|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
25.3.2016 11:57:49   
BubaBubica
Stvarno bi bilo dobro da mm ima pojačanje jer inače jednom kad nam krenu pms teško njemu sa nama hahahaha user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
26.3.2016 11:02:34   
vocicana
Hahhahahaaaa, bubo carice! Trebace mu boga mi pojacanje...
Nisam ranije pisala u ovoj temi ali sada hocu. Od kako sam zatrudnela, mm je govorio da bi voleo da ima devojcicu, jednu vec ima, ali ja sam se celog zivota osecala kao muska majka, znala sam i govorila da devet trudnoca imam devotorica bi decaka bili.
Naravno , negde sa 4,5 meseca trudnoce, ustanovili smo da sam ipak u pravu i da je deckic u pitanju.
Bubo kraljiceee!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.3.2016 11:01:49   
Rosita
Voci, tako i ja mislim. Uopste nisam mogla da se zamislim kao mama devojcice. Mislim da uopste vise mogu da dam muskom detetu i da imam kvalitetnije interakcije. Imam i svoje repove zbog kojih mislim da je to tako, al ro je druga prica.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
29.3.2016 13:55:31   
Milena18
Ja sam od početka imala baš jak osećaj da nosim dečaka, mada nisam imala nekih posebnih želja u pogledu pola. Prošle nedelje mi je ginekolog rekao da mu se čini da je devojčica, ali nije bio siguran, a ja nastavila po svom - dečak je sigurno i tačka. Danas mi je stigao rezultat amniocenteze, i pokazao da me je osećaj prevario - devojčica je user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
30.3.2016 13:03:26   
Sandricak
nama je dr rekao prsle nedelje na 2.expertnom da je decak, a ja kao sve cekam fetalnu ehokardiografiuju jer ce je raditi na 3D uz da se bolje vidi jer sam jos ubedjena da je curica... user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
17.4.2016 21:12:49   
tuzna29
drage moje ja sam zaboravila sifru jedva se snadjoj i eto me opet psle par meseci , ali da vam javim da me moji sni kao ni osecaj nisu prevarili i pored bukvalo svih koji su govorili da nosim devojcicu ja ipak nosim decaka :)

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.7.2016 14:15:16   
degu
Ja ovog puta imam baš jak osećaj da je dečak, ne znam zašto. Trudnoća mi je drugačija, ja sam drugačija,mnogo sam mirnija, ne luduju mi hormoni kao prošli put, a i bez toga imam takav osećaj od početka. Nema želje u vezi pola, mada eto zbog Teodore bih volela da je devojčica da ona ima sestru, mislim da su sestre jako vezane, najbolje drugarice za sva vremena ali ipak mislim da je dečak. A imam spremno žensko ime user posted image U 12 n sam bila na EUZ i dr je rekao da izgleda kao da je dečak, ali tako rano ne može biti siguran 100 %.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.7.2016 14:56:46   
emicaa
Dugo ne mora da znači,ja sam ubjedjena bila da je žensko kad ono kuronjica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.7.2016 15:55:29   
degu
Znam naravno, cak sam i sanjala bebu devojcicu, ali ovaj osecaj je bas jak, nisam to dozivela sa Teodorom. Videcemo mozda vec sutra da li me vara osecaj user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 13:11:43   
BubaBubica
Degu javljaj šta kaže UZ user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 22:38:33   
degu
Kaže i moja dr-ka da joj se čini da je dečak, ali nije sigurna jer je loš UZ u DZ. Kad sam bila kod dr-a Ilića u 12.n, pokazao mi je tačno gde je pupčanik, gde je polvidela sam i sama,čak i pre negi što mi je rekao, ali kaže u tom periodu i usnice kod devojčica mogu biti malo uvećane, pa ne može biti siguran.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 22:46:35   
emicaa
Degu koja si ti sad sedmica?sledeći put će sigurno sa većom sigurnošću moći reći,pogotovo ako je stvarno dječak.Meni je sad nekad u 15-16 sedmici rekla a i ja duduk za te stvari sam i sama skontala šta je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 22:51:54   
degu
Sad sam punih 15 n, a po UZ 15 + 4, a po stomaku bi čovek rekao da sam 20. n user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 22:54:31   
emicaa
Stomak u drugoj dosta brže raste,ja sam već u 20.bila kao slonić user posted image
Ti za svaki slučaj smišljaj ime za dječaka,za djevojčicu svejedno imaš user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.7.2016 23:10:47   
degu
Smišljam ja, još nisam bila ni trudna kad sam počela, al mi ne ide user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
16.7.2016 9:50:18   
MishMash
Da se upisem i ovde.

Ja sam od pocetka imala osecaj da je decak, iako sam uvek zelela dve cerke. Tri dr su potvrdila moj osecaj 😀

Stomak mi je manji nego u prvoj trudnoci, mnogi ne primete da sam trudna.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
31.8.2016 16:25:25   
Mariya
Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj putuser posted image

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
31.8.2016 18:49:41   
degu
Mene osecaj ipak nije prevario user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
15.9.2016 14:33:00   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj putuser posted image


Moj dr tvrdi suprotno, kaže da je dečak, a ja čekam ekspertni uz da potvrdim da li me je osećaj prevariouser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
16.9.2016 10:26:38   
yelly
Ja sam bila neutralna ali sam nekako u sebi predosetila decak... i kaze dr 95% decak!
Sad ja verujem da je kod decaka nemoguce bas pogresiti user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
16.9.2016 10:43:50   
eca89
Joj, Yelly kod mene je komsinica sad rodila curicu, a 100% joj tvrdili da je dječak, ona sve plavo kupilauser posted image !
Tako, da znaju i oni pogriješiti!

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
16.9.2016 14:51:11   
yelly
Hehehhehheh eca89, neka bude samo zdravo user posted image vidis bila sam ubedjena da kad je decko nema greske...
neki plan mi je da kupujem pored plavog i belo, zuto, zeleno, narandzasto, nekako bice uvek korisno i posle user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
15.10.2016 23:46:11   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj putuser posted image

I izgleda da me je osećaj prevario... Dečak je user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
21.11.2016 7:36:16   
zumbulcic
Ja sam imala osjecaj jos od bete da je djecak a zelim djevojcicu da joj vezem kikice i pletem pletenice user posted image sad na uz u 13+3 dr je rekla djecak pa vidjet cemo za 2-3 sedmice kad budem ponovo isla. Sta god da bude samo neka raste i bude kako treba

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
21.11.2016 9:10:31   
krin 40
Ja sam i u prvoj i u drugoj pogodila.U ovoj trećoj sam se toliko "izbezumila" od brige da li će sve biti u redu da jos uvek sebi ne dozvoljavam sa se opustim i mislim o lepim stvarima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here