|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
12.10.2011 22:22:06   
Sanjica26 RR
I mi kupismo danas patofnice. user posted image Kod nas u Pozarevcu je bas ocajan izbor. Tako da smo morali da se odlucimo za Ciciban. A, ko zna kad cemo da idemo za Beograd. Kad odemo pretpostavljam da cu morati druge da joj kupim.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Patofne
1.11.2011 23:22:49   
bulka
user posted image

Mi smo kupili ovakve, zapravo model ovakav, dezen je drugaciji...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Patofne
2.11.2011 8:05:47   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca*


Patofne 
user posted image







Mi kupili ove. Nisu loše ali se jako brzo ućebale napred.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Patofne
25.1.2012 10:03:28   
Shishica
Mi imamo dr.Luigi i kod mojih imamo neke druge, ne znam kako se zovu, ali odlicne, cvrste, a savitljive. Dr.Luigi su super mekane, frotirne i prala sam ih u masini. Nisu vise roze user posted image user posted image

I za nas papuce dr. Luigi su mnoooogo dobre i planiram da ih kupim.

E sad.. probali smo kod naseg komsije, bate Belog, pacne cicibanove poluotvorene. Jako su mi se svidele, ali stvarno preteruju sa cenom. Uzasno preteruju. Jedino su valjda njihove pacne vise od 1500,00 ili 1600,00 dinara. Kostaju oko 2300,00..

Ima li ko jos ovde iskustva sa tim pacnama, isplati li mi se majku mu.... ali deluju mi odlicno za nogicu da se formira.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Patofne
25.1.2012 10:44:06   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sam sad kupila R. ove poluotvorene, u njima se lijepo nogica neće znojiti i od sad ću mu uvijek ovakve kupovati user posted image

user posted image

Mi imamo slične, isto Ciciban.. Ovo su nam druge (prve je proletos imala, roze, i nosila ih celo leto dok nije prerasla). Kupili smo u septembru za vrtić, krem su. Ne sećam se tačno više cene. Ali, evo, od tada ih svaki dan nosi, u vrtiću, kući, noga se nikad nije oznojala, sjajno hoda u njima. Ja sam zadovoljna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Patofne
25.1.2012 11:09:37   
IVA 11
Mina, i nama su se ove ucebale skroz, samo naprijed ali ipak jesu...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Patofne
27.1.2012 16:45:48   
minna
Nama su prve bile za jaslice ciciban polu otvorene, a kod kuce je nosio ovakve slicne

user posted image

Sada kod kuce nosi ficher price i iste smo kupili i za jaslice, jako su slicne ovima na slici, samo su malo lepseuser posted image

user posted image


(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Patofne
14.2.2012 14:55:19   
Shishica
Ema kod babe i dede ima te Fisher samo bez tog "pusha" :)
Kuci nosi dr.Luigi, ali danas mislim da idemo i kupimo cicibanove jer razmisljam kako bi zbog krivih nogica trebala da ih nosi..
Je*eni odvratni skot od ortopeda nije hteo ni da je pregleda, uuuooopste!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Patofne
14.2.2012 15:08:46   
Mishica 77
Mi jako retko nosimo patofnice. Takoreći nikada. Samo još jedan par debljih čarapica sa ABS-om ili štrikane NIKE user posted image koje smo dobili na poklon(dva para).

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Patofne
14.2.2012 15:19:31   
Shishica
Ma ne bi je ni ja maltretirala, ali vidim kako joj stopala idu ka unutra zbog x nogica.. valjda je logicno da ce joj malo pomoci te pacne.. ne znam.. kad bude malo bolje vreme idemo na vakcinu pa cemo pitati doktoricu za noge..

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Patofne
6.6.2012 12:31:25   
minna
Sad sam pisala u temi decija obuca, ali bolje ovde. Jel zna neko gde ima otvorenijih patofni? Nase su ciciban do sad bile najotvorenije, jel bio neko skoro? Kako se krecu cene?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Patofne
29.8.2012 21:38:55   
minavb
I ja imam isto pitanje kao Minna. Upalila mi se lampica da nam trebaju patofnice z aponedeljak, a pojma nemam gde da ih kupim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Patofne
29.8.2012 21:48:47   
Anoniman
ja sam uvek patila što N ima debelu nogicu pa nije mogao da nosi one grubinove sandalice sa tri kaiša, ja sam to htela da mu kupim za vrtić, ali on ne može da ugura nogicuuser posted image Mislim da oni imaju i patofne, a JEca je hvalla dr Luigi, i meni su se činile ok, ali N sad nosi papučče, neće zepice. Evo tih grubinovih koje sam želela
user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Patofne
29.8.2012 21:53:14   
Anoniman
Juče sam kupila Žabi Chicco patofne za jaslice, zatvorene su i roze sa sitnim cvetićima, blo je dezena koji su mi se više sviđali ali su ove najmanje zahtevne za održavanje. Bilo mi je važno da su što mekše i savitljivije i da nemaju anatomski uložak. Cena im je ako se dobro sećam 3650.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Patofne
29.8.2012 21:57:48   
minavb
Grubin je super, ali su ima patofne zatvorene. Kad odvale grejanje zimi, Vanji su noge mokre a to mji ne treba. Inace, skoro smo izgubili grubin sandalice, pa smo kupili iste druge boje.
Te Dr. Luigi ne znam gde mogu da nadjem.
E da, ja sam nezadovoljna chicco patofnama.
Vidite ovo
Ako neko zna gde ovo kod nas moze da se nadje, nek mi javi. Vidim da ima u Hrvatskoj, u Herceg Novom, ali kod nas...

