morali su raditi oba testisa.Nasli su nedovoljno sazrele spermatozoide sa kojima nazalost nista nisu mogli uciniti,ipak je hemoterapija i zracenje dosla u najgorem mogucem trenutku,a to je kada je mm imao 15 god. i bio u pubertetu i ostao je na tom nivou sazrevanja sto se tice plodnosti.Tako da svi koji su prosli kroz fazu takvog vida lecenja u kasnijim godinama imaju velike sanse da se pronadje kvalitetan materijal,nazalost kod nas nije tako,ali da se zivi mora i mi smo veliki borci i furamo dalje.Doneli smo odluku da nam je bebac najbitniji pa cemo do kraja godine najverovatnije ici na donaciju,samo da se odlucimo na koju cemo kliniku i da skupimo novac.Medicina je u danasnje vreme napredna tako da smo mi optimisti i nadamo se da ce buducnost biti optimisticna.Sto se tice post-operativnog perioda,bolovi u donjem delu stomaka i nogama su izrazeniji od bolova u testisima ali nije nista strasno,posle par dana je vec ok,najbolje je ici autobusom jer mm i nije bio bas za voznju auta.Sve nase preporuke su ici u Bahceci kliniku,ako treba neke dodatne informacije pisite rado cu vam odgovoriti.Znam da je tesko svima ali glavu gore i zivot ide dalje.user posted image

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Azoospermija
30.6.2015 9:22:54   
marija19
Amelita, jako, jako mi je zao. Svaki neuspeh devojaka oko mene, koji su u istom ovo problemu me jako pogodi. Ali sta da se radi, tako nam je kako je. Drago mi je sto niste klonuli duhom, sto nastavljate ovu borbu, i sto ste jedno malo bice stavili na prvo mesto. Mi za sad ne radimo nista, ako se odlucimo da i mi pokusamo mikro tese, javim ti se. Pozdrav veliki i kao sto si vec rekla glavu gore.

(odgovor članu Amelita)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Azoospermija
30.6.2015 9:25:13   
marija19
zvoncice88, da li ste bili kod dr Emre, ako jeste kakva su iskustva. pozdrav

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Azoospermija
30.6.2015 10:34:52   
17 joka
Mi isto imamo AZO. i 0 spermica ,isli smo na donaciju.
iskustvo je ok.nikakvih primedbi sad sto nije bilo uspeha je druga stvar i do mene imali wsmo najkvalitetnije embrione blaste tako samo napred ni donacuija nije toliko strasna stvar kadse nesto tako zeli

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Azoospermija
30.6.2015 12:48:26   
Amelita
Hvala puno na podrsci,devojke od srca vam zelim da imate pozitivne rezultate sta god radili,puno srece vam zelim .Jer zna neko mozda nesto o klinici GYNEM u Pragu,jako bi nam znacilo ako je neko vec imao iskustva sa tom klinikom.17 joka zao mi je sto vam nije uspela ali polako bice dobro pokusajte opet,mozes li mi reci samo na kojoj ste klinici bili,hvala puno unapred

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Azoospermija
30.6.2015 15:52:48   
17 joka
Evrope IVF Internacional Prag, sledeci tj treci put idemo u PFC

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Amelita)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Azoospermija
30.6.2015 16:52:06   
Zvoncica88
Zenske,dr Emre dolazi krajem jula. Tad cemo da radimo Micro tese,pa kako nam Bog da. U svakom slucaju,javljam nase iskustvo.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Azoospermija
30.6.2015 17:10:17   
17 joka
Zvoncice, navijam jako da uspeteuser posted image puno srece vam zelimo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Zvoncica88)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Azoospermija
30.6.2015 19:23:07   
Zvoncica88
Hvala puno!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Azoospermija
13.7.2015 16:30:00   
Zvoncica88
Samo da vas obavestim da mi idemo na Micro tese,23
jula,klinika New life,dr Emre. Da li jos neko ide? Imate li
neki savet za nas? Drzite nam palceve!

(odgovor članu Zvoncica88)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Azoospermija
14.7.2015 12:24:58   
Amelita
Zvoncice 88 zelimo vam puno srece pa da nam pises sa lepim vestima,drzimo vam fige da sve bude kako treba.Pozdrav user posted image

(odgovor članu Zvoncica88)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Azoospermija
15.7.2015 16:28:44   
Zvoncica88
Zene, mm je sad pred Micro tese uradio spermogram i dijagnoza nam je cryptrozospermia. NEVEROVATNO! Pise da su nadjeni retki spermatozoidi od kojih vecina ima morfoloski izmenjene glave, vratyove i repove. STA DA RADIMO? Da li da odustanemo od MT? Mm vec 2 nedelje pije Zlatnu maku.

(odgovor članu Amelita)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Azoospermija
20.7.2015 11:58:04   
Amelita
Zvoncice88 nazalost i mm su bili takvi kada su ih nasli to znaci da nisu sazreli dovoljno,ali su mm pretpostavljali da je to od hemoterapije i zracenja,na vama je da odlucite sta cete raditi,mi smo se vodili time da sve probamo pa kako nam bude,zeleli smo da pokusamo sve da se sutra ne pokajemo sto nismo sve pokusali,ovako bar znamo da smo dali sve od sebe,sto se toga tice stvarno mislim da ti ne treba nas savet vec da vas dvoje odlucite sta cete uraditi.Mi vam zelimo puno srece,pozdrav.

(odgovor članu Zvoncica88)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Azoospermija
29.9.2015 18:24:06   
marija19
Poz svima. Zvoncice88 da li ste bili na mikrotese?

(odgovor članu Amelita)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Azoospermija
31.10.2015 14:05:51   
Zvoncica88
Marija19,nismo bili na Micro tese,u dogovoru sa klinikom smo je otkazali,zbog toga sto su muzu u s-gramo,nadjeni spermici,centrifugiranjem. Sada pocetkom decembra,idemo na konsultacije sa dr Emreom,muz ce da uradi s-gram,ako ih ima,zamrznucemo îh,ako ih nema zakazacemo Micro tese,ponovo. Poljubac za sve!!!

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Azoospermija
2.11.2015 11:53:40   
Amelita
Bice dobro Zvoncica88 uz tebe smo i da sve bude kako treba,puno srece vam zelim,pa nam se javi sa lepim vestima. user posted image

(odgovor članu Zvoncica88)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Azoospermija
23.1.2016 18:50:34   
marija19
pozdrav devojke.. Nadam se da neko od vas ima neke nove i naravno lepe vesti.. Mi smo jos na istom, planiramo uskoro da se pokrenemo i nastavimo borbu, pa se javljam...

(odgovor članu Amelita)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Azoospermija
9.3.2016 19:06:00   
marija19
Zvoncice88 sta se desava kod vas? Ja sam kontaktirala kliniku New Life u Sarajevu, rekli su da ce mi javiti kad dolazi doktor , pa da zakazemo termin. U medjuvremenu smo radili mikrodeleciju Y , cekamo rezultate. Takodje cemo uraditi opet hormone. Kako si ti zadovoljna sa klinikom? Pozdrav

(odgovor članu marija19)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here