|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tuđe slađe
1.5.2011 23:22:15   
Brana
Moj stav:"Svoje ne dam, tudje mi ne treba"!
Nisam otimala nista od drugih,meni su pokusavali ali nisu uspeli i to je to.
Jedino sam volela da jedam kod tudje kuce tj.kod moje tetke i bake,ako se to racuna kao tudje sladje eto onda je to moj jedini greh na ovu temu.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 1.5.2011 23:23:19 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tuđe slađe
1.5.2011 23:26:56   
Anoniman
Svoje ne dam, tuđe neću. 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tuđe slađe
1.5.2011 23:29:07   
Brana
IZVORNA PORUKA: Tash

Svoje ne dam, tuđe neću. 

moze i tako da se kaze,poenta je ista.user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tuđe slađe
15.10.2011 22:00:20   
pippi29
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam nikada otela nekome decka ili ne daj boze muza, i nikada ne bih.  Neke granice se ne trebaju preci u zivotu.  E sad, ne kazem, da dvoje ljudi ne mogu da privuku jedno drugoga, a oboje su 'zauzeti' to se naravno desava, ali ja bih gledala da stanem i jednostavno nemam vise kontakte, znajuci da bi to samo povredilo druge ljude. 

Mislim da je oteto-prokleto...


user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tuđe slađe
15.10.2011 22:49:51   
mikica sa
upravo tako, ne zelim tudje a ako neko krene na moje postajem tigrica. bilo je par puta slucajeva i nisu bas glatko prosle kao sto su mislile user posted image
moj princip je uvijek bio ako se neka moja drugarica samo i izjasni da joj se neko svidja ja tu ne ulazim nikad, to je kao obiljezeno za mene. jednom prilikom se desilo nesto jako ruzno. upoznala sam svoju tada najbolju drugaricu i mog skolskog druga. zabavljali su se ozbiljno, bas ga je voljela. upoznala sam ih kad smo sjedile u jednoj slasticarni i on naisao sa drugom. posto je nakon toga poceo rat, ona je otisla iz grada nesto prije mene. on je ostao jer je bio u vojsci. posto smo svi bili prijatelji obilazili smo se. jednom prilikom u telefonskom razgovoru (jer sam bila u kontaktu i sa jednim i drugim posto nekad nije mogao da se cuje s njom ako bi bio na strazi) cula sam pitanje koje me je sokiralo: zasto onaj dan nisi bila sama u slasticarni? user posted image user posted image  ostala sam bez teksta i dok je on nastavio monolog, vjerovatno misleci da ce me na foru uhvatiti, ja sam spustila slusalicu. nisam ga nikad vise vidjela. oni su otisli u Kanadu, vjencali se, ona ostala trudna i u sedmom mjesecu trudnoce je ostavi zbog striptizete iz Slovenije. nas dvije smo i dalje drugarice, nisam joj nikad rekla za to, necu da je podsjecam i zadajem bol jer je proslost i nije vrijedan. proslost treba ostaviti iza sebe i sahraniti je. ona je divna majka, upoznala je kasnije divnog covjeka s kojim ima djevojcicu i koji je njenog sina prihvatio kao svog. hvala Bogu da je imala prijatelja i dobrih dusa koje su joj pomogle kad se poradjala a zao mi je sto sam ja bila jaaako daleko...

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tuđe slađe
23.10.2011 22:53:20   
anchik
ovde gde sad zivim to kao da je neki modni trend. nisi musko ako nisi sa tudjom zenom\devojkom a ni zene ne zaostaju pa se ne zna koja cijeg muza... kao da nikome vise nije bas stalo do porodice, do pravih vrednosti. svi bi da zive kao u americkim filmovima\spanskim serijama. 


_____________________________

ako ti kazem da o necemu ne razmisljas, mislices na............

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tuđe slađe
12.11.2011 23:50:49   
Olga75
e , kad sam ja bila mlada - luda , zaljubim se u jednog momka , sladak je bio i tako ja leprsam , sanjarim , druzim se sa njim , idem polako
naravno da sam rekla mojoj "dobroj "drugarici
ispostavilo se kao greska
ja otisla kuci za vikend i kad sam se vratila , ceka me drugarica na stanici , ajmo na kafu , ajmo
i krece ona : moram nesto da ti kazem ,  blablabla , Lj i ja smo poceli da se zabavljamo
ja - vilica do poda
ona - nemoj da se ljutis , znas on se meni svidja , ja njemu , i tako blablabla
zabavljali su se oni par godina ali se nas dve vise nikad nismo druzile
ne zbog Lj , bes muskarce , oni dodju i prodju ali princip je princip


