|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 18:31:22   
Sneža
Ptičice tek sam sad videla šta se desilouser posted image user posted image
Drži se dragauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 18:32:21   
guppy RR
Draga ptičice, tek sam sad pročitala. Baš mi je žao.
Budi nam jaka user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 19:43:34   
vodolija 82
pticice bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image znam sta si prezivala,a svaki put kad se nekoj nesto lose desi,sve prezivim sa vama,jer se ni ja ne mirim sa mojim ne uspelim vto.Pticice,iako ti beta bude 0.1,opet pregledaj jajovode,jer su meni sumnjali na vanmatericnu poslali me na betu i bila je 0.1,a posle samo 3.5 meseca ostala sam bez oba,jer se niko nije setio poslati me na detaljne analize.nemoj se ljutiti,ali ja ovo pisem samo da vi ostale preduzmete na vreme sve mjere opreza,a uostalom bices mirna.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 19:49:38   
Zoka81
Bas je tuzno sta sve prezivljavamo....
Pticice zao mi je ...... ali glavu gore bice bolje. ja tebi govorim a ja kad dodje vestica vec cmizdrim ko malo dete kad mu uzmu zvecku....

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 19:56:00   
Ptičica
Drugari, hvala, još jednom na lepim rečima! Jbg, idemo dalje!
Vodolijo, hvala ti šti brineš. Dr mi je radila UZ, sve je cool. Proveriću sve detaljnije, naravno. Da li si ti imala nekih tegoba? Šta se desilo, pa se tako završilo? user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 20:14:42   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

pticice bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image znam sta si prezivala,a svaki put kad se nekoj nesto lose desi,sve prezivim sa vama,jer se ni ja ne mirim sa mojim ne uspelim vto.Pticice,iako ti beta bude 0.1,opet pregledaj jajovode,jer su meni sumnjali na vanmatericnu poslali me na betu i bila je 0.1,a posle samo 3.5 meseca ostala sam bez oba,jer se niko nije setio poslati me na detaljne analize.nemoj se ljutiti,ali ja ovo pisem samo da vi ostale preduzmete na vreme sve mjere opreza,a uostalom bices mirna.


Kako mi je žao što ti se sve to izdešavalo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 21:19:41   
vodolija 82
user posted image
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Drugari, hvala, još jednom na lepim rečima! Jbg, idemo dalje!
Vodolijo, hvala ti šti brineš. Dr mi je radila UZ, sve je cool. Proveriću sve detaljnije, naravno. Da li si ti imala nekih tegoba? Šta se desilo, pa se tako završilo? user posted image


nista draga,samo sam pocela naglo da se gojim,pa posle produzeni ciklusi,a da su doktori bili malo posveceniji,sve bi bilo drugacije,bukvualno nemarom dr.ali valjda ce Bog dragi dati i ovako,krecem ponovo od septembra,pa vidjecemo.a ti se mila cuvaj i sve dobro ispitaj

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 21:20:28   
vodolija 82
ljubiciceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 21:22:45   
ljubičica
Vodolijice moja user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 21:51:31   
Lu
Uh Ptičice,jako mi je žaouser posted image
Hrabra si ti cura user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 21:53:53   
Anastazija
Pticice, tek sada sam procitala sta se desilo! Jako mi je zao! Tako sam se radovala maloj pticici jos od momenta kada si nestrpljivo cupkala po crticama da nam javis a mi sve spavale.... user posted image user posted image user posted image
Znam da si jaka i da ces krenuti dalje, u novu borbu! Od sveg srca zelim da ti sledeci put sve bude u redu, bez problema... i da stvoris citavo jato pticica!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Arias Stella fenomen
8.7.2009 22:03:01   
mihi
Ptičice ne brini čim su našli horionske čupice (chorion jedan od tri embrionalna omotača) trudnoća je bila uterusna (tj u materici) i nema govora o extrauterini (vanmateričnoj trudnoći), Sve će biti ok..... ne brini ptičice draga!!!!user posted image .

