|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:51:21   
Jele
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

To je NEK posteljina. Mozda neko prodaje u NS, a nemam pojma da li postoji Leto u NS. user posted image Sad sam videla da je to grcki brend.


Sad ću malo da proguglam, baš mi se sviđa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:55:33   
choopa choops
Jele krevetac je 80*150cm, a unutrasnje mjere su 70*140cm. Ma nije mi bitna visina, samo bih voljela da bude malo deblja, jer ova moja razvali glavu udarajuci user posted image Trenutno drzim dva jorgana savijena.

Vidis ta iz Ikea-e bi mi odgovarala sto se tice duzine, ali samo da je malo deblja. Izgleda mi tanka? ILi mi se cini?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 13:00:11   
Jele
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Vidis ta iz Ikea-e bi mi odgovarala sto se tice duzine, ali samo da je malo deblja. Izgleda mi tanka? ILi mi se cini?



U pravu si, tanka je.. Više mi je služila kada je Uroš bio manji, jer nije bila previsoka, mogla sam da ga vidim, a negde sam čak i duplo vezala pošto je baaš dugačka. Kad je počeo da se penje i stoji u krevecu, sve ju je onako nogicama srozavao, tj hodao po njoj... Sad spava samnom, a mislim da ova ogradica nije dovoljno debela da amortizuje udarce...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Posteljina za bebe
23.8.2010 13:59:01   
Jele
Drugarica mi je bila u Ikei za vikend i naručila sam posteljinu za krevetac, evo ovu:

user posted image

To je 4-delna posteljina i izađe me nešto manje od 1000 dinara. Jedva čekam da je vidim. Naručila sam i neke 'krpe' kad beba bljucka da stavim na rame umesto tetra pelene (i ove krpe se iskuvavaju), pošto mrzim tetra pelene na ramenu majki, ali ih nije našla, šmrc.

user posted image



(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Posteljina za bebe
24.9.2010 21:00:53   
Sanjica26 RR
user posted image


Evo nase posteljiniceuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 24.9.2010 21:01:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Posteljina za bebe
24.9.2010 23:34:56   
NadaR
Preslatka je Sanjiceuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Posteljina za bebe
25.9.2010 0:24:40   
Tina87
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Evo nasa. :) Ovu sam ja sila,ali nisam krojacica. Bas mi se svida Flinstone. :) Ogradica + Jastuce + Za prepovijanje + Ono sa dzepovima.... :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Posteljina za bebe
25.9.2010 10:35:11   
dacica
sanjice-preslatka je!!!user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Posteljina za bebe
25.9.2010 12:47:35   
red sonia
tina mnogo je slatko,sve pohvale za tebeuser posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Posteljina za bebe
25.9.2010 13:51:51   
Tina87

IZVORNA PORUKA: red sonia

tina mnogo je slatko,sve pohvale za tebeuser posted image



Hvala ti!!! user posted image user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Posteljina za bebe
25.9.2010 18:17:08   
Lilly*
Tina, i mi imamo isti takav krvetac user posted image Priznaj da je još tvoj user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Posteljina za bebe
26.9.2010 22:26:57   
Tina87

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Tina, i mi imamo isti takav krvetac user posted image Priznaj da je još tvoj user posted image user posted image


Priznajem Lilly,to je jos moje bilo... user posted image Ali sam i ja nasledila od ujka... (1977god) user posted image
Ali daska za prepovijanje je nova,to je MM pravio! user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Posteljina za bebe
26.9.2010 22:47:55   
Lilly*
user posted image za muža, i moj se nakanjivao da napravi, na kraju smo dobili od kumova user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Posteljina za bebe
27.9.2010 8:15:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Je li gledao neko po Beogradu (ili mozda ima) ogradice za krevetic vanstandardnih dimenzija? Znaci treba da budu unutrasnje mjere 70*140cm??? Pleeeeeeeease????user posted image



Choopa, ne razumem šta ti je tih 70 cm? Misliš krevetac je 70x140cm? Da li ti je bitna i visina ogradice? Negde sam stavila fotku svoje ogradice iz IKEE, ona je onako izjedna pa se za rešetke vezuje učkurima, dimenzije je dužina 426 cm, širina 21 cm (sad videh na sajtu).

Evo ovo je moja:
user posted image

A ovo je ista samo drugi dezen koja mi se jako svidela, ali mi je više nekako bila za devojčice:
user posted image

Ja sam ih kupila u Novom Sadu u Rex centru, tip ima radnju i prodaje stvari iz Ikee, može se i naručiti. Koliko se sećam, ogradicu sam platila oko 2000 dinara.



Takvo imam i ja i prezadovoljna sam. Samo krađa bre što je u Rexu 2000din, kada je u Ikei u Mađarskoj oko 10eur.

KLIK

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 21:42:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image mm-u pocela da se svidja pepa praseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 21:46:27   
Vika
super je posteljinica, a duplo jeftinija od onih koje sam gledala.user posted image

more Sanjice idemo u tu radnju, nesto cemo naci! Mada se meni svidja i tvoja "kucica" ,pa sta kosta da kosta....
-Kupim obe, i onako treba barem 2 kompleta, nece da se baci!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 21:49:22   
Sanjica26 RR
Vika, i meni treba jos jedna. Ipak jedna nije dovoljna. A, ovu sam platila skuplje, ali sledecu cu jeftinije.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 21:50:42   
Anoniman
I ja planiram jos jednu,i meni se kucica mnogo svidja.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 21:59:59   
Mishica 77
choopa, ima u AKSI u IMMO centru. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Posteljina za bebe
7.10.2010 22:52:29   
Sanjica26 RR
Kucica ima raznih boja, tako da mozete da birateuser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Posteljina za bebe
28.10.2010 11:10:37   
Nakica
Molim te mi reci gde si kupila ogradicu plavo-beli i cebence jer vidim da je u kompletu?! Mnogo mi se svidjaju i zidovi kako su odradjeni pa me interesuje tehnika ili su to tapete, i medo se uklapa. Ma, savrseno je sve, odusevila sam se tvojim uredjenjem sobice za njega. Ja cekam jos malo pa da i meni bebac dodje, pa bismo sredili sobu bas tako zato su mi neophodne te infprmacije.  Hvala unapred

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Posteljina za bebe
28.10.2010 18:52:06   
isidora88
dacice cekamo sliku posteljine user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nakica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Posteljina za bebe
28.10.2010 23:10:10   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

choopa, ima u AKSI u IMMO centru. 

Hvala, ali nasla sam vec neke(cak sam i slike stavila...negdje user posted image ). Mada je ova diiiiivna!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Posteljina za bebe
29.10.2010 0:18:47   
Nensi*
Da ne citam celu temu,jel ima negde da se kupi samo ogradica za krevetac?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Posteljina za bebe
29.10.2010 0:41:24   
bratzz
Kolko ja znam nema

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here