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anchik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:43:31   
snješka
user posted image Sve svetica do svetice. Čovjek bi vam kandilo na nos okačio. user posted image Šalim se. Meni se prije neki dan počeo nabacivati mužev prijatelj koji ima tri braka i dvoje djece. Pih, kakva budala.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:44:20   
Olga75
pa ja sam stvarno u poslednje vreme zamo za ispod kandila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:45:09   
zoća
to nije prijatelj,to je budala

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:49:37   
snješka
Ih zoćo on je samo jedna velika švalerčina. Ali je i lafčina i šarmantan samo tako. user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:50:44   
snješka

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ja sam stvarno u poslednje vreme zamo za ispod kandila user posted image

Eh Olga, Olga. user posted image Pod ikonu kao kum na slavi.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:50:49   
zoća
user posted image user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:54:05   
snješka
Hm, hm...Šalu na stranu, meni to ništa ne znači i mislim da je puno poštenije razići se pa onda raditi po volji. Ali mislim da svaka žena laže koja kaže da joj ne gode komplimenti, šarmiranje i laskanje upućeni ne samo od muža i drugih bliskih osoba.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:56:15   
zoća
ma da ti kažem i od poštara kada dođeš u neke godine ,kao što su mojeuser posted image user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 9:57:36   
hanka


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam nikada otela nekome decka ili ne daj boze muza, i nikada ne bih.  Neke granice se ne trebaju preci u zivotu.  E sad, ne kazem, da dvoje ljudi ne mogu da privuku jedno drugoga, a oboje su 'zauzeti' to se naravno desava, ali ja bih gledala da stanem i jednostavno nemam vise kontakte, znajuci da bi to samo povredilo druge ljude. 

Mislim da je oteto-prokleto...


Kao da sam ja pisalauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:00:16   
Olga75
IZVORNA PORUKA: zoća

ma da ti kažem i od poštara kada dođeš u neke godine ,kao što su mojeuser posted image user posted image

Zoco , mudro zboris user posted image
kad sam mogla nisam htela a sad 'ocu al ne mogu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:00:40   
snješka

IZVORNA PORUKA: zoća

ma da ti kažem i od poštara kada dođeš u neke godine ,kao što su mojeuser posted image user posted image

Isto. user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:01:42   
snješka

IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: zoća

ma da ti kažem i od poštara kada dođeš u neke godine ,kao što su mojeuser posted image user posted image

Zoco , mudro zboris user posted image
kad sam mogla nisam htela a sad 'ocu al ne mogu user posted image



Eeee Olga, najgore je željeti, a ne moći. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:04:44   
snješka
Žene uglavnom varaju kada od muža ne dobivaju dovoljno pažnjem kad su zanemarene. Doduše ima i onih koje jednostavno tako žive. Muškarci varaju ioz nekih drugih razloga među kojima je ovaj navedeni. Mada, opet kažem da je poštenije razići se ako se ne može popraviti brak ili veza, svejedno, pa onda tražiti ispunjenje na drugoj ili trećoj strani.
Ali, KAKO ZRAČIŠ TAKO PRIVLAČIŠ.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:08:10   
Olga75
kazu ; muskarcima je vazno da su prvi a zenama da su poslednje
mada nikad nisam imala takvu zelju za dokazivanjem , kako to i reci , fatalnosti  da bih se petljala sa zauzetim covecima user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:09:06   
zoća
ma mnogo zračim ali malo privlačimuser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:15:02   
snješka

IZVORNA PORUKA: zoća

ma mnogo zračim ali malo privlačimuser posted image


user posted image Koji si ti lik. user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:50:19   
vesnam
Ajoj žene, ja sam pre par godina bila sa oženjenim tipom, a to nisam ni znala. Mada je njegov brak prilično bolestan...
On kao Apolon, prelep, šarmantan, slatkorečiv, ja mlada, ne baš naivna, ali se prepustila i eto šeme. Jedne večeri me on pozove da dođem na neku žurku i kaže da mora da me upozna sa nekim. I ja odletela, kad ono: "Da ti predstavim svoju suprugu..."
Ja u šoku, kad ona meni: " A to je ta mala, pa dragi imaš ukusa."
Ja sam vrlo brzo "morala" da odem do wc-a i nisam se vratila. Zvao on mene, kao oni su svingeri, šta bi falilo da im se pridružim, užas user posted image user posted image user posted image  Imaju i decu i srećni su i eto...


(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 10:52:06   
Olga75
pa to nije tudje sladje user posted image
to je trojka user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here