|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 14:11:14   
Lu
Ja imam tetku koja se udala sa 50 god.,kaže nevinauser posted image
Ona je tradicionalno odgojeno dijete u vjerskom duhu i tražila je upravo takvu osobu ali smetale su joj i stvari poput;
velikog nosa,gustih obrva,smrdljivih nogu(dobro ovo bi i meni smetalouser posted image ),
ne podnosi osobe koje psuju,piju alkohol...
Doslovno ako je tip savršen,donosi joj cvijeće na sastanke,fino se ponaša..ona ga nogira zato što ima veliki nos!!!
Eh još nešto bitno,nisu dolazili u obzir rastavljeni kao ni udovci,iako je ona već u godinama.
Njena teorija je bila ja ću se udati za momka kad tad i dokazat ću cijelom svijetu da sam ja vrijedna toga,zašto ovi ne valjaju nemam pojma,valjda što su bili sexualno aktivni a ona traži nevinog...ma mislimuser posted image
I tako prođe njoj više od pola života u potrazi i uda se tetka za momka,
ali momak ima u sebi sve nabrojane negativnosti i još mnogo gore,zlostavlja ju  ali ona naravno neće da se rastane jer to je sramota!!!
Nema djece,dobila je nagoru moguću kombinaciju a zašto... zato što je bila previše samodopadna,beskompromisna,gledala je svijet kroz ružičaste naočale i tražila savršenstvo,tako reći
živjela u bajci,još nikad ona nije shvatila da je pogriješila niti se kaje što se prije nije udala za nekog drugog a imala je prilika i prilikauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 14:59:11   
barbara
birka birka pa coravog mirkauser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.7.2009 15:14:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

od probirača nikada jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 9:00:38   
Dora89
Nikad nije više vrištao sex sa svih strana - sa tv-a, interneta, bilborda, a nikad manji natalitet. Ljudi su se toliko otuđili, lakše im je da se sakriju iza kompa ili mobilnog da bi se upoznali... Ja imam puno slobodnih drugarica, i znam da je postalo užasno teško naći normalnog momka, svi su zapali u neku apatiju, razmaženi su, čekaju da roditelji sve obave umesto njih... Ali, one su toliko dugo same da su počele da kroje neke fantazije kakav treba biti dečko da bi im se svideo, da ti kriterijumi više "ne piju vodu", a ne znam kako to da im objasnim. Razumela bih i da traže nekog lovatora, jer svi smo manje-više u finansijskoj krizi, ali nije to u pitanju, ovakve njihove kriterijume ne mogu da shvatim. Muževljevi prijatelji sve divni momci, oduševljena sam njima, prosto, da nisam sa mužem, ne znam koji bi mi se od njih pre svideo, a nikako ne mogu da nađu devojke, i kad ih nađu, to se brzo prekine. Oni se raspituju za moje drugarice, a one su u fazonu "previše je fin, ćutljiv je, hoću nekog ko pravi atmosferu u društvu, da me zabavlja..." Pokušavam da im objasnim da su te osobine apsolutno nebitne za brak i da treba samo da im bude bitno to da su ovi momci dobri, vredni, požrtvovani, posvećeni, uspešni, da bi bili dobri muževi i roditelji i da ih nikad ne bi iskoristili. Mislim da su nam, između ostalog, holivudski filmovi upropastili kolektivnu svest. Oni su doveli do nerealnih kriterijuma i pogrešnih shvatanja ljubavi, veze i braka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 10:05:14   
jess021
Ne slazem se za deo holivudskih filmova, zasto dvoje ljudi koji se vole ne bi ziveli kao na filmu, u smislu odnosa izmedju partnera. 
A za kriterijume se apsolutno slazem.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 11:06:27   
nata11
Ja se ne slazem po pitanju kriterijuma.
To ako tebi-meni nije bitno da on pravi atmosferu kako one kazu, njima je bitno.
Ne trebaju odustati od svojih principa zarad toga da se samo udaju. Naici ce neko ko ce i njima odgovarati. Bolje biti sam nego sa nekim ko ti ni u kom pogledu ne pase.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 12:19:51   
IvanaSK RR
Ja samo mislim da su kriterijumi previse podignuti. A sa druge strane kompromisa nigde. Ima na netu ona slika dvoje starih ljudi kako se drze za ruke, zajedno 60 godina, pitanje kako su opstali toliko godina, odgovor, Rodjeni smo u vreme kad su se stvari sastavljale a ne bacale....
Ne smatram ni ja da treba svasta da se trpi, ali malo vise empatije prema drugima bi bilo ok...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 12:24:47   
jess021
Ivana, slazem se.
Daleko od toga da treba biti sa bilo kim samo da ne bio bio sam, ali imam i ja nekoliko drugarica koje traze savrsenog, a same imaju mana koliko hoces, kao i svi mi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 12:30:48   
Maraj
Ja sam sa mm od moje 20.god. Dakle 15/16 god smo zajedno. Tada sa 20.god nisam nalazila neke ''mane". A sad nasla bi mu , sto kazu 101 manu
Mozda je i do godina. Zreliji si pa trazis "savrsenstvo". U mladosti ti je dovoljno da se voliteuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 13:00:56   
jess021
Maraj, ima i toga, ali ja se trudim da pogledam najpre sebe, jer i ja umem da budem i ovakva i onakva. Tako da njegove mane tolerisem, za sad😅😅😅

