|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tuđe slađe
13.11.2011 11:01:25   
vesnam
Pa da. Ili četvorka ili.... ko znauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tuđe slađe
15.11.2011 22:23:24   
snješka
Opet sam jutros imala blizak susret sa dotičnim i opet neke insinuacije na mogući izlet sa njim. user posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tuđe slađe
15.11.2011 23:53:24   
Bebilina
Ja sam puritanka user posted image - nikad svesno nisam tudje, a ako neko moje i jeste neka im sluzi na cast oboma.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tuđe slađe
16.11.2011 9:58:25   
bebać

IZVORNA PORUKA: vesnam

Ajoj žene, ja sam pre par godina bila sa oženjenim tipom, a to nisam ni znala. Mada je njegov brak prilično bolestan...
On kao Apolon, prelep, šarmantan, slatkorečiv, ja mlada, ne baš naivna, ali se prepustila i eto šeme. Jedne večeri me on pozove da dođem na neku žurku i kaže da mora da me upozna sa nekim. I ja odletela, kad ono: "Da ti predstavim svoju suprugu..."
Ja u šoku, kad ona meni: " A to je ta mala, pa dragi imaš ukusa."
Ja sam vrlo brzo "morala" da odem do wc-a i nisam se vratila. Zvao on mene, kao oni su svingeri, šta bi falilo da im se pridružim, užas user posted image user posted image user posted image  Imaju i decu i srećni su i eto...



user posted image user posted image

moraću ja m predložiti ovakav tip 'braka' učmali smo se u ovom našem celibatuuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tuđe slađe
27.11.2011 21:01:54   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: pippi29

Zašto neudate žene jure za oženjenim muškarcima?
Iako bi većina žena bez mnogo razmišljanja izrekla kako ni pod koju cenu ne bi imale aferu sa oženjenim muškarcem, ipak se čini da po tom pitanju nije sve tako crno i belo.
user posted image
PREPORUČUJEMO

... One prosto prestanu da mise o njemu kao" oženjenom čoveku", već kao slatkom, zgodnom momku s posla koji ima groznu ženu.

IAKO KAŽU DA NE BI NI U LUDILU...
Ako biste pitali hiljadu neudatih žena da li bi ikada imale seksualnu vezu sa oženjenim čovekom, oko devetstodevedeset_devet od njih će reći "Nema šanse!" Pa ipak, pre ili kasnije, mnoge od njih će baš to učiniti. Do pouzdanih statističkih podataka je teško doći, ali konsenzus istraživača o neverstvu je, da u nekom trenutku u njihovim životima, oko petnaest do dvadeset_ odsto neudatih žena će imati aferu sa oženjenim muškarcem.

Zašto postoji veliki disparitet između reči i dela? Da li neudate žene žele da odaju sliku "dobre devojke"u javnosti, ali "loše devojke" u krevetu? Možda. Ali mislimo da postoji bolje objašnjenje. Neudate žene se zaista protive, u mislima, da imaju seks sa muškarcima koji su u braku. Ali kada upoznaju određenog oženjenog muškarca, najednom prestanu da razmišljaju o njemu kao "oženjenom čovek", već kao "slatkom, lepom momku iz kancelarije koji ima tako groznu ženu."
***Pet razloga zašto nas privlače drugi ljudi

ČESTO SE DEŠAVA SLUČAJNO
Kada žena polako upozna oženjenog muškarca i počne da se oseća prijatno sa njim, barijere imaju tendenciju da nestanu, često neprimetno. Počne se sa nevinim razgovorima o poslu, a onda počne i otkrivanje stvari o privatnom životu, pa i sevnu neke varnice flerta. Dođe do ležernog dodira ruku tokom razgovora, pa se svrati na piće posle posla, da bi se došlo do priče kako su oboje frustrirani u svom seksualnom životu. E onda počne, i ono tako često u filmovima viđeno, dodirivanje nogu ispod stola ...

