|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
18.7.2009 12:54:17   
magnetic
IZVORNA PORUKA: mamanp


Najvise zalim sto muzevu bivsu devojku nisam isterala iz moje kuce na dan mog vencanja. Prvo njemu necu oprostiti sto ju je doveo pa onda sebi sto je nisam isterala.
Potpuno te razumem.I ja neke stvari nisam rekla u datom momentu,pa  me sada proganja misao:''Trebala sam reci ovo,trebala sam reci ono....''

< Poruku je uredio magnetic -- 18.7.2009 12:55:21 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
20.7.2009 4:53:34   
Verus
Potpisujem ovo isto, da ne kucam ponovo.  Nekada zalim sto sam otisla od kuce u beli svet i izgubila dragoceno vreme sa mojim roditeljima, prijateljima, ljudima koji vise nisu ovde sa nama....vreme nikada vise necu moci vratiti, a ni dobiti novu sansu da kazem njima koliko ih volim i koliko mi je zao sto sam ih "ostavila". 
Zao mi je sto sam vikala nekada na mog psa i sto sam je par puta udarila....nisam jako ali jesam, kao da je 'kaznim'.  Ima jos stvari koje zalim, ali mi je tesko pricati o njima....
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Zao mi je i sto sam cutala nekim "prijateljima" koji su me iskoristavali, a ja sam bila toga svjesna, samo nisam htjela da  nekog uvrijedim(sto mi se obilo samo tako o glavu).  Zao mi je sto sam na takve ljude gubila vrijeme,a da mojim pravim i iskrenim prijateljima nisam toliko dala( nisu ni trazili, jer nisu pijavice).

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
20.7.2009 4:54:30   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: marince

Zao mi je sto mojoj majci nisam jos jednom rekla koliko je volim i sto sam ponekad bila razmazena klinka i sto to nikad necu imati prilike da to popravim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
19.8.2009 20:18:10   
Anoniman
Sto sam verovala pogresnim ljudima!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
19.8.2009 20:37:19   
Anoniman
Zao mi je sto nisam svekra od prvog dana postavila na njegovo mesto. I zao mi je sto ponekad vicem na mm bez razloga, zao mi je i kad vicem s razlogom. Zao mi je kad vicem na bilo koga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
19.8.2009 21:01:46   
Maya21
Nedjo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
19.8.2009 21:02:22   
Maya21
Nedjo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
19.8.2009 21:05:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 12:53:43   
Anoniman
Sebi nikada necu oprostiti sto sam  tukla jednu djevojcucu u vrticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mozda vam zvuci sada smijesno, ali ja se cesto toga sjetim. Svi su je tukli... bez ikakvog razloga... cim ujutro dodje svi su je sklepali. Ja sam samo jednom je nasklepala, jer sam mislila da je to ok. I sad se sjetim kako je rukama pokrila glavu da je manje boli. Fuj, da se mogu vratiti unazad samu sebe bi nasamarala...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 12:56:33   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Sebi nikada necu oprostiti sto sam tukla jednu djevojcucu u vrticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mozda vam zvuci sada smijesno, ali ja se cesto toga sjetim. Svi su je tukli... bez ikakvog razloga... cim ujutro dodje svi su je sklepali. Ja sam samo jednom je nasklepala, jer sam mislila da je to ok. I sad se sjetim kako je rukama pokrila glavu da je manje boli. Fuj, da se mogu vratiti unazad samu sebe bi nasamarala...

joj miljo, sad i meni zao te devojcice i ako je ne znam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:07:47   
Anoniman
Danas je ta djevojcica jedan veoma los covjek... Koja je meni napakostila 20 god kasnije. Ali mislim da ona ne zna da sam je ja tukla. Tj samo sam je jednom nabupala.... Koliko god mi je zla nanjela, ipak mi je zao sto sam je kao malu naprdila. Mozda je zato sad i takva. Ma ko ce ga znati, neka nam to Eu obrazlozi sa pedagoske tacke gledista user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:10:28   
eugenija
Jesi li ti njoj to ikada rekla? Traži oprost, ebote... Klinci ne zaboravljaju, već naprotiv, ovakve stvari mogu izazvati ozbilnije traumeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:24:23   
Anoniman
Meni je zao sto nisam mami pomagala vise dok sam zivela kod njih...mrzelo me da operem sudove, da sklonim svoje stvari, da opeglam nesto...A sada...to radim i nije mi tesko i shvatam da sam joj mogla mnogo vise uciniti...

Pranje sudova...10 minuta posla za mamu?