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Arias Stella fenomen
9.7.2009 0:44:38   
Ptičica
Drugari moji! Rasplakala sam se! Nemam reči kojima bih vam zahvalila na podršci!!! user posted image    user posted image    Svi u mojoj okolini očekuju da budem jaka i da se ponašam kao da se ništa nije desilo. Ali, najviše me je pogodilo što su se moje dve naj drugarice pokazale kao nikakve. Nisu me nazvale nijedan put, da me pitaju kako sam. Jedna je znala šta se desilo, jer sam joj poslala poruku iz Mišovića, kada sam se probudila iz anestezije, a druga i nije mogla da zna, jer me nije nazvala dva meseca!
A vi, drage moje, koje me nikada niste videle, ni upoznale, mi ukazujete pažnju. Koliko sam bila skeptična prema ovakvom vidu kontakata i druženja! Moja tvrdoglava glava! Uh!
Hvala vam!!! user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Arias Stella fenomen
9.7.2009 8:21:02   
daca77
jao draga, tek sam sada videla
iskreno mi je zao, ali glavu gore...pokusaj da sve to zaboravis, i sigurna sam da ces sledeci put uspeti

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 20:51:04   
Ptičica
Drugari, dobro veče!
Vratila sam se sa UZ. Išla sam kod jedne doktorke, koja radi privatno i stručnjak je za UZ. Preporučila mi je koleginica, kojoj su rekli da joj beba ima daunov sindrom, u petom mesecu. Preporučivali su joj prekid trudnoće. Otišla je kod ove žene i ona joj je rekla da je beba potpuno normalna i rekla joj je tačan datum porođaja, jer su ovi u Višegradskoj omanuli za nedelju dana. Moja koleginica ju je poslušala, zadržala bebu i porodila se tačno tog datuma kako joj je ova rekla. Beba je bila super i to je sada dečak koji u septembru kreće u školu!
Zato sam rešila da odem kod nje, jer mi je beta 13,8. Žena je car! Čudi se što su mi rekli da radim betu, jer još nisam dobila prvu user posted image  posle spontanog. Sve mi je strava! Obnovljena sluzokoža, imala sam ovulaciju i kaže da ću dobiti za oko 7-8 dana. To što me je boluckao desni jajnik je bila O, koja je bila jaka i naprevila mi mali hematom, koji se povlači.
Kaže mi da moram da povedem računa o ishrani. Preporučuje mi da proverim štitnu žlezdu i šećer, a hlamidiju, mikroplazmu i ureoplazmu ću kod nje.
Eto, tako. Malo sam opširna, ali jbg, vama mogu da dužim... user posted image

< Poruku je uredio Ptičica -- 16.7.2009 20:52:52 >


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 20:53:28   
Ana RR
Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 21:06:12   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image

Tračarke jedneuser posted image kad vam ja banem jednom,pa samo pošaljem sms da se nacrtate na kaficiuser posted image
Ptičice,to je pravo bogatstvo kad naletimo na pravog i dobrog doktora!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 21:11:08   
Ptičica
Ana, Snežo user posted image  Jedva čekam da pijemo kafu!!! Sutra idemo u selo veselo, pa kad se vratimo, obavezno pijemo kafu!
Nemate pojma kako sam se uplašila kada sam videla da mi je beta 13,8! Međutim dr mi kaže da je glupo raditi betu pre prve user posted image , jer sa vešticom će se organizam potpuno očistiti. Takođe, smatra da ne treba da toliko čekam na mućenje. Ona ima teoriju da su lekari kukavice i da ne znaju šta bi radili sa ženom koja bi ostala user posted image  odmah posla spontanog!


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 21:16:31   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sneža


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image

Tračarke jedneuser posted image kad vam ja banem jednom,pa samo pošaljem sms da se nacrtate na kaficiuser posted image




Ajde ako smeš user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 21:32:04   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image


mogu li i ja sa vama?user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 22:02:58   
Ptičica
Naravno, dunja!!! user posted image
Kad se vratim, pijemo kaficu!!!!
Ljubim vas, odoh da se pakujem!!!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 23:03:40   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Naravno, dunja!!! user posted image
Kad se vratim, pijemo kaficu!!!!
Ljubim vas, odoh da se pakujem!!!


super, brzo nam se vrati...da se istracarimo.....jos ako nam Sneska dodje iz N.S....bice fenomenalno..

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Arias Stella fenomen
16.7.2009 23:31:04   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image


mogu li i ja sa vama?user posted image




daaaaaa draga user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Arias Stella fenomen
24.9.2009 22:07:37   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ptičice moja, planiraj da uskoro popijemo tu kaficu i da se istračamo user posted image


mogu li i ja sa vama?user posted image




daaaaaa draga user posted image



sta bi, kad cemo?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here