Niko nije ništa planirao, ali se to dogodilo. A za narednih nekoliko nedelja ili meseci, ili možda godinu ili više, život se živi u krajnosti: od perioda intenzivnog uzbuđenja, do potom (mnogo više) perioda usamljenosti, krivice i frustracije.
U nekom trenutku se afera završava, i to se obično završava loše, možda veoma loše. I retko se završava brakom. Samo oko tri odsto oženjenih ikada oženi svoju partnerku iz ljubavne afere, a takvi brakovi se na kraju često završavaju razvodom (jer prosto dvoje ljudi ne veruju jedno drugome da će ponovo biti verni).

PREVENCIJA JE KLJUČNA

Ako neka žena istinski želi da izbegne da ima aferu sa oženjenim čovekom, ona mora pažljivo da prati interakciju među njima. Flert je zabavan, ali lako može da eskalira od nevine igre do seksualno nabijenog odnosa.
***Ključ za opstanak ili pak propast braka

Evo nekoliko saveta kako da izbegnete aferu sa zauzetim muškarcem:

*Dakle, odolite iskušenju da mu kažete kako njegovo telo dobro izgleda i da vežba redovno (što verovatno radi da bi vas impresionirao).

*Nipošto ga ne podstičite da se opusti, pa vam tu i tamo kaže kako treba da nosite uske bluze češće.

*Ako, i kada ste zajedno na ručku ili kafi, vodite razgovor fokusiran na posao.

*Ne izlazite na piće posle posla, čak i ako je prisutna gomila ljudi iz kancelarije. (Afere uvek izgleda počnu u velikoj grupi oko stola, i na kraju tri sata kasnije samo vas dvoje, hodate ruku pod ruku prema kolima).

Većina afera među kolegama se desi slučajno, u smislu da ni jedna strana svesno ne srlja u to. Napredovanje od prijatelja do ljubavnika obično podrazumeva stotine malih koraka, neki od njih su toliko mali da su prosto neprimetni. Ali, ako se vratite korak nazad i pogledate kuda ide vaš “kolegijalno-prijateljski” odnos, slika je obično prilično jasna. Vaše i njegovo nesvesno ponašanje može dovesti do potencijalne katastrofe za vas, za njega, a možda i za druge ljude koje ni ne poznajete.
  Sta vi mislite?



IZVORNA PORUKA: limunada

Pre ce biti zasto ozenjeni muskarci jure neudate zene
Kazem iz iskustva,bezala sam od takvih ko luda,desilo mi se da me tako privukao a odma mi tu nesto smrdelo,hvala bogu na vreme saznala i oterala ga sto daljeeeee!

I znam dosta takvih muskaraca i prezirem ih!

IZVORNA PORUKA: minavb

Moja koleginica je bila u vezi sa 5 ozenjenih muskaraca za koje znam, verovatno je bilo i onih za koje ne znam. Od ovih 5, cetvorica su iz firme i uglavnom su joj sluzili da se domogne bolje pozicije ili nekakve zastite. Bila je u braku, razvela se upravo jer je muz otkrio njenu vezu, i posle toga je nastavila da udara recke. Ona to radi da bi lakse prolazila kroz zivot.

IZVORNA PORUKA: Vika

Možda zato što ih druga pere, hrani i trpi a one samo napuderišu nos i dižu noge



_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tuđe slađe
11.1.2012 21:29:24   
deki.rs
da, muskarci varaju jer druga napuderise nos i digne noge, a zene su u vezi sa ozenjenim {ako su same} da bi dokazale da su bolje, a ako su zauzete onda, izmedju ostalog, i iz materijalnih razloga. Al sve je individualno. To je neiscrpna tema.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 19:47:25   
snješka
user posted image Definitivno sam se uvjerila da ženu treba čuvati od prijatelja. Ili ona treba da se čuva sama user posted image Ne znam sad. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 19:50:12   
Anoniman
oooo da. Od početka godine sam imakla tri potpuno neočekivane situacije sa tri osobe...prvi put sam bila u šoku, drugi put iznenađena a treći put sam već umrla od smeha, mislila da je neka skrivena kamera. Ni prijatelji nisu više što su bili, i ne treba svakome verovati.

