|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za bebe
26.3.2010 11:24:49   
lothroniell
Otprilike... Kada budem isla u Aksu sl. put potrazicu i ovo! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Posteljina za bebe
26.3.2010 11:44:52   
Anoniman
Lep je izbor u Mrvici...nemo's omasiti, kad izadjes iz Hadzi Ruvimove na taj bulevar, skrenes desno, i odmah tu je radnjica, oko 100 metara daljeuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Posteljina za bebe
26.3.2010 12:24:57   
Anoniman
Mrvica je suuuuper! Tamo ja kupujem već godinama Luki džak za spavanje, tipa 700din  debeli jorgan džak, ako nema u veličini koja ti treba - sašiju!

Iz Futoške skreneš desno ka Naselju, s leve strane ostaviš DZ, sa desne strane crkvu, ideš još napred, i sa desne strane je radnja, piše ogromnim slovima na zidu iznad radnje "Sve za bebe" ili tako nešto.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Posteljina za bebe
26.3.2010 12:30:22   
lothroniell
E super zene! Hvala vam! Cim budem malo sposobnija idem... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Posteljina za bebe
28.3.2010 21:49:16   
magnetic

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Evo ovde SUPER ideja i prelepih posteljina pa ako sijete ili neko koga znate shije... user posted image KLIK
Umrecu od smeha.Kako sam se sad uplasila kada je ova progovorila,uopste nisam ocekivalauser posted image user posted image user posted image user posted image hahahahahahaha

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Posteljina za bebe
30.3.2010 12:41:31   
gagins
Moze li mi neko reci tacno ulicu u kojoj se nalazi Mrvica,posto nikako ne mogu da vas pohvatam kako da dodjem do nje?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Posteljina za bebe
30.3.2010 13:03:07   
lanajelena
Jao Gagi ja nikad neznam kako se ta ulica zove,to ti je kad iz Vrsacke produzis pravo,prodjes sledeci semafor kod crkve i nekih 100m ides i tu ti je nemozes je promasiti

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Posteljina za bebe
30.3.2010 13:08:40   
lanajelena
user posted image tek sam sad videla sta su ostale devojke napisale,sad imas objasnjeno iz svih delova grada...samo nezna se koja je bolje opisala...user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Posteljina za bebe
16.4.2010 13:13:59   
Pilence81
Evo nase ogradice

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Posteljina za bebe
16.4.2010 13:28:53   
upgrade011
user posted image user posted image user posted image  za ogradicu! Mnogo mi se svidja boja.
Da li neko zna gde moze da se kupi posteljina bez jorgana? Ili da je bar umeso jorgana jorganski carsaf. Ne znam sta cu da radim sa tolikim jorganima kad sam vec kupila lepa cebenca. 
Najbolje bi bilo da moze sve zasebno da se kupuje (carsaf, ogradica...) ali to sam videla samo u Letu (i mnogo su skupi ti delovi).
I jos jedno pitanje - da li su bolji/prakticniji carsafi sa lastisem?

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Posteljina za bebe
16.4.2010 13:48:26   
Pilence81
E draga pogledaj u readygroup na netu imaju extra stvari a povoljni su vrhunski ja sam sve preko neta kupovala,osim ove posteljine i ogradice.Kod njih je ista oko 2.000 i nesto a ja sam je platila u butiku ovde oko 4000din.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Posteljina za bebe
27.4.2010 15:17:45   
gaganele
evo i nase ja sam je podsavila da mi nesmeta napred...
user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Posteljina za bebe
27.4.2010 15:19:22   
Anck Su Nmaun
Mis maliiiii slatko pajaaaa....

Pilence jel tebi krevetac vec namesten?

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Posteljina za bebe
27.4.2010 15:24:15   
gaganele
ne razumem kako mislis jel vec namesten? selili smmo se pa smo sada narucili jos jedan a jedan da ima kod bake i deke a tu je jos taj taj je namesten

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Posteljina za bebe
27.4.2010 15:28:32   
Anck Su Nmaun
Ne draga tvoja beba je vec dosla naravno da je namesten ..pitala sam Pilence81 user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Posteljina za bebe
27.4.2010 15:35:17   
gaganele
A sorrz slabo kapiram posto mis mali sad ne spava user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Posteljina za bebe
8.5.2010 23:23:08   
gaganele
user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Posteljina za bebe
23.5.2010 19:37:51   
bebuska
Gdje u Bg ima najveci izbor posteljina za bebe?

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Posteljina za bebe
24.5.2010 14:23:23   
Mishica 77
Evo jedne od naših posteljinica. Moja omiljena... plišana.
Super se održava.

user posted image

user posted image



< Poruku je uredio Mishica 77 -- 24.5.2010 14:24:32 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Posteljina za bebe
24.5.2010 22:53:47   
gaganele
definitivno u letu

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Posteljina za bebe
31.7.2010 18:50:21   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Zoka81


IZVORNA PORUKA: Zoka81

Ovo je moja posteljina, takvu sam narucila. Uzela sam sarenu jer jos ne znam tacno sta je decak ili devojcica pa ima i plave i roze boje. A i ta mi se najvise svidela. Narucicu i u skroz plavu kad budem videla svojim ocima sta ce biti, ne verujem vise doktorima.

user posted image


Zoko user posted image

Narucila...kao narucila iz SR ili negdje iz inostranstva?
Koje su dimenzije ogradice i posteljine? I koliko para?

Mi imamo krevetic vanstandardnih dimenzija, pa mi je problem ogradica...user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:27:10   
choopa choops
Je li gledao neko po Beogradu (ili mozda ima) ogradice za krevetic vanstandardnih dimenzija? Znaci treba da budu unutrasnje mjere 70*140cm??? Pleeeeeeeease????user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:37:58   
Jele

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Verus, ovo je moja ogradica:
user posted image



Jako mi se sviđa ova ogradica. Jel' ima robna kuća LETO neko prodajno mesto i u Novom Sadu? Ne ide mi se baš za Bg zbog par sitnica...

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:40:42   
*Alexx*
To je NEK posteljina. Mozda neko prodaje u NS, a nemam pojma da li postoji Leto u NS. user posted image Sad sam videla da je to grcki brend.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 11.8.2010 12:42:39 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Posteljina za bebe
11.8.2010 12:48:53   
Jele
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Je li gledao neko po Beogradu (ili mozda ima) ogradice za krevetic vanstandardnih dimenzija? Znaci treba da budu unutrasnje mjere 70*140cm??? Pleeeeeeeease????user posted image



Choopa, ne razumem šta ti je tih 70 cm? Misliš krevetac je 70x140cm? Da li ti je bitna i visina ogradice? Negde sam stavila fotku svoje ogradice iz IKEE, ona je onako izjedna pa se za rešetke vezuje učkurima, dimenzije je dužina 426 cm, širina 21 cm (sad videh na sajtu).

Evo ovo je moja:
user posted image

A ovo je ista samo drugi dezen koja mi se jako svidela, ali mi je više nekako bila za devojčice:
user posted image

Ja sam ih kupila u Novom Sadu u Rex centru, tip ima radnju i prodaje stvari iz Ikee, može se i naručiti. Koliko se sećam, ogradicu sam platila oko 2000 dinara.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here