|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 14:32:54   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: AndreaK

i plava user posted image


P.S. bolje ti stoji ovako nego plava user posted image




Hvala user posted image ... mada, bas sam razmisljala da u temi Frizura pitam za misljenje i druge zene... volim promene...a ovako sam samoj sebi vec dosadila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 14:33:54   
Anoniman
Pa ti sad neku treću boju, ili šareno user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 14:50:40   
jelena038
Andrea, svaka cast za slike! Dzabe nama objasnjavanja i stilske figure, to je pravi odgovor na temu! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 14:57:20   
LillyT
Čitam vas sada i vidim da mnoge spominju da nisu imale devojačko jer su već živele sa momkom user posted image Meni se devojačko veče vezuje za svadbu i nema veze s tim da li živim sa nekim ili ne... ja to tako posmatram. Ja ga nisam imala (jerbo udata nisam), a baš bih volela da organizujemo neko ludilo. Kontam da bih se uzvećkala kao majka user posted image

Andrea, si ti iz ZR-a? Sada baš gledam slike ne bih li videla koga poznatog, ali slabo, verovatno si dosta mlađa od mene


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 15:06:36   
bojanica7
moja najbolja drugarica i ja smo zajedno pravile devojacko vece posto se ona udavala dve nedelje pre mene. bili smo kod kuce, nas desetak drugarica i bilo nam je sjajno user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 15:07:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Čitam vas sada i vidim da mnoge spominju da nisu imale devojačko jer su već živele sa momkom user posted image Meni se devojačko veče vezuje za svadbu i nema veze s tim da li živim sa nekim ili ne... ja to tako posmatram.




Ma ja se na to pozvala zbog Braninom komentara user posted image Ja bi devojačko pravila i da sam se porodila pre svadbe, tolko mi dobro bilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 15:38:43   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: LillyT]

Andrea, si ti iz ZR-a? Sada baš gledam slike ne bih li videla koga poznatog, ali slabo, verovatno si dosta mlađa od mene



Da... a vidim kod tebe Beograd, znaci rodom si iz Zrenjanina?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:13:06   
lanajelena
Tasha me nagovorila user posted image

edit : ode slikaaaa

< Poruku je uredio Olga RR -- 15.5.2012 13:18:35 >

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:14:31   
Anoniman
Koji deo torte ćeš prvo da probaš? user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:15:12   
Anoniman
joj ahaha kao da su ga buve napale user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:15:38   
minavb
Ma jel me za*ebavaš? Ovaj što je pozir'o za ovu tortu je mogao malo da se depilira.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:15:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:16:31   
lanajelena
Vec su je izele user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:17:35   
Anoniman
Trebala je vertikalno da ga stavi, ne polegnuto. Onda ste mogle imati i erupciju u ponoć (vatromet "iz samog vrha")... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:17:37   
Anoniman
kako to zvuci u mojoj glavi user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:17:51   
minavb
"Ženo, kako bilo na devojačkoj večeri?"
"Izjele smo *urac."user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:18:21   
Anoniman
A ta devojačka je već bila? Ja sam mislila sad u subotu. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:19:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

"Ženo, kako bilo na devojačkoj večeri?"
"Izjele smo *urac."user posted image


i to dlakav user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:19:28   
lanajelena
U subotu je svadba,devojacko bilo ali u BL,da sam znala da ce ovako biti isla bi sigurno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:21:05   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: minavb

"Ženo, kako bilo na devojačkoj večeri?"
"Izjele smo *urac."user posted image


i to dlakav user posted image

"Što si ga uzjela, to bi ti oprostio, al to što si izjela dlakav ne mogu"user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 12:24:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

U subotu je svadba,devojacko bilo ali u BL,da sam znala da ce ovako biti isla bi sigurno user posted image


Pa retko se 'vaki qrac servira na tacni... user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Devojačko veče
15.5.2012 14:28:55   
jovicaa
hocu slikuuuuuuuu, uvek zakasnim, odustajem

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Devojačko veče
14.6.2013 13:13:06   
Maraj
ja nisam imala

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Devojačko veče
21.8.2013 10:27:11   
Olga75
IZVORNA PORUKA: aksolotl

Treba mi mala pomoc. Moja najbolja prijateljica se udaje i za koji dan ce nas nekoliko drugarica je posetiti, pa mu to dodje kao mini modifikovano devojacko vece. S obzirom da mlada i druge devojke su sve trudne to ce biti ugodno sedeljkica. Odnosno, nema alkohola, hrane (nikad ne znam kojoj taj dan moze da naleti osecaj mucnine na posebnu hranu), nitendo wee je isto prezahtevan...
Pa sam mislila da dovedem neku astroloskinju ili gataru. Neku prijatnu, elokventnu devojku ili zenu koju bi platila da sa nama bude sat, dva vremena i kao prica malo o horoskopu njihove buduce dece ili prorice lepu sudbinu i tako. Nista preozbiljno. Volela bi da stvorim onaj zabavni osecaj kao ikada resavate neki test na netu. znate da nije za ozbiljno ali vam je jako zabavno. E sad imam mali problem gde da nadjem takvu osobu. Da li neko moze nesto da preporuci?
Mozda cak neko ko ce odrzati mini cas tumacenja horoskopa.
Takodje ako neko ima jos nekih interesantnih ideja vrlo rado bi ih cula. hvala :)



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Devojačko veče
21.8.2013 15:25:12   
Peace*
Не бих волела да ми доводиш било какве гатаре док сам трудна.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here