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 19:50:46   
Brana
IZVORNA PORUKA: snješka

user posted image Definitivno sam se uvjerila da ženu treba čuvati od prijatelja. Ili ona treba da se čuva sama user posted image Ne znam sad. user posted image

Delim tvoje misljenje!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 19:57:36   
snješka
Ja sma jutros srela lika sa prethodne strane ispred njegove zgrade, čisti snijeg sa auta. I tako bezveze stanem da ga pozdravim, šuplja priča, kaže on meni: "koćeš li da vidiš gdje ja živim" smješkajući se onako šeretski. Hahahhahah, kako da ne, jedva čekam. Ma reko drugi put, doćemo vam porodično u goste. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 19:59:58   
Brana
Sneska opasna si zavodnica...user posted image user posted image
Ja sam imala dosta tih "dobronamernih" udvaraca,i naravno da sam se potrudila da sve ostane na dobroj nameri.user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 20:01:33   
snješka
Ma nisam uopšte, samo zračim user posted image . Imam malo zeznut pogled. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tuđe slađe
26.1.2012 20:16:05   
Brana
IZVORNA PORUKA: snješka

Ma nisam uopšte, samo zračim user posted image . Imam malo zeznut pogled. user posted image

user posted image pogled i jeste nase najjace oruzije koje posedujemo..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tuđe slađe
21.2.2012 14:13:50   
mombg
Jako sam zadovoljna svojim zivotom. Bila sam zavidna nekad, verovatno u pubertetu, ne secam se, al sad mi je sve potaman. Sto se tice "otimanja" - moze se oteti samo onaj ko zeli da bude otet.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tuđe slađe
1.3.2018 1:38:48   
Dora89
Što se tiče momaka sa kojima su bile moje drugarice ili koji su im se sviđali, ti su u startu za mene bili otpisani, a ni drugarice nikadnisu imale pretenzije na moje momke. A što se tiče veze sa zauzetom osobo, to mi je ok samo ako će on raskinuti svoju vezu. Ne treba to gledati kao otimanje, zar nije normalno da vam se svidi neko drugi? Zar ćete u tom slučaju da mučite sebe i svog partnera, umesto da krenete ka svojoj sreći? Ali najčešće se te nove kombinacije nastavljaju bez prekida prethodne veze, što vodi u nemoral i agoniju treće osobe.

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tuđe slađe
1.3.2018 7:50:04   
mama Jo
Cini mi se da ro tako ,,vlada" mesju mladima posebno... mene je to uvek nerviralo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tuđe slađe
1.3.2018 7:59:53   
vocicana
Moja drugarica, mada smo stvarno bile klinke, pocela je da se zabavlja sa deckom koji se meni svidjao. Nije bilo prijatno, ali su to stvari za koje kasnije u zivotu mozes samo da se zapitas sta ce biti za neke druge stvari. Zivot nas je razdvojio, ali zbog njenih drugih osobina veoma mi je draga.
Ja nisam nikada nikome zavidela, ni sada. Svako je kreator svoje sudbine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tuđe slađe
1.3.2018 9:01:12   
Dora89
Razumem, to jesu klinačka prepucavanja, ali se na primeru ipak vidi vaspitanje iz kuće.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tuđe slađe
2.3.2018 0:35:02   
Srecko47E
Uvek bilo.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:06:42   
Anck Su Nmaun
Uvek bilo user posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:08:29   
MimaKos
Ne znam zasto ali meni nije nikad!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:09:45   
Anck Su Nmaun
I deci i odraslima....

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:38:01   
mama Jo
Da, na zalost...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:39:51   
MimaKos
Kod mene ne, sve sto sam zelela ostvarila sam kad tad!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tuđe slađe
1.5.2018 18:40:26   
Anck Su Nmaun
Tvoje dete nikad nije pozelelo mda se igra tudjom igrackom user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here