|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
7.9.2012 23:45:39   
Ana RR
Nije mi ništa rekla za froddo, za pavle kaže da su ok, ali bolje nešto mekše u početku. Mi smo kupili u piramidi, turski proizvođač pitir, ona nam je rekla da su ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Patofne
8.9.2012 0:32:39   
Anoniman
mi jos nismo kupili patofne. bas sam razmisljala o tome ovih dana, ali nekako mi se cini da joj jos nisu potrebne. i dalje hoda u carapama. znaci, vreme je da joj kupim?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Patofne
8.9.2012 8:51:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Macaki

mi jos nismo kupili patofne. bas sam razmisljala o tome ovih dana, ali nekako mi se cini da joj jos nisu potrebne. i dalje hoda u carapama. znaci, vreme je da joj kupim?


po meni nije. Moja je još u čarapama i biće sve dok ne stegne zima baš baš a onda će one čarapice patofnice sa linka iz nekog od prethodnih postova. Klasične patofne ne bih ni kupovala da ne krećemo u vrtić.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Patofne
8.9.2012 8:51:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Macaki

mi jos nismo kupili patofne. bas sam razmisljala o tome ovih dana, ali nekako mi se cini da joj jos nisu potrebne. i dalje hoda u carapama. znaci, vreme je da joj kupim?


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Patofne
8.9.2012 8:59:43   
Jeca*
Slazem se sa tobom gae. Takodje, vec sam pisala, mi kod kuce i nemamo patofne ni sad, samo u vrticu. Gledam da hoda bos koliko god moze, tj u čarapicama. Pogotovo što je u stanu toplo i leti i zimi, zaista mu ne trebaju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Patofne
8.9.2012 11:56:24   
bratzz
Milica je tek sad u vrticu pocela da nosi patofne i bas sam tuzna jer je vruce i noge joj prokljucaju u njima ali u vrticu je obavezno.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Patofne
8.9.2012 15:39:07   
Anoniman
pa i ja tako nesto mislim.. nije joj jos toliko hladno (valjda), a sigurno je zdravije da bosa hoda.

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Patofne
11.9.2012 16:10:27   
vonavoj
nasla sam patofne Froddo u Beba kids,na snizenju su 1800din,super su! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Patofne
11.9.2012 16:14:25   
Anoniman
Meni se ne dpada to što imaju anatomski uložak, inače mi deluju ok.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Patofne
12.9.2012 22:17:02   
Anoniman
Elem, u Deichmannu u Ušću one gorepominjane čarape-patofne imaju do broja 34 i koštaju 245 dinara.

Mi smokupili ove espadrilice KLIK (prve na slici, sive sa rozim) jako su mekane, sad mogu po dvorištu a zimus će moći i po kući ili po vrtiću ako bude u onim zatvorenim mnogo vruće. Koštale su 1200.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Patofne
12.9.2012 23:00:28   
Anoniman
Gae, ne radi link, a ja sam radoznala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Patofne
12.9.2012 23:28:48   
Anoniman
KLIK dakle prve, sive sa rozim

< Poruku je uredio gae_gr -- 12.9.2012 23:29:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Patofne
12.9.2012 23:30:45   
Anoniman
Slatke su. Takvo nešto ne postoji u muškoj varijanti. Bila sam danas u Cicibanu, tražila patofne za visok ris, dali mi one skroz zatvorene na čičak. Vratila i izašla. Nemam pojma šta ću. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Patofne
12.9.2012 23:32:05   
Jeca*
Ja sam Luki kupila spajdermen u Deichmanu i nazalost posle, cini mi se, mesec dana se vratio kuci sa patofnama u rancu..odlepio se djon, ceo user posted image

http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1058934_P&$sh=1058934_P&defaultImage=default_dsd

< Poruku je uredio Jeca* -- 12.9.2012 23:35:17 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Patofne
12.9.2012 23:33:30   
Anoniman
Ove?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Patofne
12.9.2012 23:35:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ove?


Hm, možda. Sviđaju mi se, samo da još može da ih zalepi. Chicco u NS??? Možda u Enci menciju, eventualno...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Patofne
12.9.2012 23:35:57   
Jeca*
tash, moj sestric ima visok ris i od obuce mu je sestra uglavno kupovala geox

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Patofne
12.9.2012 23:36:45   
Anoniman
Geox ima patofne?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Patofne
12.9.2012 23:36:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca*

Ja sam Luki kupila spajdermen u Deichmanu i nazalost posle, cini mi se, mesec dana se vratio kuci sa patofnama u rancu..odlepio se djon, ceo user posted image

http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1058934_P&$sh=1058934_P&defaultImage=default_dsd


Ma ja od njih ne očekujem da traju, Chicco za vrtić sam platila 3600 i pojela bih ih kad bi im se posle mesec dana odlepio đon, ive za 1200 nek izdrže malo akanja po kući pa dokle budu...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Patofne
12.9.2012 23:39:00   
Jeca*
ne znam da li geox ima patofne user posted image
gae, isto tako sam razmisljala i ja
a sad ima patofne koje sam mu kupila u Safranu, a radi ih firma Milami..to je Pozarevacka firma koju znam i super su patofnice. Lice na ciciban ali su mnogo mekše

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Patofne
12.9.2012 23:44:31   
Anoniman
Vidi na Dečijoj obući... taj model kao Lukine Marko ne može da zalepi. Ove uspevamo, ali nikako ne onako kako bi trebalo, gornji kajšić samo do pola. Ortoped nam je rekao da ako ne uspemo da nađemo jesenje cipele da dođemo po recept da pravimo cipele, jer ima baš visok ris. Planiram da mu kupim neke na pertlanje a da jezik može skroz da izvrne prema napolje, u tom slučaju ne bi trebale biti sečene ni kod prstića.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Patofne
13.9.2012 12:26:49   
Ivanka 75
Dok nije lepo prohodala (a prohodala pre 11 meseci), stabilno, pocepala je jedne Fisher Price, i dvoje Prima (noga joj "narasla" od 21 do 25 za 8 meseci!). Sad nosi neke od 200din iz Tempa, tople, mekane, na čičak, obožava ih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Patofne
15.9.2012 22:25:56   
Anoniman
kupila sam danas deci dr luigi. Luka kaze "jao sto su mekane", ne znoji im se noga, odgovaraju i Marku koji ima extra visok ris. Cena super, malo ispod 1400din, Ciciban je 2500 velicina 22, a par stotina vise u velicini 27. Dr luigi ima manje kalupe, M nosi 21-22, a ove smo kupili 24, a L nosi 27 a kupili smo ove 30.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Patofne
15.9.2012 22:53:29   
tijatija
Mi smo danas kupili patofne, ovakve smo imali i prosle godine i super su se pokazale user posted image
http://www.encimenci.com/proizvod.asp?id=4863340020&title=Patofne-Taffy&kat=6&sn2=353

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Patofne
15.9.2012 23:02:53   
Ana RR
Tash, gde se prodaju te patofne, dr luigi? Ja moram kupiti Marku neke, kod nas je prilično hladno, a super ako su tako mekane.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here