|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
30.5.2013 21:31:06   
mala zeka
Stigao kariotup-sve ok! user posted image Bar smo i ti otkacili sa spiska.Sada gutamo lekice i cekamo

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Azoospermija
30.5.2013 23:07:29   
17 joka
user posted image Zeko

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Azoospermija
12.6.2013 9:15:40   
vesnam
Super Zeko!! JEste radili i mikrodelicije?

Mi bili kod Vinke, privatno naravno. Pokušaće sa terapijom, klomifen i tribestan 2 meseca i uz to folna i vitamin E. U sredu idemo kod Svetlane Vujović, da vidimo šta ona kaže, a imamo i konsultacije zakazane za kraj juna u Sarajevu, samo ne znam da li da idemo ili da čekamo da prođu ova dva meseca user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Azoospermija
13.6.2013 10:42:33   
degu
Vesnice samo idite user posted image iskoristite svoj termin, samo da ova terapija upali user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Azoospermija
14.6.2013 0:35:11   
17 joka
Vesnice draga srecnooooooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Azoospermija
14.6.2013 18:19:16   
vesnam
Hvala drage moje, javljam se u sredu sa novostima, pa da skontam sa< čim dragog da kljukam user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Azoospermija
15.6.2013 21:42:00   
mala zeka
Vesnice tribestan je super,mmu je dosta podigao testosteron i dobra stvar je sto on bukvalno natera organizam da ga sam prizvodi i samim ti i nakon prestanka uzimanja terapije testosteron nastavlja da bude ok.Koju dozu uzimate?A cemu sluzi klomifen,svi ga spominju ali mi nije jasno za sta je?
Sto se tice mikrodelecije,to nismo radili jer nam je doktor rekao da to ne treba vec samo kariotip.Mi smo odlucili da poslusamo,valjda oni najbolje znaju.Inace mi smo se odlucili za Grcku i specijalistu za azo,pa ako nam oni ne pomognu niko nece.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Azoospermija
16.6.2013 1:38:35   
17 joka
Zeko, nadam se da cevam oni pomoci i da ce biti bar user posted image user posted image

Klomifen se daje kao stimulacija za ovulaciju i inseminaciju, znaci za rast folikula, naravno muskarcima da poboljsa sta trebauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Azoospermija
16.6.2013 3:02:45   
Mirjanče
Drage moje...eto i mene mesec ipo dana posle druge neuspele vantelesne. Prva je bila prosle god u parilu u frontu u Bg,druga u leskovcu ove god u aprilu..oba puta beta o..vraceni embrioni a klase i jedno veliko nista.Nemam sta da kazem posebno ni za jednu kliniku..niti da hvalim niti da kudim samo sam shvatila da je cela priča jedan veliki biznis,nazaloste na nasim mukama. E sad drage moje krstarim po forumima i trazima ako neko ima nekih uskustva sa klinikom Bahceci,Turska ,Sarajevo..gde otici..i koja je cena u evrima ako neko zna. Pozzz jos jednom i svima koje su u postupku punoooo punooo srece user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Azoospermija
17.6.2013 21:02:47   
vesnam

IZVORNA PORUKA: mala zeka

Vesnice tribestan je super,mmu je dosta podigao testosteron i dobra stvar je sto on bukvalno natera organizam da ga sam prizvodi i samim ti i nakon prestanka uzimanja terapije testosteron nastavlja da bude ok.Koju dozu uzimate?A cemu sluzi klomifen,svi ga spominju ali mi nije jasno za sta je?
Sto se tice mikrodelecije,to nismo radili jer nam je doktor rekao da to ne treba vec samo kariotip.Mi smo odlucili da poslusamo,valjda oni najbolje znaju.Inace mi smo se odlucili za Grcku i specijalistu za azo,pa ako nam oni ne pomognu niko nece.


