|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 7:22:10   
branki*
Ja sam citala neki recept da se y neko ulje ubaci par mladih oraha i odstoji par dana i onda time se maze da se bolje pocrni.ali,nisam bas sve upamtila .



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 8:33:05   
emicaa
Branki,zeno gdje da nadjem mlade orahe 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 8:41:20   
bikicaV
Meni je ulje kantariona odlično, domaće.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 8:43:06   
branki*


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Branki,zeno gdje da nadjem mlade orahe 🤣




Pa,ono,jeste.😁

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 21:23:11   
emicaa
Sledeci put nosim kokosovo ulje pa sta bude.

Prije par godina dok nisam imala djecu dosla mi kuma u posjetu.Ona je negdje cula da pivo pomaze da brze potamnis.Spremile se mi za bazen,i naravno ponijele pivo.Dosle dame i namazale,ajd sto smrdis kao neka pjandura,ali kad su nas pcele napale.Kako smo pouskakale u vodu.A ni ona ni ja ne plivamo,tad uopste nije bitno dal znamo ili ne 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 22:14:17   
flamingos
Joj Emice taka me nasmeja.😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
10.7.2020 22:30:04   
mama Jo
Haha user posted image emice, zamisljam tu situaciju user posted image
Imam ja orah, poslacu vam mlade koliko treba user posted image


Znam za ono standardno - maslinovo i kantarionovo ulje, mada sad ima i od svakog proizvodjaca svakakvih ulja. A to za prirodne znam samo ova dva.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
11.7.2020 12:25:42   
emicaa
procitala sam da se u kokosvo ulje doda sok svjeze mrkve,isprobacu tako.Nista me ne kosta.Ja sam inace alregicna na ubot pcele,pa zamislite kad su se pocele motati oko mene 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
11.7.2020 13:58:37   
mama Jo
Jaoj emice user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
19.7.2020 18:03:25   
Mirko Svirko
Ja imam domace kantarionovo ulje... i citam ja sta vi piset_e i ubacim ja mlade orahe one zelene. Oni puni joda. Pustili boju ono ulje jos lepse izgleda. 

Mazem noge i izlazim na terasu.. i videcemo rezultate 🤗😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
19.7.2020 18:04:48   
mama Jo
Znaci radi, a? Evo mi imamo puno drvo mladih oraha 🙂
Kako si ih ubacika, tako cele?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
19.7.2020 18:07:18   
Mirko Svirko
Tako cele u jednu casicu, dva cela sam ubacila ali toliko mackala ovih dana da sam jedan izbacila i ostavila samo jedan jer mi se smanjio nivo ulja. Pa ne pokriva oba.



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
19.7.2020 19:40:17   
physio70
Mozda posle suncanja te prirodne mazalice. Danas sunce vise nije zdravo, a tek da se igramo bez krema sa zastitnim faktorom.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 7:39:46   
dddaca
Blizi nam se leto, pa da ozivimo ovu temu. Da li ste koristile kokosovo ulje ili kakao buter za brze dobijanje lepe boje?
Svakako cu da koristim mleko sa visokim spf, ali citam da ova ulja ubrzavaju dobijanje preplanule boje. Vidim da je i Emica gore pisala da ce da proba kokosovo ulje sa sargarepom

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 9:08:20   
nata11
Ja se poslednjih 3 godina ne suncam ali evo prethodnog iskustva.

Svetle sam puti tako da me ulje samo zapece.

Pola tube nive mleka za telo + maslinovo ulje. Promuckati dobro pre mackanja. Od ovoga sam uvek dobijala lepu boju.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 9:16:37   
dddaca
Nato, i ja se s mora skoro uvek vratim bela. Dobro, ne bas bela, ali tek malo potamnela. Jurim hlad, ne suncam se (samo ono sto me sunce uhvati dok sam u vodi), koristim mleka sa faktorom 50, ali sam razmisljala da mozda ovog leta, kad malo dobijem boju probam nesto od ovih prirodnih mazalica. Recimo ujutro ili popodne, kad sunce nije jako. A opet, plasim se da ne isprovociram alergiju na taj nacin.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 13:38:04   
nata11
Onda cisto maslinovo ili kosovo ulje definitivno nije za tebe.
Osecaj je kad se przis na tiganju.


_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 15:23:40   
dddaca
Pa ostaje mi i ova opcioja o kojoj si pisala - da ga pomesam sa mlekom za suncanje. Prosle godine sam probala neko ulje u spreju sa mirisom kokosa. Prelepo je mirisalo i imalo zastitni faktor, ali ne secam se da je jako przilo. Mozda je sa prirodnim uljima ipak drugacije

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prirodne mazalice za sunčanje
3.6.2022 15:34:18   
Ana RR
Daco, ja te mazalice bez faktora (ulja, marmelade) koristim samo kasno posle podne kada sunce nije toliko jako. Trudim se da se ne pržim na jakom suncu ali svakako tada nanosim kreme ili sprej sa faktorom, ne koristim veći od 30. I uvek imam extra boju. Prošle godine moji na poslu nisu mogli da veruju kada su me videli, em su oni svi beli tamo u UK i teško pocrne em sam ja prirodno bleda i ne delujem kao neko ko može takvu boju da dobije.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here