|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
5.1.2013 7:03:54   
vikiveki
Moj nick je nastao kao spoj nadimaka moje dece i meneuser posted image pošto često i Viktora i Viktoriju zovem tj tepam im Viki a mene mnogi zovu Veki(Vesna)user posted image tako da je viki+veki= vikiveki

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Vaš nick
5.1.2013 7:48:50   
vojvodjanka87
Mislim da je to sasvim jasno,iz Vojvodine sam i 87' sam godiste.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Vaš nick
5.5.2013 22:34:51   
Figaro88
Po mom najdrazem liku iz bajki-maci Figaru,a posto je samo Figaro bilo zauzeto dodala sam i moje godisteuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Vaš nick
5.5.2013 22:39:59   
nata11
Moj je nastao iz brzopletosti. Niko me ne zove tako svi me zovu punim imenom ali sam zurila da postavim pitanje pa sam lupila a broj 11 je jedinio bio slobodan. user posted image Jel moze da se promeni nick?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Vaš nick
6.5.2013 0:02:41   
Skockica
Kad sam se registrovala, bila sam u drugom stanju i beba je bila prilicno aktivna, kao skocko, pa je to moja beba - skockica.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Vaš nick
20.5.2013 16:04:04   
Ana13
ime mi je Ana,rodjena sam 13. Toliko user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Vaš nick
20.5.2013 17:02:13   
ivaMark
Ivona-ja
Marko-mm
user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Vaš nick
20.5.2013 17:06:48   
serpica
U vreme registracije na rr mladje dete sam ja licno osisalauser posted image a jojj glavica joj je licila bas na serpicu i takooo

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Vaš nick
20.5.2013 17:07:27   
minnica
Deminutiv imena moje ćerke, plus još jedno n, jer je sa jednim bilo zauzeto. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Vaš nick
20.5.2013 17:11:43   
pandina
Velika ljubav prema pandama. Htela sam da budem pandina_mama, al; bi mi predugo pa ga skratih :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Vaš nick
10.6.2013 20:43:47   
Maraj
pa Mara je bilo zauzeto pa sam dodala j user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Vaš nick
28.9.2013 22:17:58   
Misha i Ljisha
Milos je mm ime a moje Ljiljana. Mene odavno zovu Ljisha pa smo nas dvoje Misha i Ljisha. Cak su se komsinice salile sloganom " naostrite vase pishe i dodjite na salash kod Ljishe i Mishe"user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Vaš nick
15.11.2013 1:17:44   
viktori
Sve je nesto islo naopako. Ali bukvalno kad ti nista ne ide, znate i same takve duze ili krace trenutke u zivotu. I naravno najvaznije od svega nema bebe pa nema! Citkala rr danima, nocima...i odlucim da se pridruzim al da razbijem maler, pa otuda viktori (pobeda) i slicica sto zanimljivija da mi razbije sivilo! I upalilo je user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Vaš nick
15.11.2013 1:28:06   
vikiveki
Viktorii mene tvoj nick jako podseća na moj jer je nastao spajanjem imena moje ćerke Viktorije i mojim Vesna, a imam i sina Viktorauser posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Vaš nick
15.11.2013 2:08:40   
viktori
heheh mali slatki pobednici user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Vaš nick
15.11.2013 7:13:09   
adulence
Moj nick je nastao jos pre vise godina....zovem se Ada i jedan bivsi dugogodisnji decko me je prozvao adulence

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Vaš nick
13.9.2014 13:55:44   
branki*
logicno..ime mi je branka,a muz me zove branki,pa mi se dopalouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Vaš nick
13.9.2014 14:15:07   
Anoniman
Imala sam zelju da imam cerku Unu, i kada sa se uclanila na rr bila sam vec trudna, ali nisam znala da li je decak ili devojcica, ali moja zelja je isplivala, i potpisah se ja koa Unina mama, a da sam dobila sina bio bi souuser posted image Tako da , dragi moderatori, kada dobijem drugo dete, dodajemo i njegovo ime, mozeuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Vaš nick
13.9.2014 14:22:04   
Dani.kv
Danijela a zovu me Dani, Kraljevo. Slicica je uspomena iz ordinacije prof gde smo radili VTO

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Vaš nick
13.9.2014 14:53:27   
Mala Elena
Mala se zove tako, to ste ukapirali...user posted image sad sam se predomislila , lepse mi je Eleniki, vise je onako Grcki..retro..user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Vaš nick
13.9.2014 15:02:37   
emicaa
Kad sam se prijavljivala Anci je bilo zauzeto a Andrijana kako se i zovem je predugo pa na Emica po maci Emi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Vaš nick
13.9.2014 16:10:11   
bubulence
mm me je tako zvao dok smo bili mladi i zaljubljeni.. bubu, bubi, bubika, bubulence...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Vaš nick
13.9.2014 16:19:34   
wivern
Evo ga wyvern iliti wivern user posted image
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Vaš nick
13.9.2014 16:20:41   
bubulence
bolje je bilo dok sam te povezivala sa Dzulijom Roberts user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Vaš nick
13.9.2014 16:55:36   
doktorkakristal
doktorka po profesiji
Kristal jer me tako zvali na faksu ,inace obozavam kristale

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here