Mm uzima 3 tablete dnevno, i to neki sa duplom dozom u odnosu na običan http://www.advantagesupplements.com/ulnutegrhp21.html to je ovo čudo i prošli put mu je dosta povećao free testosteron, sada ćemo videti šta će da uradi. Za klomifen Vinka kaže da će pokušati malom dozom da natera testise da rade, ako uopšte bude mogla. Ako ne, biopsija, i tu je kraj. Kontam do kraja godine da i to uradimo i da znamo na čemu smo. Meni sve ovo dođe kao da su mi stenu stavili na leđa, ubi me neizvesnost

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Azoospermija
17.6.2013 21:05:43   
degu
Joj Vesnice tačno znam, meni ta stena bila na leđima al srećom jako kratko, nadam se da će više nešto da krene na bolje. A šta je taj tribestan? Gde se nabavlja? Davno sam čitala o njemu, svi su ga hvalili i tad sam kontala da pokušamo, al nisam mogla da ga nađem. Jel može to ovako da se pije na svoju ruku?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Azoospermija
18.6.2013 9:27:44   
vesnam
Evo da napišem kakko je tribulus delovao na mm.
Testosteron je bio 4.51 (ref vr 5.54-25.20), posle manje od mesec dana podigao se na 5.06, a free testosteron je bio 1.5 (ref vr 2.6-9.8) i podigao se na2.9
Nije nešto previše, ali je ipak napravljen mali pomak a i terapija je trajala svega 3 nedelje, tj 21 dan. spermogram nismo radili, s'' obzirom, da se inhibin vrti oko 12, pa i nema potrebe

< Poruku je uredio vesnam -- 18.6.2013 9:28:37 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Azoospermija
18.6.2013 21:25:23   
degu
pa meni to deluje kao super pomak za 3 nedelje. A kakav treba da bude inhibin? Ništa ne znam na tu temu, samo znam da si me zarazila tribestanom user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Azoospermija
19.6.2013 9:49:22   
vesnam
Referentne vrednosti za inhibin su 50-250, mi se sa ovih 12 baš i nismo proslavili. Samo ja ne mogu da izbacim iz glave pomak od zimus, bez terapije, samo sa smirenim živcima, inhibin sam skoči na 32 user posted image Znači rešenje našeg problema leži u glavi dragog mi čoveka, ne među nogama user posted image
Samo vi šibajte sa tribestanom, definitivno pomaže kod podizanja testosterona.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Azoospermija
19.6.2013 17:18:34   
17 joka
Vesnam sigurnim koracima do pobedeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Azoospermija
21.6.2013 15:27:52   
Zelimo_bebu
Zdravo, nova sam na forumu iako sam clan i onoj drugoj ringeraji, ali to je manje bitno....Muz i ja imamo problem vec skoro 2 godine...nakon pocetnih nalaza njemu je utvrdjena oligoastenospermia i varicoccela u novembru prosle godine,,,,u decembru je operirao variccocelu i pio 3 mjeseca proxeed, presta da pusi, jeo zdravo, vitamine, med sa pripravncima sjemenki, i eto u maju smo bili na kontrolnom nalazu dijagnoza azzospermia...bili smo kod urologa i dobili nalaze hormona, spermokulturu, urinokulturu, betaHCG, inhibin, eksprimat prostate...zanima me da li postoji sansa da se nesto dogodilo pa su sada nule na nalazu a prethodna dva su bila oligoastenospermia, s tim da je jedan radjen u bolnici, a jedan kod zene koja se bavi sterilitetom i koja je biolog...i ovaj zadnji je kod nje radjen,znaci ne dolazi u obzir da nalaz nije ok? Da li ima ijedna zenica koja ima slican slucaj? Hvala vam punoooo unaprijeduser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Azoospermija
21.6.2013 18:05:36   
17 joka
Zelimo bebu, i mi smo imali taj problem i sad stojimo na NULAMAuser posted image

poslusaj me molim te neka tvoj muz nadje kliniku u kojoj ce te raditi VTO i tamo nek mu iz kanala izvade spermice bice dovoljno i neka zalede i pravo u postupak

jeste li radili punkciju ili biopiju?

moj savet ti je da ih lepo izvuku iz kanala i gotovo bez dugog maltretiranja

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Azoospermija
21.6.2013 22:23:33   
vesnam
Želimo bebu, imamo ovde na forumu članicu Lalojedac, ako se dobro sećam, kod njih je bila neka slična situacija, prvo bilo plivača pa nestalo, pa se opet pojavili, e dokle su stigli ne znam, nisam baš dugo kopala po forumu da nađem informacije.