< Poruku je uredio minavb -- 29.8.2012 21:59:45 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Patofne
29.8.2012 22:00:59   
nenja22
gae, to nešto ovakvo ?
e takve smo mi kosti za napolje kupili user posted image u stvari, taj model drugi dezen, jedino u šta je nogu mogao da uvuče, a da nije sa uloškom i tvrdog đona, što ovde ima na raspolaganju, tj. što je bilo od brojeva. a mislim da ću za vikend da ih operem i ponesem u jaslice, pa onda da gledamo šta ćemo još za napolje da kupimo, videla sam neke ciciban sad ima, meke isto baš, malo više gume okolo, ali taman sad kad krene svežije. inače ove gore uhvatismo na sniženju bile su oko 25eura, dok sam se ja premišljala koji broj da uzmemo, oni dali popust, pa prođosmo za oko 17.

< Poruku je uredio nenja22 -- 29.8.2012 22:09:45 >


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Patofne
29.8.2012 22:01:19   
Ana RR
Mina, a one poofnice, ne dopadaju ti se?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Patofne
29.8.2012 22:02:00   
Anoniman
Meni deluju prepreskupo. Neši noga raste tako da na svaka 4 meseca menja komplet obuću, znači leti starke, sandale, papuče i patofne, zimi da ne pričam, tri ipo hiljade ne bih nikada dala za patofne. ne kažem da nisu dobre zato što su skupeuser posted image nego d amislim da sasvim dobre mogu da se kupe i za duplo manje pare. Mina, u NS se Luigi prodaju u apotekama, imaju i sajt sigurno. Nama su bile dobre samo ciciban, ali jeste toplo u njima. Da je manji i ne može u papučama ja bih mu kupila te grubinove sandale za vrtić.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Patofne
29.8.2012 22:02:20   
minavb

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, a one poofnice, ne dopadaju ti se?

Sta?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Patofne
29.8.2012 22:03:48   
Anoniman
Ja nemam nikakvog iskustva sa patofnama, ovo nam je vatreno krštenje, moje ciganče uvek ide boso po parketu, pločicama, betonu, travi, šljunku i da niuje vrtića ne bismo ni kupovali. Ako se ne varam Jeca je pisala da tih Dr Luiđi ima u bolje snabdevenim apotekama.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Patofne
29.8.2012 22:06:49   
isidora88
mina imas na fb,ukucaj poofnice,isti takvi modeli user posted image
imas pp user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Patofne
29.8.2012 22:08:38   
cockic
ja sam zadovoljna baldino patofnama imaju napred ojacanje i za decu koja puze super su cak i onu koja nedizu nogu pa suljaju taj deo.ima vec slicica na forumu njihovih patofni.ne bi me cudilo da uzmem opet iste bile bi vec trece po redu.

sad je preko leta nosio u vrticu ciciban kao sport patikice ima br samo do 24 i taj smo mu tad i uzeli.mislim da ce moci da ih nosi ceo septembar.pa tek pocetkom oktrobra cu razmisljati o patofnama.mi ciciban smo uzeli samo te sto je sad nosio patikice te kao patofne.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Patofne
29.8.2012 22:09:26   
minavb
Isi, nista mi nije stiglouser posted image
Elem, Vanja patofne izuje vrlo brzo, zato bi nam trebale neke kao one kozne, ili neke koje ne moze tako lako da skine i u kojma se nece znojiti. One chicco koje jos uvek imamo su se klizale po kuci pa je treskao u njima a i, kao sto rekoh, bile su mu mokre noge.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Patofne
29.8.2012 22:10:47   
jovicaa
i mi smo prosle zime imali te fisher price i uopste nisam zadovoljna, jako su zatvorene, uopste ne dise stopalo u njima, bas mi prodavacica kaze da su svi nezadovoljni. danas smo uzeli neke za vrtic, meni su se jako dopale, polu su otvorene kao te sto je lu uzela i to mi se bas svidja, da bi nogica mogla da dise. deluju mi dosta kvalitetno, cvrste su i imaju anatomski ulozak. a ne znam koja je tacno marka, ostale su u kolima...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Patofne
29.8.2012 22:11:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, a one poofnice, ne dopadaju ti se?

Sta?user posted image


Imaš na fb, kucaj Poofnice. Ja sam Marku poručivala, super su skroz user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here