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 13:07:56   
Maslacak15
Radi o takozvanom duhu individualizma i materijalizma Koji je U principu U redu Ali U modernom drustvu postaje karikatura i dovodi do cistog egoizma. Ljudi se vaspitavaju da treba da zadovoljavaju svoje potrebe da jure karijeru da ostvaruju svoje ciljeve da budu materijalisti. I da se Ni Po Koji cenu ne treba zrtvovati za drugoga.  To Sto je spomenula maraj Jako je bitan momenat. Moj dobar drug , Jako uspesan covek Po svim uobicajenim kriterijumima (i dalje single) primetio je pre cetiri per godina posle poset_e mojoj drugarici (isto single isto nenormalno uspesna): znas kad udjes U godine i Zivis Sam, i naviknes se udesis svakodnevnicu kako tebi odgovara. I onda te SVE iriira i smeta ti da tolerises druge osobe U svom okruzenju Samo zato Sto oni imaju druge navike.I rekao je veliku istinu.A pricamo o svkodnevnim glupostima a gde je tu uskladjivanje krupnijih stvari  U zivotu. Samoca te cini samozivim i samodovoljnim i Ako ti ljudi cesto kazu da Pate Sto ne mogu da nadju osobu x ja mislim da se cesto plase promene nacina zivota. A Argument on/ona Mi se ne svidja je neoboriv izgovor uvek posto Niko normalan nece reci da treba uci U vezu a sa osobom koja ti se ne svidja. Treba biti iskren prema Sebi i znati sta oces. Ima delom i sportske srece Ali ov stvari o kojima pricam Su Jako vazne.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mladi biraju život u samoći
22.10.2018 13:40:56   
Dora89
Tačno. Naravno, treba i sviđanja, i hemije, i ljubavi, i dobrog sexa, bez svega toga se ne može, ali nije dovoljno. Osnov braka i porodice je nešto drugo. Sa kim god se uspostavlja bilo kakav odnos potrebni su obostrani kompromisi da bi taj odnos funkcionisao, jer ne mogu dve osobe u svakom trenutku želeti isto, niti imaju uvek isti vremenski raspored. A koliko je tek kompromisa potrebno za zajednički život, a tek odricanja zbog dece, o tome i da ne govorimo.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mladi biraju život u samoći
18.7.2019 21:21:31   
MimaKos
Cini mi se da nije do toga da ne mogu da nadju para vec da ne zele, jer im se usladio samacki zivot i nisu spremni za kompromise


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mladi biraju život u samoći
3.11.2023 17:02:29   
flamingos
Sve je više mladih koji biraju život u samoći.U našem selu je toliko neoženjenih i neudatih(većina je u inostranstvu).No dobro,to je njihov izbor,poštujem,ali...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 14:12:35   
Srecko47E
Postujem tudji izbor uvek.Ne savetujem,ne mesam se.
Pitace te starost,gde ti je bila mladost.
Moj komentar

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 14:47:23   
flamingos
Naravno,plštujem i ja tuď izbor.I ovo je moj komentar i moje mišljenje vezano za temu.Svako radi kako hoće.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 14:50:53   
Srecko47E
Naravno,niko ne razmem da se danas brzo zivi,da ljudi nem,aju iste zelje kao ranije.
Da nas ne raduju iste stvari.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 15:17:41   
flamingos
Mladi ko mladi.Ni nalik omladini u moje vreme.Ali,ne sudim nikome.Njihov izbor.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 15:21:54   
Srecko47E
Vremena se menjaju,samim tim i msiljenja,stavovi.
Mladi zive u skladu sa vremenom ukojem odrastaju.
Nije nista,kao sto je nekad bilo.
Stariji trebaju da razumeju mlade..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mladi biraju život u samoći
6.11.2023 15:33:49   
flamingos
Ma ja ih razumem u potpunosti.Njihov život je njihova stvarAli,godine prođu brzo i eto starosti...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.11.2023 9:54:22   
Srecko47E
Mislim da svako zna za sebe,sta mu je najbolje.
Ranije sam pokusavala da razumem neke stvari,a onda...Neka,pustis.
Ne komentarises,cudno ti je mozda,jer nisi taj tip,ali se ne mesas.Ne pitas...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.11.2023 9:59:09   
flamingos
Više nikoga ni ne pitam.Naš kum uskoro puni 30 godina.Živi u inostranstvu i još se nije oženio.Bože moj,njegov izbor.Ranije se zafrkavamo kad dođe u vezi ženidbe,sad ni ne pominjem.Odrastao je kod mene dok smo bili na selu.U komšiluku smo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.11.2023 10:01:12   
Srecko47E
Mlad je.user posted image
Pa ljudi danas ne planiraju pre 35-te.

Da je meni ova pamet i ja bihuzivala ,jos koju godinu.
Gledam moju majku,udala se sa 20,rodila mene tada.
Sada smo kao drugarice.

...ali ona nije imal maldost,jer joj je prosla u menjanju pelena i pranju flasica.



Sve u svoje vreme.
...onda kada neko smtra da je to vreme doslo.


Meni je omiljeno bilo-kada ces se udati.
A onda,kada ce dete,prvo
Kada ce drugo.
A zasto trece?

Ko bi narodu ugodio.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.11.2023 10:06:08   
flamingos
Da,pomeripa se granica.Sad ni ne razmišljaju o ženidbi.Navikli sami.Ako,to je njihov izbor.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mladi biraju život u samoći
7.11.2023 12:11:15   
Srecko47E
Promenilo se vreme.
Prioriteti.
Sve se menja u skladu sa vremenom u kojem zivimo...
Jure se karijere,postujem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here