|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
20.2.2012 23:59:28   
malapufika
koliko zena sa ovim bestijama,a ja sada tek videh temu
letos sam samo ja imala micoplasmu,mm sve sterilne briseve...posle deset dana kontrolni brisevi nemam ni ja nista ni on
mi srecni radimo na bebi,ali ne ide...
ja uradila pre nedelju dana briseve i iznenadjenje prisutna i mico i ureo...kako je moguce da se sada pojavila ureoplasma ako je nije bilo pre dva meseca i ako je nema mm???kako???radila sam bris dan pre nego da dobijem ,ako to ima neke veze.nadam se da nece ostaviti posledice jer je ipak brzo otkrivena...i kakve su terapije jer ja idem tek za par dana kod gin po lekove

(odgovor članu Gonzo)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
23.2.2012 19:32:54   
saska89
ja vam mogu reci da prvi mesec nakon negativne uree ja sam u drugom stanju evo u sedmoj nedelji sam i bas sam presrecna user posted image user posted image user posted image nadam se da ce sve biti u redu da na svet donesem malog zdravog user posted image bebana pozzz za sve i svima zelim brz oporavak od ove bestije

(odgovor članu Gonzo)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
29.2.2012 18:40:51   
malapufika
zene,a kakve ste vi simptome imale?

(odgovor članu saska89)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
2.10.2012 12:22:34   
Krcko
Pozdrav svima!Spremamo nalaze za VTO i nađena mi je ureaplazma u broju <10 na 4. Data mi je terapija Doksicilin+Viziren i vaginalete Macmiror.Ono što me buni je što sam na nekom forumu pročitala da je kombinacija ova dva antibiotika kontradiktorna za ureaplazmu,u smislu da potiru dejstvo jedno drugom.Da li je neka od vas koristila tu kombinaciju?

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
27.10.2012 11:11:34   
Anoniman
Meni je propisan Doksiciklin 10 dana svakih 6 sati obojeuser posted image

(odgovor članu Krcko)
  Direktna veza do poruke: 455
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.12.2012 17:20:25   
vesnam
Evo ja se posle prve terapije rešila napasti. Imali je oboje <10.000 opleli po vibramicinu, 10 dana po jedan dnevno i sledeći nalaz negativan. radili smo tri nnedelje posle terapije. Eto, meni nije bila strašna, negde sam pročitala da Ameri to i ne leče kad su ovako manje količine, mada nisam htela da rizikujem da se proširi. bolje da je nema uopšte user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
30.12.2012 9:10:56   
iva80
Da li je nekoj Vibramicin / Dovivin poremetio ciklus u smislu da kasni?!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
30.12.2012 13:01:49   
branki*
meni nije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
18.1.2013 14:32:10   
imperial
E zene evo i ja sam spremajuci se za VTO otkrila da imam ureplazmu i stafilokoku,i sad sam totalno zbunjena,prvi put da imam neke bakterije.Dobila sam terapiju.Sa ovakvim rezultatima bolje da ne idem na komisiju,sta vi mislite?
Odbice nas sigurno,a?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
18.1.2013 16:42:39   
branki*
imperial,izleci ureoplazmu,zaboravila sam kako vec ide,mozda da predas papire da ne bi gubila vreme,ali u postupak ne ulazi dok bris ne bude sterilan.koji je broj?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
18.1.2013 16:54:11   
imperial
Branki nista ne pise za broj
samo ureaplazma antibiogram rezistentno

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
18.1.2013 16:58:04   
branki*
imala sam i ja tu glupu ureoplazmu.izleci se kombinacijom antibiotika.bice dobro sveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
18.1.2013 20:19:44   
imperial
Ja sam večeras ponovila briseve,išla sam privatno da radim kolposkopiju i papa test i ujedno sam uradila briseve da uporedim za svaki slučaj.
U ponedeljak,utorak rezultati pa ćemo videti,a počela sam i terapiju da pijem,za svaki slučaj.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
22.1.2013 15:00:19   
imperial
i rezultati negativni,bez terapije,privatno
i kome sad da verujemuser posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
23.1.2013 11:16:28   
iva80
Veruj privatnicima!!!
A ako zelis (i imas mogucnosti) uradi i na trecem mestu....
Drago mi je da su rezultati negativni!!!
(ja sam dozivela da u DZ su ispraljali hemijskom rezultate...katastrofa!)

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
4.7.2013 10:02:31   
Brbljivica
i mi imamo duuuugo kuburimo sa ureaplzamom.....prosli smo 2 vto ,neuspesne .a li ova ureaplzama nam je godinama prisutna ....ja zaista neznam sta vise da radimo

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu BrankaMrvica)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
4.7.2013 22:10:55   
anita
Ja sam pre mesec dana bila pozitivna na mikoplazmu. Imala sam terapiju dovicin 2x1 deset dana. Nakon terapije ponovila sam bris i negativan je user posted image . Otarasila sam se i bakterijske vaginoze ali sada imam problem sa gljivicama.
user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
4.7.2013 22:17:47   
Maraj
draga, kanesten za gljivice... imas 1 tableticu, jedno vece ili 3 za 3 veceri i mirna si..

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
4.7.2013 22:38:39   
Dani.kv
Sto se tice te bestije godinama sam je lecila. Antibiotici nisu pomagali. Na kraju su mi u Adonisovoj apoteci u Sokobanji rekli koju kombinaciju cajeva da forsiram, slatkise da izbacim i od antibiotika DOKSIDERMA tabletice. Hvala Bogu nema je

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 0:09:37   
malapufika
i evo mene ...uradila briseve i prisutna ureaplasma i naravno svi antibiotici rezistentni i jauser posted image nemam snage vise,a ni suze da lijem...sve je presusilo i sta dalje......user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 12:13:51   
nata11
Mala pufika reces se samo polako. Znam kako se sada osecas.
Ja idem po moje briseve za koji dan ali se nadam da je sve OK posto sam ih radila cisto zbog isteka prethodnih.

Dani pa daj te cajeve da pijuckamo user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 12:26:46   
Dani.kv
Ne znam tacno na poslu mi je kombinacija ostala a ja ne radim vec duze vreme. Kad saznam pisem

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 13:14:14   
wivern
Mala pufika ja sam godinama muku mucila sa njom..ispila lekova i lekova....ona se vraca sa padom imuniteta...pokusaj da pijes nesto i za imunitet...
I obavezno bris sledeci put radi negde drugde...za svaki slucaj..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 22:44:14   
malapufika
dala mi je doktorka lacyogyn kaze mora da prodje mesec dana pa da ponovim bris kako bi mi dala neke antibiotike opet jer je na sve rezistentna ...uzas..pijem centrum mesecima i mesecima ...vodim racuna o svemu,ali nema svrhe

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Ureoplasma, Mikoplasma
3.9.2013 23:13:50   
degu
Pufi nisam imala problema s ovim al antibiotici očigledno ne deluju, odmori malo organizam od njih i kopaj sve što je prirodno što bi moglo da pomogne. Neko je pisao nešto sa belim lukom, on je odličan prirodni antibiotik i diži imunitet, pa moraš se izboriti s njima, ne mogu biti jače od tebe.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here