Mi smo bili kod Svetlane Vujović, kaže da prekontrolišemo insulin. MM još samo to nije kontrolisao, kaže da ima veze sa smanjenim lučenjem testosterona, tj insulin ga blokira. Što se tiče nalaza, kaže da situacija i nije toliko loša kada su hormoni u pitanju. Meni nešto smrdućka da će baš taj insulin biti uzrok ovog našeg stanja. Ako i to bude ok, e onda stvarno ne znam... Za 4-5 nedelja idemo na vađenje krvi, dok se mm isčisti od tribestana i klomifena, pa da sagledamo pravo stanje i da vidimo šta ćemo dalje.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Azoospermija
22.6.2013 10:01:48   
Zelimo_bebu
Hvala vam cure, ova biolog nam je rekla da se nesto desilo,,kao navodno hormoni ili previse stresa,,,a jesmo pod stresom u zadnje vrijeme i on i ja....e sad od ponedjeljka idemo uradit ove nalaze sve pa cemo vidjet na cemu smo....ja se ne mogu pomirit da cemo morati na VTO...

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Azoospermija
22.6.2013 15:56:20   
mala zeka
Vesnica koliko shvatam vi ste odustali od Vinke i njene terapije?Ako mozes napisi mi koju vam je dozu klomifena prepisala jer sam nesto istrazivala o tome pa me zanima kako ona prepisuje?

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Azoospermija
22.6.2013 16:03:17   
mala zeka
Zelimo -bebu to vase stanje je sasvim normalno jer muskarci sa losim spermogramom cesto variraju do azospermije nazalost.Nije mi jasno samo da li ste vi zeleli da tom operacijom varico izlecite muzica i da prirodnim putem dobijete bebu user posted image Moj savet vam je da odete pravac na neku kliniku gde imaju zamrzavanje spermica i rade VTO i da resite sve probleme.Nemojte da dopustate lekarima da vas vozaju pricama da ce vas izleciti i da ce sve biti super...manje ce vas kostati i para i zivaca da lepo odradite VTO bas kao sto ti i Joka kaze.Sto se tice svega ostalog pitaj nas slobodno,svi smo ti ovde na raspolaganju i pomocicemo sve sto mozemo!Znaci pravac na kliniku i detaljna analiza!Pozdravljamo te puno!

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Azoospermija
22.6.2013 17:16:41   
vesnam

IZVORNA PORUKA: mala zeka

Vesnica koliko shvatam vi ste odustali od Vinke i njene terapije?Ako mozes napisi mi koju vam je dozu klomifena prepisala jer sam nesto istrazivala o tome pa me zanima kako ona prepisuje?



Prepisala je 12,5mg, klomifena, 3x tribestan, vitamin E 400ij i folnu 400. Odustali smo dok ne vidimo kakvi će biti ovi nalazi vezani za hormone.

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Azoospermija
22.6.2013 17:30:46   
Zelimo_bebu
mala zeka ja sam se od dijagnoze oligoastenospermia nadala da ce nakon sto operira variccocele popraviti nalaz jer poznajem par zena koje su prirodno ostale trudne a dijagnoze su nam iste...e sad kad vidim da je nalaz gori odradit cemo ove nalaze sto je ovaj put dao urolog i znat cemo na cemu smo...nedam ja da me se zavlaci to je sigurno poucena iskustvima zena koje su godinama hodale od doktora do doktora...tako da ako nam VTO bude jedini izlaz,onda stedimo pare i idemo na kliniku, jer sada trenutno ne mogu niti na jednu kliniku bez para isla bih ja iz ovih stopa, ali se ne moze...a ovako cu probati za sada ovu jefitniju varijantu... hvala mila puno, puno mi znaci vasa podrskauser posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Azoospermija
23.6.2013 21:34:27   
mala zeka
Vesnice hvala za info ali meni ta doza klomifena izgleda bas malo user posted image mozda gresim ali sam na samom leku citala da muskarci trebaju da uzimaju dozu od 25mg tokom 21 dana pa pauza,a tezi slucajevi kao nasi muzici bi trebalo da uzimaju 50 mg tokom 21 dana.To cak pise i kod Vinke na sajtu da se uzima 50 mg.Mozda je vama rekla da uzimate duze od 21 dan?Ja bas razmisljam da ubacim muzu i klomifen,kad vec guta svasta neka mu ito user posted image Idete li u Sarajevo,cini mi se da si pisala da imate termin krajem meseca?

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Azoospermija
23.6.2013 21:59:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vesnam

Želimo bebu, imamo ovde na forumu članicu Lalojedac, ako se dobro sećam, kod njih je bila neka slična situacija, prvo bilo plivača pa nestalo, pa se opet pojavili, e dokle su stigli ne znam, nisam baš dugo kopala po forumu da nađem informacije.



Lala je u postupku VTO u Leskovcu. Koliko se sećam, nekoliko puta su zamrzavali spermatozoide do se nije skupilo za postupak. I mi čekamo da nam javi vesti ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here