Sram me bilo
A zasluzila je MNOGO MNOGO vise...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:27:22   
eugenija
Oti, sviđa mi se ono "Rasti, rasti" na tikeruuser posted image user posted image .. simpatično..




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:28:44   
Anoniman
Hvala...evo probam vec nekoliko komada...da vidim...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:31:39   
bonita
Mene je sramota,same sebe,sto sam se zabavljala sa jednim debilom pre muza pune 3 god.
Niti je lep,psihici neuravnotezen,ma dusu mi je pojeo.
Bila sam mu kucna pomocnica a ne devojka,na kraju su mi se oci ovorile,ali tesim se nikada nije kasno.sram me bilo.

< Poruku je uredio bonita -- 21.8.2009 13:32:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:31:47   
Anoniman
Ne pricam sa njom... Igrom slucaja nas je sudbina opet spojila 20 ggod kasnije. Ali mnogo je losa osoba, skrta, iskompleksirana, neuroticna... Mami i tati je lomila stvari po kuci. Nebitno, mnogo je losa u dusi.


IZVORNA PORUKA: eugenija

Jesi li ti njoj to ikada rekla? Traži oprost, ebote... Klinci ne zaboravljaju, već naprotiv, ovakve stvari mogu izazvati ozbilnije traumeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:34:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bonita

Mene je sramota,same sebe,sto sam se zabavljala sa jednim debilom pre muza pune 3 god.
Niti je lep,psihici neuravnotezen,ma dusu mi je pojeo.
Bila sam mu kucna pomocnica a ne devojka,na kraju su mi se oci ovorile,ali tesim se nikada nije kasno.sram me bilo.

E, sestro slatka...ISTA PRICA!!!

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:35:54   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ne pricam sa njom... Igrom slucaja nas je sudbina opet spojila 20 ggod kasnije. Ali mnogo je losa osoba, skrta, iskompleksirana, neuroticna... Mami i tati je lomila stvari po kuci. Nebitno, mnogo je losa u dusi.


IZVORNA PORUKA: eugenija

Jesi li ti njoj to ikada rekla? Traži oprost, ebote... Klinci ne zaboravljaju, već naprotiv, ovakve stvari mogu izazvati ozbilnije traumeuser posted image



A vidiš da te to ipak kopka.. Ili oprosti sebi nekako.. Deca umeju da budu nemilosrdna.. Šta se može, neke stvari se ne mogu ispraviti..

Sećam se jedne namrgođene cure na faksu, kada su je pitali zašto je upisala pedagogiju, rekla je :"Da bi mogla da maltretiram decu, jer su i mene maltretirali!"

...........


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:39:28   
Anoniman
Sećam se jedne namrgođene cure na faksu, kada su je pitali zašto je upisala pedagogiju, rekla je :"Da bi mogla da maltretiram decu, jer su i mene maltretirali!"



UUUUUUU, nadam se da ta nije diplomirala.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:42:30   
bonita
e Oti,sta reci.....uglavnom,sada kada se setim,koza mi se jezi,pa se pomislim,kakav bi mi zivot bio da sam mu zena sada,ju.fuj fuj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:43:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Sećam se jedne namrgođene cure na faksu, kada su je pitali zašto je upisala pedagogiju, rekla je :"Da bi mogla da maltretiram decu, jer su i mene maltretirali!"



UUUUUUU, nadam se da ta nije diplomirala.



Jeste, radi u jednoj srednjoj školi u BL odnedavno..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:43:59   
Anoniman
Na greskama se uci.user posted image

IZVORNA PORUKA: bonita

e Oti,sta reci.....uglavnom,sada kada se setim,koza mi se jezi,pa se pomislim,kakav bi mi zivot bio da sam mu zena sada,ju.fuj fuj

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:44:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Sebi nikada necu oprostiti sto sam  tukla jednu djevojcucu u vrticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mozda vam zvuci sada smijesno, ali ja se cesto toga sjetim. Svi su je tukli... bez ikakvog razloga... cim ujutro dodje svi su je sklepali. Ja sam samo jednom je nasklepala, jer sam mislila da je to ok. I sad se sjetim kako je rukama pokrila glavu da je manje boli. Fuj, da se mogu vratiti unazad samu sebe bi nasamarala...


Evo da te utesim, ja sam jednoj devojcici u zabavistu izmakla stolicu pa je ona pala na pod. Tim postupkom sam ja bila faca i svi su se smejali njoj. Ne zvuci strasno to sto sam joj uradila, ali kad vam kazem da je ona bila malo mentalno zaostala onda je to uzasno. Sramota me je i dan danasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta sebi nikada necete oprostiti?
21.8.2009 13:44:41   
Anoniman
uuuuu, kuku djeci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here